Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення автобат »

Конкретні координати. Приколист, однако, Муксайло. Певне Рекса малисти на увазі?. Чі, Покемона?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Микола STARyy »

TANKist писав:Пане Микола а ви так грамотно про вкладиші написали ви напевно майстер моторист
Так, я майстер моторист, а ще інженер-механік з багаторічним досвідом. І процеси,які проходять в двигуні,уявляю собі не зі слів якогсь вуйка, котрий видів як заводИли 51го газона. :D подивіться на цитату від Robosola, я ще не навчився вставляти з телефона, там де пише про брак масла. Він (брак масла), а відповідно і тиску, так само є і у вкладишах. Про це ще покійний Паскаль писав. Вкладиші перегрівються, втрачають пружність , тримються в постелі тільки за рахунок замка і з часом провертаються. Ваш майстер, судячи зі всього, чув про це, але суті не осягнув, бо коли вкладиші стираються, то це вже зовсім інше кіно. Тепер про турбіну. Найчастіше вона виходить з ладу з одноі причини: машина іде в турборежимі- 3000об/хв і більше протягом півгодини, шофер захтів пі-пі, пий-пий чи ше чого, возика заглушив, масло в турбіні стало вуглям. Через 5хвилин торк, вугля-шкряб-маєм подряпину. Раз-другий-третій-сто сімдесять восьмий-"масл рікою пливе". А брудне масло це по моєму фігня, хіба хто фільтри не міняє. А якщо у клієнта були випадки, що він доливав по 3-4 літри масла, то я би таки радив глянути на вкладиші. А стосовно ціни, забийте в пошуку "автонорми онлайн" там подивіться трудомісткість в нормогодинах. Вартість н/г від 80грн(АІС) до 150.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення gladun »

автобат писав:Конкретні координати. Приколист, однако, Муксайло. Певне Рекса малисти на увазі?. Чі, Покемона?
конкретно незнаю
Востаннє редагувалось 19 грудня 2013, 20:12 користувачем gladun, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення gladun »

автобат писав:Конкретні координати. Приколист, однако, Муксайло. Певне Рекса малисти на увазі?. Чі, Покемона?
я не приколіст Сергію Миколайовичу, та незнаю про кого ви кажите. Алея якщо це вони робили ті машини що я знаю, то вони вміють робити . нажаль не памятаю подробиць , імена і т д.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення автобат »

Микола STARyy писав:
TANKist писав:Пане Микола а ви так грамотно про вкладиші написали ви напевно майстер моторист
Так, я майстер моторист, а ще інженер-механік з багаторічним досвідом. І процеси,які проходять в двигуні,уявляю собі не зі слів якогсь вуйка, котрий видів як заводИли 51го газона. :D подивіться на цитату від Robosola, я ще не навчився вставляти з телефона, там де пише про брак масла. Він (брак масла), а відповідно і тиску, так само є і у вкладишах. Про це ще покійний Паскаль писав. Вкладиші перегрівються, втрачають пружність , тримються в постелі тільки за рахунок замка і з часом провертаються. Ваш майстер, судячи зі всього, чув про це, але суті не осягнув, бо коли вкладиші стираються, то це вже зовсім інше кіно. Тепер про турбіну. Найчастіше вона виходить з ладу з одноі причини: машина іде в турборежимі- 3000об/хв і більше протягом півгодини, шофер захтів пі-пі, пий-пий чи ше чого, возика заглушив, масло в турбіні стало вуглям. Через 5хвилин торк, вугля-шкряб-маєм подряпину. Раз-другий-третій-сто сімдесять восьмий-"масл рікою пливе". А брудне масло це по моєму фігня, хіба хто фільтри не міняє. А якщо у клієнта були випадки, що він доливав по 3-4 літри масла, то я би таки радив глянути на вкладиші. А стосовно ціни, забийте в пошуку "автонорми онлайн" там подивіться трудомісткість в нормогодинах. Вартість н/г від 80грн(АІС) до 150.
Чесно кажучі, налякав . На терранчику, що ми взяли Ілоні, ніби 30000 тому робився ремонт двигуна, а маслоо фігачить як не в себе. Турбіну замовили, але скривати піддон щось страшнувато стало - зима, відсутність грошей, упасі боже ще КР наново робити
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Katonych »

Серый, а масло именно с турбины летит? Ну то-есть проверили?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення автобат »

Katonych писав:Серый, а масло именно с турбины летит? Ну то-есть проверили?
С турбины. Причем не летит, а потоком фигачит. Снимал сверху воздуховод от турбины к впускному коллектору, так там оно не запотевшее, а следы как в речке после половодья.
Вот за одно теперь переживаю: кабы она хоть ездила тихонько. Она ж на тапку так давит, что я сзади догнать не могу. Объяснения и слова не помогают никак. Головой кивает и опять тапку в пол.Я для нее не авторитет. Говорит, не люблю, когда сзади подпирают и я мешаюсь. Теперь переживаю, чтоб, действительно мотор по новой делать не пришлось. Ей бы болт какой под педаль газа приварить...
Турбину обещали до Нового года привезти. Молюсь.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Katonych »

Если я правильно помню, в терране под обивкой под педалью газа болт на 12 и есть. Он, правда, короткий - но можно поменять :)
Скока масла уходит?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення автобат »

Боюсь честно сказать. Поездка в Лумшоры и назад ( 560 км пробега) - 2 л масла долил. Это жопа. Еще одну дурню я сделал: Володя казав, шо лил туда 15 в 40. Я подумал, чаво нам экономить и при замене залили 10 в 40. Бум менять турбину, попробую опять залить15-ку.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Толстяк »

Обережно, шоб у рознос не пішов. Проінструктуй, яку фуфайку і в який воздухан пхати, коли газувати почне. Масло, коли зробиш, не стидайся лити 10W60, я касторку заливаю від заміни до заміни рівень є.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення автобат »

Чому він може піти в рознос? Чув, що таке бува, але чому і як?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Микола STARyy »

Буде робити на масляних парАх замість солярки. А стосовно "налякав" : в тих же "автонормах online" система смазки-поддон масляньій-снятие/установка- 4,3 н/г. Навіть при вартості нормогодини 150грн виходить 645грн плюс 200грн вкладиші і 50 герметик. Це ціна КР-?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Микола STARyy »

До речі, турбіну не рекомендую давти на реставрацію на турбоком. В них по перше ціна 3000(хундай санта фе), а по-друге стенд тільки для балансування, а для тиску нема, відповідно тиск наддуву виставити нічим, а зіб'єте пломбу- втратите гарантію. Мені переробляли 2 рази, потім віддали гроші, і то тільки тому, шо чуйка підказала весь процес встановлення зняти на відео. В Києві той же ремонт обійшовся в 2000.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення goric »

Микола STARyy писав:До речі, турбіну не рекомендую давти на реставрацію на турбоком. В них по перше ціна 3000(хундай санта фе), а по-друге стенд тільки для балансування, а для тиску нема, відповідно тиск наддуву виставити нічим, а зіб'єте пломбу- втратите гарантію. Мені переробляли 2 рази, потім віддали гроші, і то тільки тому, шо чуйка підказала весь процес встановлення зняти на відео. В Києві той же ремонт обійшовся в 2000.
А де цей Тубоком? Треба додати їх в гілку "Гарні і погані СТО"
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Що мають вкладиші колінвала до кідання масла турбіною?

Повідомлення Микола STARyy »

Це не СТО. Це завод в Медітополі. До речі, вгадайте з одного разу, коли завод сказав, що я напартачив при установці, на чий бік схилявся клієнт?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Відповісти