Проблеми з люком

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Проблеми з люком

Повідомлення max »

Був привідкритий люк (не відсунутий, а повернутий), після відключення і підключення акумулятора люк не працює, не закривається, нема реакції на кнопки (навіть релюшки не клацають), пробував тримати нажаті кнопки (більше 10сек) нічо не працює. Запобіжники всі нормальні, причин для поломки не було.
Може хто шось таке вже мав, якось вирішував? Поможіть пліз поскорше поки дощ не впав...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Проблеми з люком

Повідомлення pilgrim »

max писав:Поможіть пліз поскорше поки дощ не впав...
Поищи рядом с моторчиком болт потолще ... в 4ранере был такой им можно было механически закрыть люк ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Проблеми з люком

Повідомлення автобат »

ВЕРТА -швидка допомога! Макс, закрив чи ні?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Проблеми з люком

Повідомлення max »

Ніхто незнає, закрив целофаном, нормально ще ні, ще не у лівові, гик :)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Проблеми з люком

Повідомлення max »

Відбій, дякую всім хто відгукнувся, розібрав всю проводку до того вікна і обшивку, перевірив, все в чудовому стані (якби шойно з заводу), зівбрав все назад, запрацювало, шо було - не розумію ... видно машинка хотіла шоб я їй більше часу приділяв :)
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Проблеми з люком

Повідомлення звездочет »

max писав:Відбій, дякую всім хто відгукнувся, розібрав всю проводку до того вікна і обшивку, перевірив, все в чудовому стані (якби шойно з заводу), зівбрав все назад, запрацювало, шо було - не розумію ... видно машинка хотіла шоб я їй більше часу приділяв :)
Можливо десь контакт на клемах пропав. Коли ти розібрав обшивку, порухав дротами - він появився. Будеш в нас на тюнінгу, скажеш Тарасу, щоб подивився.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Проблеми з люком

Повідомлення max »

Ок, глянем, лишня пара очей незашкодить, хоча я там нічо підозрілого не зобачив (все блишчить як у Пайка цево).

Там доречі крім всяких реле в тому всьому присутній є Smart entrance control unit (чорна коробка в плані реалізації) і енкодер на моторчику. В мене спочатку була теорія шо цей енкодер збився і тіпа думає шо він є в ліміті для закритого люку, при насправді відритому люку. І тому не закриває ніби то закритий люк. Ну чи шось на зразок того. Бо клему я скинув при відкритому люку. Дехто теж подібне мав, але це можна було скинути утримуванням кнопки піднімання. Але мені це не помагало. Одним словом для загального розвитку цікаво було б знати в чому там була справа ...
Відповісти