Ставити ABS чи не ставити ABS?

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Алекс
Повідомлень: 3
З нами з: 29 листопада 2013, 15:00
Ім'я: Олексій
Авто: ВАЗ 2121
Звідки: Стрий

Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення Алекс »

Порадьте будь-ласка!Хочу поставити ABS на свою Ниву і не можу прийти до остаточного рішення!Що порадите Ви?і якшо ставити то хто міг би це зробити?
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення MOTOR »

Оексій Ви хоть знаєте шо таке ABS, і як воно працює?
Боюсь що ні, якби знали то мабуть не питали б.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення robosol »

В теорії можна всобачити, на ш-нивах стояли, отже є вінці на гранати ( в мене були гранати з вінцями ), блочок ABS не проблема, розводку трубок можна замовити. Вот тільки для чого це робити? Миж ніби трошки спортсмени, а спортсмени вміють без ABS-сів тормозити ефективно. :)
до тогож ціна питання явно не буде дуже бюджетною.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення Khimik »

Ставити однозначно.
Ніодин спорцмен не вижме педаль 25 раз в секунду :)
+ хто ходив до школи, той в курсі, же тертя спокою в 1.3 здається (може навіть в 1.5) рази більша за силу ковзання.
Одному неучу я вже раз проводив наочні досліді на прикладі моєї Вектри колишньої - так і виходило: 11 метрів тормозного шляху "з" і 18 "без".
В Патрулі нема зараз, то місцями трудно, приходиться потіти, замість того, щоб нажав на педаль і думаєш про більш важливі справи, ніж вгадуванням, що там під снігом - обочина вже чи нє.
Також хароший приклад наочний - заїхати на обочину одною парою коліс і загальмувати.
Ну і не забуваєм, же з АБСом ВСІ колеса гальмують з МАКСИМАЛЬНО можливою ефективністю для певних умов, а не всякі примітивні "колдуни" рішають,.

Єдине, де програє АБС - коли колесо юзом може наштовхати перед себе гору снігу. Але з АБСом не думаєш про то - встигне чи не встигне снігу нашкребсти - бачиш, же можеш не встигнути - повертаєш собі і гальмуєш притиранням до бордюру, скажімо.
Алекс
Повідомлень: 3
З нами з: 29 листопада 2013, 15:00
Ім'я: Олексій
Авто: ВАЗ 2121
Звідки: Стрий

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення Алекс »

MOTOR писав:Оексій Ви хоть знаєте шо таке ABS, і як воно працює?
Боюсь що ні, якби знали то мабуть не питали б.
Взагаліто я не автомеханік і не пробую шось пояснювати на разхунок ABSa і в практиці я знаю як воно працює.Ниву я собі тільки купив і мені потрібно знати на скільки ефективно воно працює.І на вашому місці я би взагалі нічого не писав а ніж писати те шщ написали ви.
Алекс
Повідомлень: 3
З нами з: 29 листопада 2013, 15:00
Ім'я: Олексій
Авто: ВАЗ 2121
Звідки: Стрий

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення Алекс »

А решті дуже дякую.:)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення myshketer »

Khimik писав:Одному неучу я вже раз проводив наочні досліді на прикладі моєї Вектри колишньої - так і виходило: 11 метрів тормозного шляху "з" і 18 "без".
В Патрулі нема зараз, то місцями трудно, приходиться потіти, замість того, щоб нажав на педаль і думаєш про більш важливі справи, ніж вгадуванням, що там під снігом - обочина вже чи нє.
Також хароший приклад наочний - заїхати на обочину одною парою коліс і загальмувати.
Ну і не забуваєм, же з АБСом ВСІ колеса гальмують з МАКСИМАЛЬНО можливою ефективністю для певних умов, а не всякі примітивні "колдуни" рішають,.

Єдине, де програє АБС - коли колесо юзом може наштовхати перед себе гору снігу. Але з АБСом не думаєш про то - встигне чи не встигне снігу нашкребсти - бачиш, же можеш не встигнути - повертаєш собі і гальмуєш притиранням до бордюру, скажімо.
Молодец. Очень хорошо все описал. Согласен со всем - тормозишь чаще на обочине, чем на дороге, потому что (Химик случайно упустил, видимо) тормозной путь АБС короче на сухом (иногда влажном) асфальте. В остальных случаях (снег, грязь, ямы, песок) - АБС дает меньше шансов машине уйти в занос, но увеличивает тормозной путь.
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення TANKist »

А я вважаю шо (народжений плавати літати не зможе)
На моїй машині абс не стоїть по заводу і я через це не комплексую
І на мій погляд абс ниві непотрібен
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення MOTOR »

Алекс писав:
MOTOR писав:Оексій Ви хоть знаєте шо таке ABS, і як воно працює?
Боюсь що ні, якби знали то мабуть не питали б.
Взагаліто я не автомеханік і не пробую шось пояснювати на разхунок ABSa і в практиці я знаю як воно працює.Ниву я собі тільки купив і мені потрібно знати на скільки ефективно воно працює.І на вашому місці я би взагалі нічого не писав а ніж писати те шщ написали ви.

Без образ, але ту тему Вам не треба було починати, а спочатку вивчити технічну частину і оприділити трудозатрати на данний девайс.
1)Нива і так не надто надійний автомобіль шоб добавляти туди ще не надто надійні агрегати.
2)На бездоріжжі дуже часто вінець забивається болотом і татчик неможе зчитати швидкість колеса - абс не працює.
3)АБС не скорочує гальмівний шлях а лиш допомагає при гальмуванні здійснювати маневр і непустити автомобіль в занос.
4)Останні років 5 не їздив на авто без абс в середньому в мене абс спрацьовує 1-2 рази на рік!!!!!! І тих 1 чи 2 рази на рік при спрацьовуванні абс тільки ускладнювали ситуацію.
5)Взагалі втручатись самостійно в гальмівну систему з поєднанням з електронними елементами я б не радив. Шоб не було - хотілось як краще а вийшло як завжди

Далі вирішувати звичайно Вам, але краще причіпити маленьке відерко позаду авто, користі так само, але дешевше і шей всі бачуть ;)
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення TANKist »

Далі вирішувати звичайно Вам, але краще причіпити маленьке відерко позаду авто, користі так само, але дешевше і шей всі бачуть ;)[/quote]


+60 левел від відерка :lol:
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення nick2121 »

Саме цікаве, що власники УАЗ Патріот думають як би то заборонити ABS. Топікстартер злісний троль. :)
http://www.autoreview.ru/_archive/secti ... ON_ID=1991
Воно Вам треба??!! :shock: :mrgreen:
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення myshketer »

Я вот думаю, как запретить Патриот...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення Alex67 »

Я на MMC Pajero 2 спеціально відключав АБС, мені було простіше керувати без нього. АБС вірогідно корисний на легковій машині, як тут розповідали про Вектру. На LR Defender нема АБС і жодного бажання його мати :-) Тому я б радив вкласти кошти, які для встановлення на Ниву будуть немаленькі, у якісь інші покращення новопридбаного авто, наприклад найбільш відповідну планованим умовам експлуатації гуму, високоякісні амортизатори та пружини. Це дасть кращий ефект.
Олексій
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ставити ABS чи не ставити ABS?

Повідомлення AM »

мав АБС на трьох машинах - ауді, і паджеро спрорт, і паджеро вагон. Всюди дуже задоволений цим девайсом на дорогах! Зараз два роки їзджу на уазі без абс. Не проти би поставити на уаз, та не знаю як та і дорого напевно (і не відомо чи взагалі можливо), тому нафіх треба. Сорі що не прямо по темі.
Відповісти