Халявний 95й

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення звездочет »

Volodymyr писав:Мотор часом не 1.3 Маріуполь?
1.5. Але справа не в двигуні. Як я вже казав, він таксіст з досить великим досвідом. Їздить на власній машині, відповідно слідкує за нею. І за зміну наїжджає пристойний кілометраж. Тому відчуває, коли машина їде нормально, а коли трошки тупить.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення MOTOR »

Я теж відчув втрату потужності поступово, різницю відчув одразу коли на майже пустий бак залив нормального 95 го.
Підозрюю шо і перерозхід якраз від того і був що на педаль акселератора прийшлось вдавлювати більше звичайного.
Можна було звичайно бавитись з кутом запалення (реально відчувалось шо їдеш на пізньому запаленні особливо на обертах > 2500), але нафіг нада.
Буде дизель. колись.....
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Халявний 95й

Повідомлення марік »

Volodymyr писав:Не в машині? А ну так. Не в машині. В моторі. Поки ніхто не відчув, окрім мотора Ланоса. Мотор часом не 1.3 Маріуполь?
Володя ,а ти шо спец шо ти так відповідаєш?
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: Халявний 95й

Повідомлення ZUB »

марік писав:
Volodymyr писав:Не в машині? А ну так. Не в машині. В моторі. Поки ніхто не відчув, окрім мотора Ланоса. Мотор часом не 1.3 Маріуполь?
Володя ,а ти шо спец шо ти так відповідаєш?
а я вам скажу чим меньший обєм двигуна, тим більше він відчуває не якісне пальне,,,,
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення Volodymyr »

марік писав:Володя ,а ти шо спец шо ти так відповідаєш?
Славік вже відписав що до малих двигунів. А саме за тими що я написав водиться ряд проблем. В т.ч. через малий об'єм. Відписав як відписав. Образити не хотів. Але і до слів доколупуватись не варто. Ми не в прямому єфірі * * *
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Халявний 95й

Повідомлення марік »

Доречі після першого заливаня спиртованого пального рекомендовано замінити паливний фільтер
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення MOTOR »

марік писав:Доречі після першого заливаня спиртованого пального рекомендовано замінити паливний фільтер
Точно?
Завтра же поміняю
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

марік писав:Доречі після першого заливаня спиртованого пального рекомендовано замінити паливний фільтер
Ну фільтр в принципі варто час від часу міняти, а на рахунок рекомендації, - хто рекомендує, який глибокий сенс в цьому закладено?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення Volodymyr »

http://www.mercury-lakor.com/pages/372 - хоча і про морські двигуни, проте тема води в паливі розкрита набагато глибше.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення звездочет »

robosol писав:Ну фільтр в принципі варто час від часу міняти, а на рахунок рекомендації, - хто рекомендує, який глибокий сенс в цьому закладено?
Марік не може зараз відповісти, тому я відповім від його імені. Спирт вимиває всі смоли і всю срань, яка назбиралась в баку і паливопроводі, і жене це все в фільтр. Інформація від того ж знайомого таксиста, який в свою чергу спілкувався з іншими водіями по цій темі. Він після переходу на цю бензину замінив забитий фільтр. Хоча незадовго до того поставив новий.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

muxajil писав:заправив і я сьгодні, спершу получилось 50/50 , а потім ще залью . наразі з бензином(з сокара) , пробую поступово. мушу сказати що нива з карбюратором почала краще їхати , енергійніше просто бриє. завтра заводка зранку. наразі так. потім ще залью як це згорить і відповідно прокоментую.
сьгодні проїхався по обїздні і по місту , ну склалось враження що машина на повітрі їде або на газі. поки карбюратор некрутив. :) заволиться краще.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

Чесно кажучи таксіст - це ні разу не авторитет. Маю знайомих таксистів - можу сказати одне, люди які цілий день стоять і чекають наживи, при тому займаючись натирання лкп або надзвичайно змістовними розмовами з колегами, не робить цю категорію людей компетентними в технічних нюансах. Деякі навіть простої фізики не розуміють. За часів совка, коли машини були в одиниць, професія таксиста щось значила, а тепер коли кожен ледарь пішов в таксисти - це пустий звук.
Я ніяким чином не перевожу це на особистості, мабуть і серед таксистів є колишні працівники якихось інтелектуальних сфер, але просто так склалося в них, просто висловлювання що "таксист" - це надзвичайний знавець в техніці - не корелюється з дійсністю, ну таке в мене враження після спілкування з деякими екземплярами.
Надіюсь нікого не образив, можливо ваш "таксист" і дійсно гуру в мотомеханіці і троха в хімії.

А тепер по суті, якщо фільтр недавно мінявся - він не встиг так загадитися, якщо його не міняли дуже давно - то це економія яка так чи інакше вилізе боком. Все має мати свій регламент. Деяким машинам і бак не завадило б почистити, не кажучи вже про сіточку грубої очистки якщо така є.

І на завершення, згідно інформації, ВР України зобовязала розбавляти бензус спиртом. Якщо не вже то з наступного року весь бензин буде містити не менше ніж 5% спирту (якщо не більше).
З цього виходить що питання чи лити проспиртований бензин чи ні - вже не стоїть. Лити будуть всі, навіть не задумуючись про це :D

Тепер відгук до пального з рожевого шланга на ANP - політ нормальний.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

Який розхід тої бензини получився в шниви?
В мене швидко горить, але їде і тяне тай недуситься, але це 50/50 і навіть так з вихлопної сильно спиртом чути.
І про 5% , то не 38 жиш.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

Десь за тижня два скажу про росхід, зараз замало проїхав а бортового росходометра нема.
Вихлоп дійсно приємніший, отже плюс до екології :)
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Халявний 95й

Повідомлення марік »

robosol писав:Чесно кажучи таксіст - це ні разу не авторитет. Маю знайомих таксистів - можу сказати одне, люди які цілий день стоять і чекають наживи, при тому займаючись натирання лкп або надзвичайно змістовними розмовами з колегами, не робить цю категорію людей компетентними в технічних нюансах. Деякі навіть простої фізики не розуміють. За часів совка, коли машини були в одиниць, професія таксиста щось значила, а тепер коли кожен ледарь пішов в таксисти - це пустий звук.
Я ніяким чином не перевожу це на особистості, мабуть і серед таксистів є колишні працівники якихось інтелектуальних сфер, але просто так склалося в них, просто висловлювання що "таксист" - це надзвичайний знавець в техніці - не корелюється з дійсністю, ну таке в мене враження після спілкування з деякими екземплярами.
Надіюсь нікого не образив, можливо ваш "таксист" і дійсно гуру в мотомеханіці і троха в хімії.

А тепер по суті, якщо фільтр недавно мінявся - він не встиг так загадитися, якщо його не міняли дуже давно - то це економія яка так чи інакше вилізе боком. Все має мати свій регламент. Деяким машинам і бак не завадило б почистити, не кажучи вже про сіточку грубої очистки якщо така є.

І на завершення, згідно інформації, ВР України зобовязала розбавляти бензус спиртом. Якщо не вже то з наступного року весь бензин буде містити не менше ніж 5% спирту (якщо не більше).
З цього виходить що питання чи лити проспиртований бензин чи ні - вже не стоїть. Лити будуть всі, навіть не задумуючись про це :D

Тепер відгук до пального з рожевого шланга на ANP - політ нормальний.
А таксист таксує в ночі і в машинах троха дупля дає, а за ніч порядно так накатує більше ніж дехто за день. Не просто з дому на роботу і на зад .От я і в нього питав!!!
БЕЗ ОБІД
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Відповісти