Маслениця

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення автобат »

Rulya писав:Результат не раньше чем через 800км
А какие должны быть результаты?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення автобат »

s.pal писав:Ну будем ждать!
А то я залил нанопротек в мост а гул так и остался, не критично но всеже.
Нужно менять в коробках масла,да и Тарасик фалует на замену масла в моторе на, что-то другое, а то у меня 0w-40 да еще и 9 литров.
Вот и думаю на что менять.
Сань, а ты не подумал о том, что нулевка меняется через 15000, пятка - на 10000, десятка - на 6000-7000. Так вот, если масла двигатель не берет, посчитай, что удобней. Я на Арале езжу, хотел на пятку перейти, шоб дешевле, а реально две замени ее совпадает с тремя заменами пятки и по цене масла - один хрен, только реже
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Маслениця

Повідомлення Rulya »

автобат писав:
Rulya писав:Результат не раньше чем через 800км
А какие должны быть результаты?
А вот идешь де то на обгон, и вдруг ловишь себя на мысли что машинка шустрее начала ехать. На счет компрессии не вкурсе не мерял, замена через
10к пробега езжу на нулевке
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Маслениця

Повідомлення Rulya »

s.pal писав:Ну будем ждать!
А то я залил нанопротек в мост а гул так и остался, не критично но всеже.
Нужно менять в коробках масла,да и Тарасик фалует на замену масла в моторе на, что-то другое, а то у меня 0w-40 да еще и 9 литров.
Вот и думаю на что менять.
Я 2 месяца с водой в заднем мосту ездил (если бы не подшипник вообще не догадался бы) все нормально ни звуков ни еще какой фигни тьфу-тьфу
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення s.pal »

Rulya писав:
автобат писав:
Rulya писав:Результат не раньше чем через 800км
А какие должны быть результаты?
А вот идешь де то на обгон, и вдруг ловишь себя на мысли что машинка шустрее начала ехать. На счет компрессии не вкурсе не мерял, замена через
10к пробега езжу на нулевке
Так вот и я меняю на 10т. пробега, а вот на счет берет или не берет сложно сказать, есть течь уже и через передний сальник коленвала.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення автобат »

Rulya писав:
автобат писав:
Rulya писав:Результат не раньше чем через 800км
А какие должны быть результаты?
А вот идешь де то на обгон, и вдруг ловишь себя на мысли что машинка шустрее начала ехать.
Такое бывает только после мойки, я тоже замечал такое, а и еще, когда калёсы подкачаеш с 2 до 2,1 :lol:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення автобат »

автобат писав:
Rulya писав:
автобат писав:
Rulya писав:Результат не раньше чем через 800км
А какие должны быть результаты?
А вот идешь де то на обгон, и вдруг ловишь себя на мысли что машинка шустрее начала ехать.
Такое бывает только после мойки, я тоже замечал такое, а и еще, когда калёсы подкачаеш с 2 до 2,1 :lol:
Думаю, шо скоро тоже на хаду перейжу, на фиг тогда чип тюнинг. Надо поэкспериментировать, на скока процентов выше уровня дать хады, шоб Хому вставить, а то я сон потерял после драга :lol:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: Маслениця

Повідомлення Rulya »

Там на щупе метки есть если по нижнюю как у меня то 20сек до 100 и Хому не вставишь, а по верхнюю я боюсь заливать (маловато опыта вождения)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення s.pal »

Харе прикалуватись.
Давайте конкретику, бо ся дуже цікаво.
Чи лишатись на свому маслі чи шось мутити.
А про заміну на 10т., а не 15т всі майстри кричать, мол херовое топливо, тяжелая єксплуатация ит. и тп.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення pilgrim »

s.pal писав:А про заміну на 10т., а не 15т всі майстри кричать, мол херовое топливо, тяжелая єксплуатация ит. и тп.
К стати для себя решил что тож буду раз в 10 менять на всяк пожарный ... хотя пишут что надо раз в 15 тыщ ... манагер в салоне сказал что еще недавно у тойоты было раз в 10 но сделали раз в 15 молде потому что у нас качество топлива улучшилось .... а двигло тот же самый что и когда была норма раз в 10 делать ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення автобат »

Ну якщо мутити, то тре вже по справжньому: 5 л масла 0 в40 додати 1л масла 5в 40 потомка 1л двухтактног маслыдо того 0,5 л суляри, 0.3 л олифы и 0,2 л мочи кастрированного кота. Все перемешать и залить в маслозаливную горловину. Замена через 11750 км. НЕ ПИТЬ.В ГОЛОВУ НЕ ВТИРАТЬ
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Маслениця

Повідомлення max »

Rulya писав:Там на щупе метки есть если по нижнюю как у меня то 20сек до 100 и Хому не вставишь, а по верхнюю я боюсь заливать (маловато опыта вождения)
Залили до повна ше й свічки і фільтра поміняли ... коли там наступний драг? :)

А якшо серйозно - то про результати поки рано говорити. Далі треба дивитись. На рішення взяти хадо вплинула думка ше одного мого знайомого (який має досвід). Мінялось масло і фільтра всюди. На останніх змаганнях почала відчутно сильніше вити понижена, після заміни масла нічого не змінилось (лізти туди поки рано, нехай перше зломиться :)). Шоб говорити шось про розхід (масла) мушу зробити пару замірів, напевно десь 3тис тре проїхати, тоді робити якісь висновки. Може і прибавилось потужності, але мені якось це не відчутно, +\- пару коней то є малий відсоток шоб його почути. Правда якось плавніше рушається і переключається зараз (без посмикувань), але мож це свічки (треба ше форсунки почистити ...). Таке.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Маслениця

Повідомлення max »

Отож, пройшло 6.3 тис, розхід масла в моторі понизився в тричі: було - 1л на 500км, зараз є - 1л на 1500-2000 км. Нагадаю шо міняв синтетику 5в30 на хадо півсинтетику 10в40. Це мотивує мене поки не лізти в мотор, бо: дорого, довго і не факт шо буде ліпше, або навіть є ймовірність шо шось стане гірше.

Тепер таке: в книжці пише - шо потрібно робити заміну масла і фільтра масляного кожні 6 тис км, або 3 місяці. Шо скажете, варто цього графіку дотримуватись (бо японці кумекають шо пишуть), чи міняти кожні 10 тис ?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Маслениця

Повідомлення s.pal »

Макс то виходить що ті заливаеш 6-7 літрів масла від заміни до заміни, за який термін ти проїзджаеш 10штук.?
Якщо за 1-1,5 роки то не дорого, а вот як що швидше то простіше відремонтуватись.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Маслениця

Повідомлення max »

Напевно 10 тис наїжджу за пів року, якшо міняти раз в 10 тис - то нехай залию 7 літрів між замінами. Літра масла - 80 грн якшо по літрі брати, 70 грн - якшо по 5л, тобто від заміни до заміни від 490 до 560 грн. В рік відповідно в 2 рази більше - від 980 до 1120 грн. Якшо припустити шо зробити мотоор - 2тис дол (тільки за дефектовку 6 тис грн співають), це 16 тис грн, які в еквіваленті стане на 14-16 років на доливки масла ... Думаю за 14 років можна буде на зеленій в спекулянтів купити за 500-600 юанів україно-кітайський тюнінг кіт з електро-нано-іоно-пісєцреактивним приводом і міні-атомним реактором, добре змастити його солідолом (шоб звйоздна пилюка не потрапляла) і ганяти на Марс по вихдних в трофі експедиції :)
Відповісти