Пневматичні хелпери в пружини

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

Читав в неті про пневматичні хелпери які вставляються в пружини, і надуваються для компенсації просадки машини при загрузці. У мене стоять на військових мостах пружини. Ось задумався собі такі підшукати. Але щось погуглив і не можу знайти де продаються. Підкажіть хто ставив собі такі де можна купити, які краще брати, якої фірми, ну і т.д.
Дякую.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення K2 »

в тебе стоять пружини додатково. тобто підвіска всеодно ресорна. і ніфіга ти ними собі особо не компенсуєш. тобто як. візуально ти зможеш трохи підняти машину. але нічого позитивного ти цим не добєшся. а козлити почне- мама нє горюй.. і взагалі, все що піднімає і не збільшує дорожній просвіт- від лукавого ;)
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення Alex67 »

Така пневматика дуже не любить грязюки. Найдоцільніше використання - на машині яка по асфальту тягає важкий причіп, наприклад автовоз із бойовою машиною. Зверніть увагу що на достатньо дорогій комплектації Touareg Expedition німці не ставлять пневматику, хоч і дуже нахвалюють її у рекламі шосейного Touareg. Головна проблема - різке зниження надійності при потраплянні грязюки (просто швидко протирається...) Рекламу такої пневматики бачив у журналі 4х4, увечері вдома спробую відшукати.
Олексій
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення K2 »

смисл такої "фірми" взагалі відсутній. я ше десь в 2005му році шось таке поставивна уаза. купив пневмоподушки від бусіка. приварив їх по типу того як в АМ стоять пружини і вуаля. підкачку з салону не робив. вивів під капот. дунув 3 атмосфери- машина монстр. візуально. спустив- і машина на 10см спустилась. ітого бюджет- копійки. робота- і безрука макака зробить, дай тільки сварочний апарат. але як я вже говорив- ефект для уазіка сомнітєльний. один негатив.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення Alex67 »

AM писав:Читав в неті про пневматичні хелпери які вставляються в пружини, і надуваються для компенсації просадки машини при загрузці. У мене стоять на військових мостах пружини. Ось задумався собі такі підшукати. Але щось погуглив і не можу знайти де продаються. Підкажіть хто ставив собі такі де можна купити, які краще брати, якої фірми, ну і т.д.
Дякую.


Наприклад тут можна взяти.
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення Alex67 »

K2 писав:смисл такої "фірми" взагалі відсутній. я ше десь в 2005му році шось таке поставивна уаза. купив пневмоподушки від бусіка. приварив їх по типу того як в АМ стоять пружини і вуаля. підкачку з салону не робив. вивів під капот. дунув 3 атмосфери- машина монстр. візуально. спустив- і машина на 10см спустилась. ітого бюджет- копійки. робота- і безрука макака зробить, дай тільки сварочний апарат. але як я вже говорив- ефект для уазіка сомнітєльний. один негатив.
Пневматика це аналог більш жорстких пружин. Щоб машина поводила себе нормально треба доставляти амортизатори жорсткіші або другі, кошторис тоді сам розумієш зовсім інший вилазить...
Олексій
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення K2 »

та які аморти. якшо таку подушку нормально качнути то підвіска взагалі нєпробіваєма стає. те саме шо намагатись руками стиснути добре накачаний футбольний мяч. і навіть якщо всетаки купити аморти з регульованою жорсткістю (для накачаних подушок і для спущених) то всеодно смислу в ції затії не добавляється (встановленя пневматики на трофіста).
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

Особисто мені зміст таких подушок в наступному. У мене стоять ззаду уазівські рессори (вроді 9 листів) які є достатньо жорсткими і забезепечують дуже маленький хід задньої підвіски, однак доволі добре тримають при повній загрузці машини (4 чоловіка + купа шмурдяка в багажник, всього на 400-450 кг) що необхідно переважно в поїздках скажемо в карпати.
Для збільшення ходу задньої підвіски задумуюсь над тим, щоб поставити на задній міст волговські рессори які суттєво мякіші і забезпечують доволі великих хід підвіски (на уазбуці доволі толково все продумав МОСТРОХОД і виклав всі креслення і відео своєї машини). При таких мяких ресорах буде набагато приємніше їздити по місту та і по грунтовках, однак вони суттєво просядуть при повній загрузці і я боюсь що машина сяде арками на колеса :). Для компенсації цього подумав що можна вставити в пружини, які в мене вже встановлені (від ВАЗ 2121 вроді) ці резинові штучки. Вони в пружині доволі захищені від великих гілок, та і стоять позаду амортизатора, яких теж їх захищає. в нормалному варіанті вони спущені (або взагалі витягнуті), а як треба загрузити машину то надуваються.
Аморти в мене вже стоять газові розраховані на мої жорсткі рессори.
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення BobeG »

Взагалі нема змісту ставити волговскі ресори, в росії вони(і то зовсім не багато людей собі ставили) то роблять бо вони в них дешеві і навалом, живучість ресор від волги на уазі сумнівна, без трекшн-бара не обійтися , за такі самі затрати краще зробити пружинну підвіску.
Наскільки памятаю в тебе ззаді 5-6 ресор , нижні нідрізані і є сліди вигинання/деформаціїї підкоренних листів.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

Ось тут фотки переробки http://photo.qip.ru/users/mzma/115052796/116852330/
А тут відео і ще фотка http://www.monstrohod.ru/index.php?opti ... 4&Itemid=5. Ще десь є відео де безпосередньо знімались ходи підвіски, але зараз не памятаю де. Знайду - викладу.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

BobeG писав:Наскільки памятаю в тебе ззаді 5-6 ресор , нижні нідрізані і є сліди вигинання/деформаціїї підкоренних листів.
Було 5-6. Я вернув назад решту листів, бо почали гнутись рессори (ми тоді бачили).
По затратам прикинув - десь 200-250 дол.
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення BobeG »

Можна зробити як на грузових машинах, при просіддані включаються додаткоивий лист/пакет ресори
в газелях бортових так зроблено
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

BobeG писав:Можна зробити як на грузових машинах, при просіддані включаються додаткоивий лист/пакет ресори
в газелях бортових так зроблено
По ходу простіше запхати ту резинку. Та і ціна по тій ссилці що дав Alex67 - 85 дол не критична (на практиці думаю можна знайти дешевше, читав що купляли за 250 грн.) .
До речі Alex67 дякую за ссилку.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення K2 »

вприципі то шо по ссилці непогана штука, тай ціна 85баків за 4 штуки вроді тоже непогано. але шось аж не віриться шо воно не вкачане в пару атм буде вирівнвати просідання від перегрузу. шо тут сказати- пробуй. і тут звітик кидай. якщо воно дійсно працює, то під твої потреби- це то шо треба.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пневматичні хелпери в пружини

Повідомлення AM »

Ще вроді в києві на базарі на перова продаються по 250 грн за шт (виявляється я не так зрозумів - думав спочатку 250 за пару) але не відомо що там саме і якої якості. По ходу та ціна 85 сама прікольна (ну звичайно + доставка). До речі наскільки я зрозумів там 2 подушки а не 4. Такі самі на українських сайтах пропонують за 120-138 дол. Хоча 85+доставка - може і вийде на ті самі 120 :).
Відповісти