Plasti dip (фарба)

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення pilgrim »

max писав:Ну а толку? Якшо його не можна здерти шоб не пошкодити лкп. Так можна і лкп фігачити об кущі і не паритись, навіть дешевше вийде потім відновити.
Я так понял что это покрытие заметно крепче обычного ЛКП ... не так сильно будет царапаться ... собственно я и забил на ЛКП ... не парюсь до тех пор пока царапина не до метала .. что бы ржаветь не начало .. ежели до метала то надо подкрасить ... подозреваю что с этим Line-Xом существенно реже прийдется подкрашивать ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення robosol »

Скорее всего на какой нибудь эпоксидной основе, а за счет не ровной поверхности ( эффект "бараника" ) меньше видно царапины.
У меня на ниве под матовым лаком тоже практически не было видно царапин, при том что краска самая обычная, а при езде никогда не задумывался о состоянии ЛКП. Все дело в восприятии, на глянце очень хорошо просматриваются даже мелкие царапинки в тоже время под матом кажется что поверхность не так поцарапана.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення s.pal »

max писав:
pilgrim писав:Так Line-X это и будет новое ЛКП и как утверждают достаточно прочное ...
Ну а толку? Якшо його не можна здерти шоб не пошкодити лкп. Так можна і лкп фігачити об кущі і не паритись, навіть дешевше вийде потім відновити. + Думаю шо під фарбою корозію значно скоріше побачиш ніж під цією бідою.
Про корозію ніц не скажу, а от всеж від дрбних ушкоджень напевно захищає за рахунок товщіни, спрацьовує як поглинач навантаженя. Використовувати вартує тільки як що машина залишаеться на довго і скорше продаватись буде як позашляховик, а не кросовер гламурний.
Цікаво як воно себе веде при ремонті, тобто побився тазік, рехтанули,шпаклянули, а далі як буде оброблятись, та й чи легко буде працювати майстрам з ушкодженими деталями.
А ціна думаю в штатах дешевша ніж в нас.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення s.pal »

Доречі в Маджахеда Нива оброблена баранеком і помальована, виглядає досить подібно і витримує всі механчні ушкодження від гілок.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: plasti dip

Повідомлення max »

То все немає сенсу для цілої машини. В дешеву\стару\погану машину такі гроші вкладати - брєд (та й хто дешеву\стару\погану планує собі лишати на довго, і чи при продажі якогось гімна хтось захоче повернути вам гроші вкладені в нього). Новий хілюкс тим обфігарити - теж дивакувате рішення. Коштує воно мабуть як цілу машину помалювати (шо і мож зробити перед продажою, зато буде виглядати як нова і продасться скорше (ви б повірили при покупці шо під цим покриттям в 3 мм все чисто? )).

Пластідіп підкупає тим шо його легко зняти і за ним все буде чисто, але практичного толку з нього нема (бо слабкий). Думаю якшо є бажання зберегти лкп від дрібних царапин - то оптимальний варіант це таки плівка (шо би там не говорили).
Аватар користувача
ck
Повідомлень: 80
З нами з: 19 квітня 2011, 10:25
Ім'я: Сергій
Авто: 33х12,5х15 Пітбуль
Звідки: Львів Leopolis

Re: plasti dip

Повідомлення ck »

В мене наприклад на машині жодної глибокої подряпини до металу чи оцинковки, хоча цей автомобіль використовую виключно для дозвілля та не шкодую проїзджаючи повз гілки. А ось на авто 2009 р.в. незначне тріння, навіть нігтем призводить до царапини що видно грунт. Тобто питання в якості покраски-кількості фарби в т.ч. Погоджуюсь, що відновити покраску шляхом підкрашування чи перекрашування буде дешевше та більш виправданішим, оскільки від дрібних вмятин покриття не врятує.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення climber »

pilgrim писав:подозреваю что с этим Line-Xом существенно реже прийдется подкрашивать ...
поляки що мені робили казали що за три роки ще нічого не підфарбовували. До того ж підфарбовки нема- це просто знімається шар до металу і передувається (ну прямо як ямковий ремонт дороги, не в нас).
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: plasti dip

Повідомлення Denon »

Болото з Line-X напевно змиваються виключно на мийці
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення pilgrim »

Denon писав:Болото з Line-X напевно змиваються виключно на мийці
Думаешь если заехать в речку и потереть мокрой губкой то не ототрется грязь?
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: plasti dip

Повідомлення climber »

Denon писав:Болото з Line-X напевно змиваються виключно на мийці
консистенція пластика. напевно так само відмивається як підкрильники, можна на мийці а можна просто віником вимести.
Відповісти