«WinToRuna '10»

Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Вчора порився в своїх архівах, і знайшов те про що писав. Отож, дивимось, дискутуємо...
Вкладення
Бог-Ког.jpg
Бог-Ког.jpg (78.51 Кіб) Переглянуто 10078 разів
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення автобат »

В прошлом году мы до вершины километра 3 не доехали. Это 100 подтягиваний лебедкой... И давайте сразу определимся, кто будет делать снегоотвалы, варить снегоразрыхлители, делать крепления к 10 моделям разных машин. А?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

А може все ж таки подруляємо?
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

автобат писав:В прошлом году мы до вершины километра 3 не доехали. Это 100 подтягиваний лебедкой... И давайте сразу определимся, кто будет делать снегоотвалы, варить снегоразрыхлители, делать крепления к 10 моделям разных машин. А?
Серый ты наверно не дочитал, креплений к десяти машинам не нужно - это плужок, который ты подтягиваеш лебёдкой, либо тянеш привязав к машине, если внимательно посмотреть на принцип треугольного отвала то у него регулируемый угол боковых лепестков. он не должен быть супер - пупер - метал дворники фанерными лопатами стадионы разгребают. А делать вероятно будет тот, кто на Руну хочет подняться. Ну а насчёт 3х- километров :) дай бог чтоб не больше!
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

Romi2121 писав:Вчора порився в своїх архівах, і знайшов те про що писав. Отож, дивимось, дискутуємо...
Устройство правильное и наверно сделано хорошо раз стока стоило, ща поди доларов 1000 за комплект. Я предлагал аналогичным образом примантулить комплект летней резины на дисках. Если сделать тупо и притянуть друг к другу, то можно порвать шпильки, нужно проставку между дисками и получится типа спарки, вариант конешно хуже фирменного но значительно бюджетней.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Volodymyr »

Напрямки проходження розділилися на 2!
1. Чистимо сніг - не важно чим, плуг, лопати, взравпакети. Чим більше снігу - тим більше чистимо. Чим більша відстань - тим довше чистимо.
2. Ідемо по верх снігу. Особливо ролі не грає, машина безмежно не пропалиться. Варіант з Бог-Ког цікавий для болта, сніг же занадто рихлий, за нього не зачіпишься. Навіть плугом не зачіпешся.

Варіанти з унімогами і і т.п. очисниками - не спортивно. Можна загнати аеродромний очисник і піднятися на Таврії по сухому бетону. Чи пройтись гусеничним трактором з села.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення автобат »

Володя підвів риску і, я думаю, від нее можна танцювати.
Роман ввів пропозіцію - ДРУЛЯТИ. Я би сказав, що на сьошодняшний день це единий реально можливий спосіб.
Найняти трактор - це не чесно і не спортивно в дійсності.
Робити і , тим більше, купувати якись скребкі... Таки я не впевнений, що хтось зараз буде. В радяньськи часи, будучи старшокласником ходив на елеватор розгружати зерно, даби заробити на екскурсію. Вигружали його з вагонів мехлопатою: металевий лист з ручками, знизу ланцюги та трос на лебидку. Один тягне лист в кінець вагону, втикае його в зерномасу. Другий включае і виключае двигун ціеї так званої лебідкі. Згадую і моторошно стае. За два вигружених вагона отримали по 9 дерев яних і 36 коп. Були змучені і безмірно щасливі.
На мій погляд, під ем на Руну взимку для нашого рівня - справа випадку, а точніше - мілости від Руни чі навпаки і нашої впертості.
Крім того, якщо повернутись, знов таки до тих 3 км. при початку під ему о 6.00 ми маемо сітлого часу біля 10-11 годин. з них 2-3 години - рух до ступора, лишаеться 7-8 годин пробиватись - це півкілометра на годину. Мінулої зими ми з Тарасом і Олегом Жуком вирішили пройти залишок шляху до верхівки пішкі по снігу. Швидкість пішого ходу вийшла біля 1-1,5 км/ год. Пару днів треба.
100 підтягуваній лебідкою, також біля 1500- 2000 хвилин. а це 25-33 години. МАТЕКА проста.
Я не проти під ему, я навпаки двома руками за.
Друляеме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

Після короткого ознайомлення з сайтом камчадалів. Стає зрозумілим, що наші проблеми це ................ Їхати по снігу ми не зможемо!!!!!!!!!! Треба копати, Як? Це питання було підняти вище, давайте варіанти.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Особисто моя думка: Трактор та різна стороння техніка (грейдери, катки, асфальтоукладчики) - не сприймається.
Ми маємо здолати природні умови самотужки, за допомогою лопат, сандтреків, і інших витворів нашої фантазії. Вот тоді буде видно, на чию користь буде перемога.
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення марік »

Привіт всім. Я Марік - німецький генератор(хто пам'ятає Карпатський кордон 2009).По моєму єдиний варіант - це робити отвал в формі клина(як пропонувалось вище), заносити його вперед і тягнути лебідкою. Дешево, але сердито. Одна проблема - хто його зробе і з чого?
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Shurik »

Можно еще матраксы поставить на машины. http://www.mattracks.com/
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Volodymyr »

Shurik писав:Можно еще матраксы поставить на машины. http://www.mattracks.com/
Купити трельовищик чи МТЛБ значно дешевше.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення yuralev68 »

15 екіпажів по два чоловіки-це 30 лопат, копати по 10м довжини і 2м ширини-це за годину-300м, сніг не глина....
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Volodymyr »

yuralev68 писав:це за годину-300м, сніг не глина....
Це дуже оптимістично. Глибина снігу не врахована. Це не відкінути сніг, а реально переставити з місця на місце пару кубів на 1 метр довжини. 5 км так ніхто не зможе рухатись, на поворотах заноси до 2 метрів.
Але. Зараз я так розумію там снігу немає взагалі :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення автобат »

Еге ж!!! А ну відгукнись німецький генератор. це який Марік, той що власник генератора, чи той що його ремонтував?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Закрито