Зняв плівку

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

автобат писав:Ага. Перед обклейкою треба знежирити машину . Хотів ацетоном, консультувавася в фахівців-мулярів. Казалисти, жі бензина сушить і ацетон. Уайтспіріт не сушить фарбу, лагідніше до неї відноситься. Тому моя машина вся претерпіла відносини з уайтспірітом перед поклейкою. Скоріш за все, твоя також.
Поняв. Спробую спочатку уайтспірітом (тим більше баночка вже є)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

K2 писав:а ті плавки бувають лише прозорі/певного кольору? чи можна надрукувати любу текстуру?
і якшо плівка буде з кольором, то при царапанні в тому місці залишиться біла лінія? чи в тому місці просто не залишиться плівки? :)
На рахунок абсолютно любого малюнку не знаю, але точно бувають плівки з малюнком камуфляжу. По більше - фіг його знає.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

myshketer писав:Единственный адекватный человек в этом клубе - пересел с паджеро на УАЗ, а не наоборот, как всякие слабаки :!:
:)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

robosol писав:А де у Львові можуть затянути плівкою? Може телефончик зберігся?
Див в прив пов.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення автобат »

Купляш плівку, плин для миття рук, на каждий елемент кузова стандарт валерьянки, гумовий шпатель, леза від шкальпелю...і пішов фігачити сам. На з економлені 3000 грн. купляеш дружині колечко, а мені літру пива за відкриття таемниці. А можна ще півлебідки купити, але пиво-всерівно.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

автобат писав:Купляш плівку, плин для миття рук, на каждий елемент кузова стандарт валерьянки, гумовий шпатель, леза від шкальпелю...і пішов фігачити сам. На з економлені 3000 грн. купляеш дружині колечко, а мені літру пива за відкриття таемниці. А можна ще півлебідки купити, але пиво-всерівно.
Теж правильно. Правда ще би фєн не завадило :)
Ну і ще одне пиво мені :)
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення звездочет »

K2 писав:а ті плавки бувають лише прозорі/певного кольору? чи можна надрукувати любу текстуру?
і якшо плівка буде з кольором, то при царапанні в тому місці залишиться біла лінія? чи в тому місці просто не залишиться плівки? :)
По-моєму надрукувати можна, але ця плівка стане золотою. :D
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення автобат »

AM писав:
автобат писав:Купляш плівку, плин для миття рук, на каждий елемент кузова стандарт валерьянки, гумовий шпатель, леза від шкальпелю...і пішов фігачити сам. На з економлені 3000 грн. купляеш дружині колечко, а мені літру пива за відкриття таемниці. А можна ще півлебідки купити, але пиво-всерівно.
Теж правильно. Правда ще би фєн не завадило :)
Ну і ще одне пиво мені :)
Я про фен спеціально умовчав, щоб потім ще одне пиво виціганити.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти