Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '08»

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Volodymyr »

Kinolog писав:Добрый день.А если машина в стандарте-SUZUKI Jimny-можно ли к Вам присоединиться или не потянем?
Колеса в стандарті? Лебідка є? Чого питаюсь. Бо 90% траси для Jimny нормально проходимі. Проте місцями можна сісти, дуже бажано самому витягуватись, ане щоб вас постійно хтось смикав. Звісно що вас ніхто не кине на маршруті. Але все ж бажана наявність лебідки на таки випадки. Або варіант номер 2. З вами хтось їде чи ви з кимось домовитись хто буде вас постійно висмикувати (таке теж практикується).

http://offroad.lviv.ua/photoalbum/78 - стан доріг можете приблизно оцінити (11 - 16). Гіршого не буде.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Shurik »

В прошлом году кордон прошел УАЗ в стандарте.
Пройти то пройдете но ИМХО после этого он уже будет не совсем в стандарте. (Пару выдергиваний, ветки, камни, колея).
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення K2 »

по-перше то був УАЗ і вроді на порталах. а по-друге- пройшов він його не так то вже й гладко... (в першу чергу завдяки шосейці)
Аватар користувача
Kinolog
Повідомлень: 50
З нами з: 14 лютого 2008, 14:17
Ім'я: Вадим
Звідки: Киев

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Kinolog »

Volodymyr писав:
Kinolog писав:Добрый день.А если машина в стандарте-SUZUKI Jimny-можно ли к Вам присоединиться или не потянем?
Колеса в стандарті? Лебідка є? Чого питаюсь. Бо 90% траси для Jimny нормально проходимі. Проте місцями можна сісти, дуже бажано самому витягуватись, ане щоб вас постійно хтось смикав. Звісно що вас ніхто не кине на маршруті. Але все ж бажана наявність лебідки на таки випадки. Або варіант номер 2. З вами хтось їде чи ви з кимось домовитись хто буде вас постійно висмикувати (таке теж практикується).

http://offroad.lviv.ua/photoalbum/78 - стан доріг можете приблизно оцінити (11 - 16). Гіршого не буде.
Большое спасибо за ответ.Колёса надеюсь поменяю к тому времени и сделаю лифт-2.Лебёдка-только ручная,но в работе проверена-работает хорошо.Так,что если будет возможно-хотелось бы поехать.Надеюсь встретимся.
YANKY
Повідомлень: 30
З нами з: 19 вересня 2007, 12:05
Звідки: Kiev, Ukraine

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення YANKY »

а трек будет прошлогодний? если нет - просьба выложить + плановые точки лагерей
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Shurik »

Лебёдка-только ручная,но в работе проверена-работает хорошо.Так,что если будет возможно-хотелось бы поехать.Надеюсь встретимся.
За это не беспокойся. Если застрянешь одного не бросят. Больше опасайся что ктото в порыве энтузиазма оторвет бампер с куском рамы. :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Volodymyr »

YANKY писав:а трек будет прошлогодний? если нет - просьба выложить + плановые точки лагерей
Сорі, але ми принципово не викладаємо трекі. Це можна сказати політика нашого клубу яка існує вже шостий рік.
До тогож формат даної експедиції передбачає проходження НЕ по треку, а по контрольним точкам. Точки будуть викладені на сайті (файлом і текстовому вигляді), також будуть точки нічних стоянок. І головна задача учасників експедиції пройти маршрут по точкам. А то що то за експедиція по треку. Це раллі якесь.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
YANKY
Повідомлень: 30
З нами з: 19 вересня 2007, 12:05
Звідки: Kiev, Ukraine

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення YANKY »

Volodymyr писав:
YANKY писав:а трек будет прошлогодний? если нет - просьба выложить + плановые точки лагерей
Сорі, але ми принципово не викладаємо трекі. Це можна сказати політика нашого клубу яка існує вже шостий рік.
До тогож формат даної експедиції передбачає проходження НЕ по треку, а по контрольним точкам. Точки будуть викладені на сайті (файлом і текстовому вигляді), також будуть точки нічних стоянок. І головна задача учасників експедиції пройти маршрут по точкам. А то що то за експедиція по треку. Це раллі якесь.
супер, так даже интереснее будет... жду с нетерпением точек... когда приблизительно?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Volodymyr »

