Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Закрито
Аватар користувача
valdaslt
Повідомлень: 14
З нами з: 06 квітня 2009, 21:30

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення valdaslt »

Ну извеняюсь сашко,неожидал таково строгого ответа,недумал што вы в курсе.А на с чет некультурности согласен :oops: .
SUZUKI SAMURAI 1,3. 235/75 R15.,лебетка 6000lbs.Литва Каунас.могу повадить по Литовским болотам.+37061853239
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Sashko »

valdaslt писав:Ну извеняюсь сашко,неожидал таково строгого ответа,недумал што вы в курсе.А на с чет некультурности согласен :oops: .
Проехали! Приезжайте и катайтесь на здоровье! И не тратьте его на ссоры из-за денег...
Деньги заработаются, а дружба и уважение сложнее востанавливается...
КОРДОН - мероприятие для ДРУЗЕЙ! И поверьте, ОНО СТОИТ ТОГО!
Многие из нас возвращаются другими, лучшими...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Vrubel
Повідомлень: 8
З нами з: 11 квітня 2009, 08:02

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Vrubel »

Кириллов Денис пилот
Ганул Тимофей штурман
Nissan Patrol y61, 35"
Киев, где-то в глубинке Украины


________________________
Подскажите сандреки и Хайджек обязательно?
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Vlodko »

Мої вітання! Як би то так спитати, аби не образити нікого з оргів і не почути у відповідь не хочеш, не маєш можливості не їдь. Переглядаючи форуми попередніх років звернув увагу на те що стартовий внесок був відсутній. Цього року 500 грн. Це що за наклейки майки і дипломи? Бо у моєму випадку я спеціально купив на днях лебідку, мадову резину і т.д. і тільки заради того щоб взяти участь у міроприємстві, звичайно сума вийшла кругленька :shock: , а тут ще і внесок? Чи може я де проїхав і не правий?
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Sashko »

Vlodko писав:Мої вітання!
Здоров був, Влодко! Ти зі Львова? Приймав участь в попередніх Кордонах?
Vlodko писав: Як би то так спитати, аби не образити нікого з оргів ...
Ну, взагалі-то, задаючи такі питання, Ти вже трішки ображаєш оргів...
Vlodko писав: Переглядаючи форуми попередніх років звернув увагу на те що стартовий внесок був відсутній.
Взагаліто, внесок був відсутній лише у 2005 та 2008 роках... і то виключно із-за альтруїстичності оргів... ;-)
Vlodko писав:Цього року 500 грн. Це що за наклейки майки і дипломи?
Ні. Це за повагу до організаторів, до яких Ти приїхав на міроприємство. Якщо не поважаєш - не плати...
Впевнений, всі хто був на Кордоні хоча б раз, не задаватимуть таких питань...
Vlodko писав: Бо у моєму випадку я спеціально купив на днях лебідку, мадову резину і т.д. і тільки заради того щоб взяти участь у міроприємстві, звичайно сума вийшла кругленька :shock: , а тут ще і внесок?
Ок. Якщо "тільки заради того..." - то замість внеску можеш розрахуватись лебідкою... ;-)
А якщо серйозно, Влодко, невже на фоні твоїх витрат на підготовку авто, пальне, спорядження, сума в 60$ стане для Тебе критичним моментом щодо участі? Чому на Ладозі люди платять по 300-500$, і ніхто не питає - за що?
Vlodko писав: Чи може я де проїхав і не правий?
Думаю, Ти сам собі відповісиш на це питання... трішки пізніше... після Кордону...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Vlodko »

Сашко, ну тут не зовсім я можу погодитись з Вами. Якщо на тогорічному «Gorgan Trophy '08» вступний внесок з учасників складав 500 грн з автомобіля чи квадроцикла то тут питань не виникає ніяких. Бо були хороші призи по різних класах (хто хоче може переглянути форум), крім того орги складали маршрути, маркували траси, це все затрати їх часу і пального з цим згідний на всі 158 %. Але у випадку з Кордоном таких паралелей провести не можу (не кажу що я правий, так як участі в кордоні ще не брав). По попередніх підрахунках стартує 60 авто, шляхом не складних підрахунків маємо 30000 грн. :shock: майже на рівному місці, відчуваєш що тебе кинули як уряд у випадку з транспортним збором. Ще раз кажу, я не був, не бачив, не виключено що я не правий, в жодному разі не хочу когось образити.
PS У 2007 р стартового внеску теж не було. http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 36&start=0
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення umka »

