Амортизатори, марки, оцінки?

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Амортизатори, марки, оцінки?

Повідомлення tad100 »

Підійшов до проблеми заміни амортизаторів, тому хотів запитати хто, що використовує і які враження. Звісно що пошук рулить і в неті є багато відгуків але як мені здається, деколи відгуки пишуть продавці запчастин і все у них прекрасно, по друге кількість підробок брендованих фірм страшна, зрзуміло що підробляти джипівські не так цікаво як массові моделі але відновлювати ніхто не забороняє. Особливо цікавить досвід львівян - бруківка, ями, траса, село, ліс. Дякую.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Повідомлення umka »

OME рулит!
http://arb.com.au/
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Повідомлення tad100 »

Повівся на дешеве монро 4х4 адвенчур, газові, коли принесли обридався - гайки не ті, резинки фарбовані, але порівняно з волгівськими - просто атомні. Коли добью накатаю звіт, а відчуваю що скоро.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Pinochet
Повідомлень: 46
З нами з: 01 квітня 2005, 23:53
Звідки: Київ

Повідомлення Pinochet »

Стоит попробовать Rancho (пишу не в целях рекламы), ощущения просто отличные, отзывыв людей тоже.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Shurik »

К мнению Пиночета стоит прислушатся - в УАЗ клубе человек очень уважаемый.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
rst
Повідомлень: 8
З нами з: 02 серпня 2006, 09:39
Ім'я: Ростислав
Авто: ВАЗ-2121
Звідки: Тернопіль

Повідомлення rst »

Можу вже накатати про адвенчурі (правда з нефарбованими резинками ;) )
ВАЗ2121
За 5-ть років чотири рази міняв задні і два рази передні. Загальний пробіг - десь близько 200 тис. Точні дати і кілометраж можу підняти.
Загальне висновок - поки ні на що міняти не збираюсь. Показник ціна/продуктивність повінстю влаштовує ;)
Режими експлуатації: сезон полювання на дичину, пів сезону полювання на хутрового - це десь близько 2-3 тисяч км в рік розбитих і не дуже лісових та польових доріг при неповному завантажені авто.
Плюс 2-3 тисячі км в рік гірських СИЛЬНО розбитих тягачами доріг, при майже максимальній загруженості авто.
Решта - стандартний режим експлуатації.
До передніх амортизаторів взагалі претензій нема. А ось задні - мені здається вони бояться сильних ударів при великій загрузці. По крайній мірі всі виходи з ладу я можу привязати до таких випадків. Хоча це не факт. Тай не факт, що інші амортизатори витримають такий режим.
Заміни досить регулярні. Тобто: перед - через ~100 тис, зад - через ~50 тис.
Чув про існування "лівих" адвенчурі, але сам в очі ніколи не бачив. Собі купую в Києві на "Валмі Автомотів"
tad100 писав:Повівся на дешеве монро 4х4 адвенчур, газові, коли принесли обридався - гайки не ті, резинки фарбовані, але порівняно з волгівськими - просто атомні. Коли добью накатаю звіт, а відчуваю що скоро.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Повідомлення tad100 »

rst писав:Чув про існування "лівих" адвенчурі, але сам в очі ніколи не бачив. Собі купую в Києві на "Валмі Автомотів"
Да их по левости не разобрать, коробка вроде фирма, номер на каждом амортизаторе есть, но на всех одинаковый, резинки ужас, гайки выкинул, а вот работают пока отлично (1000 км). Может завод производитель монро сам по себе левый? Меня монро тоже полностью устроили, но другое дело что мне не с чем сравнивать.
Аватар користувача
rst
Повідомлень: 8
З нами з: 02 серпня 2006, 09:39
Ім'я: Ростислав
Авто: ВАЗ-2121
Звідки: Тернопіль

Повідомлення rst »

tad100 писав:
rst писав:Чув про існування "лівих" адвенчурі, але сам в очі ніколи не бачив. Собі купую в Києві на "Валмі Автомотів"
Да их по левости не разобрать, коробка вроде фирма, номер на каждом амортизаторе есть, но на всех одинаковый, резинки ужас, гайки выкинул, а вот работают пока отлично (1000 км). Может завод производитель монро сам по себе левый? Меня монро тоже полностью устроили, но другое дело что мне не с чем сравнивать.
Ну... 1000 км - це напевно рано ще висновки робити ;)
Завод - не знаю. Валмі кричить про чесність своїх поставок. Доречі в мене є фірмові гарантійні талони на амортизатори від Моноро. Правда не заповнені :). Їх мають заповнювати авторизовані сервісні центри.
Доречі, в мене по сусідству "живуть" любителі Самар. Теж "присіли" на Монро і теж беруть їх на Валмі. Так ось у них десь кожна десята пара бракована. Але брак - це ще не показник. Валмі все міняє без проблем. Єдине питання - куди вони діваються після замін? Чи не на автобазари часом? І по знижених цінах продаються пересічному автолюбителю? А потім і слухи повзуть - мов Монро гі...но і т.д.
На рахунок порівняння - так власне і нема дуже з чим порівнювати. Якщо вірити описам Адвенчурі - то аналогів і не дуже назбираєш.
Здоровим глуздом наділений той, хто на все дивиться просто (с) Л.Вовенарг
Відповісти