YANKY писав:супер, так даже интереснее будет... жду с нетерпением точек... когда приблизительно?
Ви в розвідку зібрались :wink: ? Думаю за 2-3 тижні до старту. Схема стандартна (на парний рік) Від Ужоцького перевалу до Торунського по кордону областей. Якщо кому вийде можна продовжити до Синьовиру, особливі екстремальні можуть далі йти на Горгани (навіть до самого місці проведення Горган Трофі.) В перспективі створення маршруту по кордону областей і в об'їзд, мінуючи всілякий заповідники від Польського кордону до Румунського через місця вселенських вирубок, лісовозних доріг з коліями по бампер (і це на 35"), правда минаючи великій смітник Говерлу.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Kinolog
Повідомлень: 50
З нами з: 14 лютого 2008, 14:17
Ім'я: Вадим
Звідки: Киев

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Kinolog »

Shurik писав:
Лебёдка-только ручная,но в работе проверена-работает хорошо.Так,что если будет возможно-хотелось бы поехать.Надеюсь встретимся.
За это не беспокойся. Если застрянешь одного не бросят. Больше опасайся что ктото в порыве энтузиазма оторвет бампер с куском рамы. :)
Шутку принимаю,но очень надеюсь,что шуткой и останется.До скорых встреч.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Volodymyr »

Kinolog писав:Шутку принимаю,но очень надеюсь,что шуткой и останется.До скорых встреч.
Та то не жарти. То наша реальність. В нас НИВИ на бездоріжжя приймають методом відривання обох бамперів. Зато на наступний раз (дякувати всім тим майстрам що будують Ниви у Львові) у машин дійсно нормальні бампера за які можна смикати з любого болота.

В 2=х словах - перевірте надійність буксирувальних провушин спереду та ззаду, і майте ривкову стропу (АРб, КОМАП чи іншу сертифіковану), бо прості мотузки просто порвуть ще й машинам дістанеться. Тоді ніякої шкоди вам не буде заподіяно.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
YANKY
Повідомлень: 30
З нами з: 19 вересня 2007, 12:05
Звідки: Kiev, Ukraine

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення YANKY »

Volodymyr писав:
YANKY писав:супер, так даже интереснее будет... жду с нетерпением точек... когда приблизительно?
Ви в розвідку зібрались :wink: ? Думаю за 2-3 тижні до старту. Схема стандартна (на парний рік) Від Ужоцького перевалу до Торунського по кордону областей. Якщо кому вийде можна продовжити до Синьовиру, особливі екстремальні можуть далі йти на Горгани (навіть до самого місці проведення Горган Трофі.) В перспективі створення маршруту по кордону областей і в об'їзд, мінуючи всілякий заповідники від Польського кордону до Румунського через місця вселенських вирубок, лісовозних доріг з коліями по бампер (і це на 35"), правда минаючи великій смітник Говерлу.
ммм... перспективы нарисовал... мож и правда до горган попробовать рубанутся к местам боевой славы :)

ps: в разведку нет, но вот задум пройти всё за сутки не покидает + если форсмажор планировать отступление к базам :)
Аватар користувача
Kinolog
Повідомлень: 50
З нами з: 14 лютого 2008, 14:17
Ім'я: Вадим
Звідки: Киев

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Kinolog »

А когда хоть примерно регистрация будет,чтоб не опаздать?Заранее спасибо.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Volodymyr »

Kinolog писав:А когда хоть примерно регистрация будет,чтоб не опаздать?Заранее спасибо.
З начала апреля.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: 30.04 — 04.05 Трофі-експедиція** “Карпатський кордон '08”

Повідомлення Dikiy »

Мы будем, надеюсь в этот раз ни чего не помешает! В Карпатах не был ни разу :cry: - дальше Львова не ездил своим ходом. В планах взять выходные на 5,6,7,8 мая и двигать дальше.
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Закрито