Халявний 95й

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
BearSerg
Повідомлень: 101
З нами з: 07 травня 2010, 16:09
Ім'я: Сергій
Звідки: Львів

Re: Халявний 95й

Повідомлення BearSerg »

No comments!
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

MOTOR писав:про свинець то шось зовсім нове :ugeek:
а з чого дістають той фігвиговоришсвинець ?
этот фігвиговоришсвинець ядовитая фигня. Получают при взаимодействии хлористого этила C2H5Cl и сплава свинца с натрием PbNa (около 10 % Na).

Небольшой трактат о этилированном бензине:
Нефть бывает разная и бензин из нее получается разный. Например, пятьдесят шестой. И что с ним делать? "Вылить!" - вскрикнет нервный владелец крутой иномарки. Не-ет, такого не бывает. Все идет в дело. Есть несколько способов получения высокооктанового бензина. Можно разбавить его 95-м до 76-го. А можно добавить вещества, которые укротят взрывчатый н-гептан до приемлемого уровня. Самый распространенный в России способ - этилирование, добавка тетраэтилсвинца. Бензин становится страшно ядовитым, но в двигателе горит хорошо, не взрывается. Такое топливо для отечественных машин без нейтрализатора отработавших газов совершенно безопасно. Двигатели у нас проектировались по принципу "а если завтра война" и достаточно эластично приспосабливаются к работе в самых экстремальных условиях. Но для иномарки с нейтрализатором одна заправка этилированным бензином может стать причиной серьезных бед. Сначала выйдет из строя сам дорогостоящий платиновый борец с токсичностью, затем, лямбда-зонд - датчик, определяющий количество кислорода в топливной смеси. В общем, ничего хорошего.

Как же отличить этилированный бензин? А никак - все равно обманут. Не этилированным собственно можно считать бензин, содержащий свинца не более 0,013 г. на куб дм, остальные в той или иной мере следует признать этилированными (ГОСТ). По правилам этилированный бензин обязаны подкрашивать, но в реальности - могут подкрасить, а могут и нет. Опять же по правилам должна быть помечена колонка, и в бак инжекторной машины не должен влезать пистолет с этилированным бензином. Но вы же понимаете.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

А по поводу спирта в бензине.

ну во первых "Министр энергетики и угольной промышленности Юрий Бойко подготовил законопроект, который предусматривает введение обязательного содержания в бензине не менее 5% биоэтанола." из чего следует что весь бензин должен содержать спирт.
Еще один плюс, спирт связывает воду, которая так или иначе присутствует. Конденсирование пара еще никто не запретил.
"В европейских странах бензин с содержанием 5 или 10% биоэтанола продается уже несколько лет" - до сих пор спорят хорошо это или плохо, но продолжают ездить, но спирт не вредит катализатору и лямбда-зонду.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення MOTOR »

Ну в мене ні каталізатора ні лямби нема
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення автобат »

Ого, Андрей какой подкованный. Интересно такую информацию получить. А , может про дизель тоже что-то интересное рассказал бы?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

К сожалению про дизель мало что сказать могу. дизельный мотор можно приспособить по идее под подсолнечное б/у-шное масло, где то проскакивала такая инфа. :) если упереться можно поискать технические подробности
А про спирт в бензин - просто сам интересовался когда то. интересовало именно способность спирта связывать воду в баку. так сказать превентивные меры при начале зимнего периода :)
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

так ви розкажіть по простому без тих всяких мудрих
циферок , формулів і т д. таке , чи можна лити той бензин
в карбюраторну машину , кажуть що резинки розїдає , а
хтось і 30000 накатав тай говори шо нічонерозїло. ? якшо
не несе вреда то як відрегулювати мотор кут зап. і т д .
поідеї прочитавши то всьо напросився висновок що
екологія і мотор незабруднюється , там всякі смоли,
відложення, нагар . ? знов , якщо машина трохи постоїть
той спирд невтратить свої властивості? ато як та біда
вивітріє то. так виходить що ще гірша бадяга булькати
буде в баку
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення robosol »

Хіба спирт розїдає резину, тим більше маслобензостійку? мабуть це скорше автомобільний фолькльор ніж правда.
Смоли ті самі просто на 10%-30% відсотків менше, але всеодно присутні.
Як відрегулювати карбюраторну машину - по ідеї нічого регулювати не потрібно, октанове число характерезує детонаційну стійкість незалежно є там спирт чи нема, так що регулювати нема що.

Скільки може стояти бензин зі спиртом - хз. Мабуть з часом йде відшарування, але пару днів мабуть нічого не змінять.
Судячи з пресси - так чи інакше у всіх сортах бензину на всіх заправках, згідно урядового наказу, є спирт. Тільки вот скільки його там - то мабуть треба експертизу робити щоб зясувати.

А те що бадяга в баку - так вона там і так хлюпається.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

тоді що , заправляв хтось такий бензин і їздить? як воно їде? якщо та штука не лишає за собою нагару то так виходить що варта заправляти. якось я міняв впускний колектор якого привезли з єс так в середині він був чистий аж білий, недумаю що з середини вимили , а з зовні в бруді лишили. знявши свій з мотора побачив що він чорний як смола в середині. звичайно в єс еко і т д. тож як той бензин спиртовий тожи чистіший то чомби і ні.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Халявний 95й

Повідомлення MOTOR »

Проїхав сьогодні вже близько 40 км на тому спирті, мені здалось шо на ньому автомобіль їде трошки гірше, але може це тільки здалося.
По росходу теж ще нічого сказати неможу.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

інжектор? в мене карбюратор, треба спробувати.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

MOTOR писав:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... l0JOgpeK-k

досить інформативне відео
мдаааа. а чи є такий 92 на тих нашиш заправках. у відео якби є :)
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

http://forum.te.ua/showthread.php?t=156800
тут один чувак в джилі залив трохи їздив , потім ще залив і злив :D
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Халявний 95й

Повідомлення gladun »

вся єс їздить на тому бензині марки Е. інакшого в них просто нема. чому в наших автолюбителів виникають всілякі проблеми з паливними магістралями і обладнанням, та тому що після тривалого використання нашого бензину спирт почав миючий ефект і вся кака нарбила біди . а потім гооо фуууу в останне лив ту бодягу . мене зараз турбуе один фактор, в старих двигунах як будуть витримувати дедалі скажим клапана і т д. річ в тім що один старий моторист розповів що такий бензин сильно висушує камеру згорання. :)
доречі в полші ціни стартують від 5.20 зл то є 13.50 гр і до ....на самий нищий Е-95
Відповісти