Влодко, скажи честно, тебя волнует, что тебе сложно заплатить 500 грн, или что орги получат 30000?
Чтобы тебя успокоить, скажу, что если бы ты хоть раз организовывал хотя бы какое-то мероприятие, ты бы понимал, что никогда стартовые взносы не окупят организацию.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
ЖЄСТЬ
Повідомлень: 132
З нами з: 24 вересня 2008, 20:36
Ім'я: Олег
Авто: черный араб
Звідки: украина львов

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення ЖЄСТЬ »

Vlodko писав:Сашко, ну тут не зовсім я можу погодитись з Вами.......... По попередніх підрахунках стартує 60 авто, шляхом не складних підрахунків маємо 30000 грн. :shock: майже на рівному місці, відчуваєш що тебе кинули як уряд у випадку з транспортним збором.
- очень похоже что некоторым недает покоя чужая слава и при этом давит зеленое земноводное, но это бизнес и нечего считать чужое бабло, а если не нравится замути свою шнягу и тоже руби капусту. А некоторым за мероприятия подобного уровня нежалко заплатить и поболе.
P.S. Vlodko ничего личного только ИМХО. :?:
WWW.ITOC.SU
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Vlodko »

umka писав:Влодко, скажи честно, тебя волнует, что тебе сложно заплатить 500 грн, или что орги получат 30000?
Чтобы тебя успокоить, скажу, что если бы ты хоть раз организовывал хотя бы какое-то мероприятие, ты бы понимал, что никогда стартовые взносы не окупят организацию.
Проживаючи серед гір, мене навчили рахувати не чужу копійку, а знати за що платиш свою. А тепер ясно: за хороший настрій, спілкування, знайомство і т.д.
Головне позитив, до зустрічі.
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Vlodko »

hunter писав:
Vlodko писав:Сашко, ну тут не зовсім я можу погодитись з Вами.......... По попередніх підрахунках стартує 60 авто, шляхом не складних підрахунків маємо 30000 грн. :shock: майже на рівному місці, відчуваєш що тебе кинули як уряд у випадку з транспортним збором.
- очень похоже что некоторым недает покоя чужая слава и при этом давит зеленое земноводное, но это бизнес и нечего считать чужое бабло, а если не нравится замути свою шнягу и тоже руби капусту. А некоторым за мероприятия подобного уровня нежалко заплатить и поболе.
P.S. Vlodko ничего личного только ИМХО. :?:
Хто платить, той і замовляє музику.
Хлопці, тема вичерпана :mrgreen: .
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Sashko »

Влодко! Кінчай рахувати, жаба давить платити внесок? - Збери групу в 5-7 машин - стань їхнім керівником, проведи їх по Кордону, в кожен складний момент відчуваючи відповідальність за членів своєї групи. - зекономиш на грошах (втратиш на нервах) ;-) Керівники груп внесків не платять. Велкам!
Vlodko писав:По попередніх підрахунках стартує 60 авто, шляхом не складних підрахунків маємо 30000 грн.
Vlodko писав:Проживаючи серед гір, мене навчили рахувати не чужу копійку, ...
Хм. Якось вищепроцитоване не дуже стикується... ;-)
Vlodko писав:А тепер ясно: за хороший настрій, спілкування, знайомство і т.д. Головне позитив, до зустрічі.
От бачиш! Все Ти правильно зрозумів! До зустрічі на Кордоні! ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Kinolog
Повідомлень: 50
З нами з: 14 лютого 2008, 14:17
Ім'я: Вадим
Звідки: Киев

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Kinolog »

Добрый вечер!А футболки с 2008г Кордона можно будет,как бы это сказать-получить? :)
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення yuralev68 »

Що ви до хлопця причепились? Задав питання оргам, орги відповіли (можна було би трохи менше сарказму прада, та видно питання наболіле). Все, для чого ще комусь вмішуватись в це?, взагалі можна було в приваті все розписати....
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Sashko »

Хорош гроші рахувати, давайте ділом займемось. :-)
Зголосилось ~70 екіпажів.
Прохання ВСІМ, хто не вказав, приватним повідомленням вказати контактний телефон, розміри та кількість футболок.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '09»

Повідомлення Толстяк »

Скажіть, буль ласка, як називається населений пункт біля Торуньського перевалу? Загальний збір першого, чи раніше?
Зареєструйте, будь ласка, наш екіпаж: "Гуцул темний" Штурман - Седлак Іштван, пілот - Мотуж Геннадій, 2 овоча. Авто - Nissan Schoolbus. З нетерпінням чекаю зустрічі з учасниками!!!
067 З12 4З З6
Закрито