«WinToRuna '10»

Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Katonych »

tad100 писав: Є пропозиція видумати щось на взірець рикутного відвалу - плугу шириною два метри, легкий та легкорозбірний, який можно буде відтягувати за метрів 30 і лебідкою підтягувати до машини, пробиваючи коридор. В такій спосіб можно пройти багато.
О, доречі, непогана задумка. Ми колись думал ставити відвал на машину, але краще й розумніше таки його зробити легким і відносити вперед.
Взяли, занесли на 30 метрів, встали в нього 10 людей - і лебідкою (або просто заднім ходом) протягнули назад - розчистили! :idea:
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

Тут парни обсуждают идею установки на машину http://www.27region.ru/forum/viewtopic.php?f=20&t=29082, с многими доводами согласен потому идея с переносным плугом подтягиваемым на лебёдке выглядит перспективной, зачастую нужно пройти пару переметов, должно быть достаточно. :ugeek:
чегото такое http://www.globus-a.com.ua/page.php?a=list&r=6&id=18
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Не знаю чи хтось бачив чи чув, я маю в "За рулем" за 1991р. невелику статтю, де на дефендері випробовували просте і ефективне обладнання для позашляховика під назвою "КогБог". Це круглі, циліндричної форми насадки на колеса, із масивними зацепами по формі самої деталі. Вона то зменшує теоретично п'ятно контакту в рази. Плюс знайомий влітку приїжджав з канади, і саме за таку річ розповідав. От і відразу я згадав за це, і нарив цей журнал.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

Romi2121 писав:Не знаю чи хтось бачив чи чув, я маю в "За рулем" за 1991р. невелику статтю, де на дефендері випробовували просте і ефективне обладнання для позашляховика під назвою "КогБог". Це круглі, циліндричної форми насадки на колеса, із масивними зацепами по формі самої деталі. Вона то зменшує теоретично п'ятно контакту в рази. Плюс знайомий влітку приїжджав з канади, і саме за таку річ розповідав. От і відразу я згадав за це, і нарив цей журнал.
Не бачив, зіскануй, якщо маєш можливість. Ідея в принципі зрозуміла, отримати псевдо пневматики. Простим продовженням цієї іде є закріплення зайвих коліс на тих що є на машині. Класно тим в кого є літня гума на дисках. Для цього треба виточити нові гайки які переходять в шпількі і на них закріпити друге колесо, така конструкція буде їхати. Але треба дуже обережно, і кути повороту коліс - мінімальні.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Ок! Завтра виставлю. Ще спробую якось звязатися із "канадцем" і довідатися що по чому...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Volodymyr »

Вкладення
OFF_road_foto,Expedition08,ossora,ossora2,Ossora20923.JPG
OFF_road_foto,Expedition08,ossora,ossora2,Ossora20923.JPG (492.68 Кіб) Переглянуто 9752 разів
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Katonych »

Аренда трактора гусеничного в селе может оказаться дешевле :)
Прогнали его вверх-вниз и дальше по вытоптанному хоть на недоприводе.
Главная дорога та, по которой едет танк
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Ні. Воно прикручується до стандартного колеса (діска), але діаметер його чуть менший ніж сама резина.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Volodymyr »

Romi2121 писав:Ні. Воно прикручується до стандартного колеса (діска), але діаметер його чуть менший ніж сама резина.
І в чому прикол?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

З колесом їх ширина приблизно така ж сама як і тих що на тій фото яку ти виставив. Але сама величина зацепів набагато більша. З якого матеріалу - не знаю, але не резинові, то точно.
Аватар користувача
slod
Повідомлень: 63
З нами з: 05 вересня 2006, 17:57
Ім'я: Вячеслав
Авто: ---
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення slod »

Ну добре. Хтось один на цьому проїде, але ж всі інші на звичайних колесах в сніг попровалюються?!! Це не вихід. Хіба що тракторними траками обвішати для трамбування колії :mrgreen:
Украинский историко-фортификационный форум
http://relicfinder.info
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Romi2121 »

Є вихід!!!! Купити Унімога.... снігоуборочного :-)) Але якщо по темі, то при наявності снігу в метер і вище, то всі машини ясна річ, що не проїдуть, але навіть одна машина, дружньою підтримкою і допомогою всіх дещо б змінила рахунок на нашу користь.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення tad100 »

Romi2121 писав:Є вихід!!!! Купити Унімога.... снігоуборочного :-)) Але якщо по темі, то при наявності снігу в метер і вище, то всі машини ясна річ, що не проїдуть, але навіть одна машина, дружньою підтримкою і допомогою всіх дещо б змінила рахунок на нашу користь.
Рома, протягнемо одну, пройдуть всі решта. Питання як протянути? Камчатський варіант з псевдо пневматиками - супер, вони по 300 кілометрів повзли по снігу глибиною в 1,5 метри - нам треба проїхати 1 кілометр. Нам треба тупо чистити сніг. На лопатах - реально пройти 30 метрів, лебідками з плугом ще 600, може взривпакетами?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення myshketer »

Я бы перед "снегоотбрасывателем" ещё "снегоразрыхлители" поставил - что-то вроде очень крупной сетки, прочной (как картошку на кубики режут знаете?). Идея - сделать снег более податливым, уменьшить нагрузку на плоскости "снегоотбрасывателя".
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '10»

Повідомлення Katonych »

кстати, по поводу снегоотбрасывателя - его можно делать весьма длинным-узким, тогда его будет легче тянуть. а уж как он там снег покидает в стороны - это не важно.
к тому-же он заодно и как якорь для лебедки будет работать.
Главная дорога та, по которой едет танк
Закрито