Хаби

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення Толстяк »

Скоро 5 років їжджу на патролі з тойотовськими флянцями замість хабів. Теж перед тим міняв кардан бо був на шліцах провисший. Бачу ряд переваг крутіння всього і оди недолік незначний перерозхід пального. Зате редуктор і шруси змащені, від роботи висихає волога з масла. Хрестовини якщо рухаються - теж волога видаляється, якщо стоять нерухомо - солена кака проникне у них швидше. Я навіть в Одесу їздив на свому патролі з підключеним передком. Розхід був у межах 9-9.5 літрів на сотню на 35 атешці. Сьогодні гасав на повному приводі по льодові 90 км\год. Тішився, що прийшла зима, а у мене повно шипіу і можу всіх обганяти. Вібачте за флуд, не втримався і похвалився.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення pilgrim »

BearSerg писав:Как проверял?
были траблы с вакуумным подключателем переднего моста тот что полуось подключает ... вобчем пытался понять че когда крутит ну и изалентой приматывал что бы посмотреть сорвет или нет т.е. крутит кардан или нет
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення автобат »

Паша, у тебя кардан крутит. Вот начинаю соглашаться с тем, что все-таки хабы можно и не выключать особо ретиво. У меня, на Буцефале, к стати кардан тоже крутится всегда, т. к. размыкается оджна только полуось. Видимо и вправду разбиваются крестовины, когда еардан просто висит.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: хаби

Повідомлення Oleg »

В мене постійно крутиться кардан і як писав Толстяк в цьому є переваги і плюс до того шо щей підшипник хвастовика не розбиваєть якщо крутиться
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: хаби

Повідомлення max »

Твердження що при відключених хабах кардан розбивається - справедливе для умов їзди по ідеально рівному асфальту?
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення robosol »

нажаль в нас немає ідеально рівного асфальта. тому мабуть твердження вірне в будь якому випадку :)
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: хаби

Повідомлення bobikus »

Толстяк писав:Скоро 5 років їжджу на патролі з тойотовськими флянцями замість хабів. Теж перед тим міняв кардан бо був на шліцах провисший. Бачу ряд переваг крутіння всього і оди недолік незначний перерозхід пального. Зате редуктор і шруси змащені, від роботи висихає волога з масла. Хрестовини якщо рухаються - теж волога видаляється, якщо стоять нерухомо - солена кака проникне у них швидше. Я навіть в Одесу їздив на свому патролі з підключеним передком. Розхід був у межах 9-9.5 літрів на сотню на 35 атешці. Сьогодні гасав на повному приводі по льодові 90 км\год. Тішився, що прийшла зима, а у мене повно шипіу і можу всіх обганяти. Вібачте за флуд, не втримався і похвалився.
Теж практично не відкручую хаби, до сказаного можу додати, що постійно включені хаби дозволяють також проводити одночасне технічне обслуговування всієї підвіски, наприклад профілактичну підтяжку, перевірку докруток, змазку ітд (читай уникати сюрпризів), адже знос в обидвох привідних контурах подібний, в такому випадку можна чітко передбачати ТО за пробігом а не за зірками чи рівнем везучості.
max писав:Твердження що при відключених хабах кардан розбивається - справедливе для умов їзди по ідеально рівному асфальту?
Це тердження залежить не так від рівності асфальту як від точності балансування карданного валу. Навіть найменший дисбаланс карданного валу може постійно викликАти резонанс на певній швидкості (не обов'язково помітний в салоні авто) а це дуже суттєво впливає на знос, буквально в рази зменшуючи службу шліцевої, хрестовин, підшипників ітп.
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: хаби

Повідомлення марік »

автобат писав: У меня, на Буцефале, к стати кардан тоже крутится всегда, т. к. размыкается оджна только полуось. Видимо и вправду разбиваются крестовины, когда еардан просто висит.
А от і ні :!: Кардан зупинняється якшо справний вакуумник і роздатка виключина в салоні :)
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: хаби

Повідомлення Khimik »

max писав:Твердження що при відключених хабах кардан розбивається - справедливе для умов їзди по ідеально рівному асфальту?
Макс, якщо найдеш такий рівний асфальт, щоб мож було замість пружин і амортів вварити арматуру - то, думаю, і кардану не пошкодить...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення автобат »

марік писав:
автобат писав: У меня, на Буцефале, к стати кардан тоже крутится всегда, т. к. размыкается оджна только полуось. Видимо и вправду разбиваются крестовины, когда еардан просто висит.
А от і ні :!: Кардан зупинняється якшо справний вакуумник і роздатка виключина в салоні :)
Мар"янчик, шота ти наплутав. На наших машинах розмикаеться права піввісь, а ліва разом з колесом маслає кардан, чі я не правий?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: хаби

Повідомлення марік »

автобат писав:
марік писав:
автобат писав: У меня, на Буцефале, к стати кардан тоже крутится всегда, т. к. размыкается оджна только полуось. Видимо и вправду разбиваются крестовины, когда еардан просто висит.
А от і ні :!: Кардан зупинняється якшо справний вакуумник і роздатка виключина в салоні :)
Мар"янчик, шота ти наплутав. На наших машинах розмикаеться права піввісь, а ліва разом з колесом маслає кардан, чі я не правий?
Правельно відключається права півісь !!! Но коли вона відключається то в мості просто крутиться деференціал,а кардан може тіко троха провертатись )))
Я тово провіряв))))
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення автобат »

Блін, лана, при нагоді спробую. Давай на флешку?півлітрову?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення pilgrim »

автобат писав:Давай на флешку?півлітрову?
это сколько 512 мегабайт? разве сейчас такие продаются? :roll:

ЗЫ
а я грил что таки не крутится кардан :D
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення автобат »

Сер, спуститесь с небес, вам одни габайті в голове. Тут серьозній базар пошел
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: хаби

Повідомлення max »

Khimik писав:Макс, якщо найдеш такий рівний асфальт, щоб мож було замість пружин і амортів вварити арматуру - то, думаю, і кардану не пошкодить...
Тобто всі тут схиляються до думки - шо при їзді по київській трасі, або автобанах європи розбивається кардан і підшипники хвостовика, якщо воно все не крутиться? І тепер якшо розбивається то за скільки км пробігу (по дорогам якості такої як згадано вижче на нормальній машині типу л200 наприклад)?
Відповісти