Підігрів топливного бака

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення ярко »

Генчик,привіт!а ти масло яке даєш,тільки для двохтакного двиг?вибач,прошляпив. :oops:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Толстяк »

Так, двохтактне для бензопил. Без різниці штіль, чи хузкварна!
067 З12 4З З6
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення _!Ostap!_ »

Почитав усі оті ваші коментарі, на рахунок топливних "коктелів" та способів їх приготування... воно все звичайно звучить багатообіцяюче, але всежтаки, вирішив прислухатися до отакої думки:
Alex67 писав:Із модифікацій які мені здавалися б доцільними якби я готував машину до подорожі в холодні краї - це електропідігрів паливної магістралі, є такі комплекти теплоізоляція-електропідігрів.
Найшов таку штуку, продають в Одесі, замовив, в пятницю має приїхати, думаю зразу ж буду інсталювати, про ефективність та результати/наслідки використання читайте в наступних постах))
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Толстяк »

До всяких підігрівів, треба ще систему пожежогасіння інсталювати.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Alex_L »

А що ви про таку штуку скажете: http://www.offroadmaster.com/topic/2601 ... %bb%d1%8f/
і батарейку не садить і системи пожежогасіння не потребує.
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Толстяк »

Якщо соляра буде мармелад, Та приблуда не поможе завестися.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення автобат »

Alex_L писав:А що ви про таку штуку скажете: http://www.offroadmaster.com/topic/2601 ... %bb%d1%8f/
і батарейку не садить і системи пожежогасіння не потребує.
Этот товарищ хаким, хоть и выглядит самым умным и борзым, в корне не прав. Да,эта спираль будет подогревать на ходу ПРОГРЕТЫЙ дизель. Но сначалаего надо завести.А уж, коли я заведу, дальше легче разобраться
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Bravo »

А если скооперировать 2 системы?
Завестись с электрогрелкой на фильтре. А когда двигатель хоть немного прогреется, отключить электро, и пусть дальше греет "змеевик Хакима".
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення автобат »

Ну тады ой. А вчера я видел, как Таксон на Высокий замок вышлифовывал, чейта задок у него не таво был.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення POKEMON:) »

в дизель ...бензу....в суміш...2-ох такне масло....купу років народ так робить...всі так робить....і катають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да... а нові технології.............купу бабла попасти........треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення s.pal »

POKEMON:) писав:в дизель ...бензу....в суміш...2-ох такне масло....купу років народ так робить...всі так робить....і катають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да... а нові технології.............купу бабла попасти........треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+1000
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення _!Ostap!_ »

POKEMON:) писав:в дизель ...бензу....в суміш...2-ох такне масло....купу років народ так робить...всі так робить....і катають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да... а нові технології.............купу бабла попасти........треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
324 грн підігрві коштує... не сказав би що дорого...
Вже маю пристрій на руках, сьогодні їздив на підйомник заглянути як його інсталювати, все стає як рідне, форма підігрівача добре продумана
Також пробував підключати пристрій до акумулятора, буквально за хвилину часу розігрівся до 30-35 градусів і так тримав, причому в боксі було близько нуля...
Що до споживаної потужності то вона на рівні звичайної габаритки, - 0,06 Вт (Згідно тех. опису), за дві години тестування, з вимкненим мотором, акумулятор почуває себе впевнено
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення tad100 »

POKEMON:) писав:в дизель ...бензу....в суміш...2-ох такне масло....купу років народ так робить...всі так робить....і катають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

да... а нові технології.............купу бабла попасти........треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Опытные дизелисты еще советует ливануть в бак тормозухи. Двигатель работает намного мягче. При плохих раскладах ТНВД просто закоксуется и перебор будет стоить копейки, а при хорошем, все гавно из системы к бененям заклинит ТНВД. Тогда капиталка насоса или замена, хороший баблодос можно срубить. Джекпотом считается, если его заклинит на максимальном газу и забьет форсунки. Псевдоразнос может потянуть на капиталку всего движка. На комонрейлах, такое не проканывает, все тупо под замену, а запчасти по 500 дол. клиент сам ищет. потому только сборка разборка. Не очень выгодно.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
alexsnaiper
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2009, 19:47
Авто: land rover discovery 2 2004, нива2121 1991року

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення alexsnaiper »

можу порадити тобі одного фацета його тел 098 2473070 він займається фільтрами сепараторами та обігрівачами професійними.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Підігрів топливного бака

Повідомлення Alex67 »

Познайомився із полтавчанами по роботі. Переглядаючи їх продуктову лінійку звернув увагу на електрообігрівачі паливного фільтру для дизельних двигунів. Виготовляються по розмірам конкретного фільтру. Зима очікується довга і сувора, може комусь інформація буде цікавою. Обігрів фільтру це перше що можна зробити у плані підготовки до зими :-) http://korea-heat.com.ua/lang/ua/plenka-12v/
Олексій
Відповісти