Масляний фільтр

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Масляний фільтр

Повідомлення Muxajlo »

В альфа є і в ман тай кнех є зворотній клапан. Але щоразу після проколу на цих дорогих фільтрах, я беру наш укр Альфа і все добре, чому, а тому що в нас краще роблять ніж в китаї .
EGZOZ
Повідомлень: 8
З нами з: 20 березня 2011, 14:05
Ім'я: Юра

Re: Масляний фільтр

Повідомлення EGZOZ »

В принципі згідний бо сам нараз з таким стикався, що наше краще ніж китайське, польське, чи турецьке. Правда хороший фільтр повинен бути не дешевим(за рахунок якості паперу, товщини матеріалів...), але по магазинним цінам орієнтуватись неможливо. Тому орієнтир один ЕКОНОМІЯ.
Також можна придивлятись до акуратності точок проклеювання чи приварки, до симетричності паперових складок, на пластикових деталях до наявності, або величини облоїв, і тд-це все характеризує рівень виробництва.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Масляний фільтр

Повідомлення Muxajlo »

А якшо використати два наших в період скажим 8000 пробігу на одому маслі?
EGZOZ
Повідомлень: 8
З нами з: 20 березня 2011, 14:05
Ім'я: Юра

Re: Масляний фільтр

Повідомлення EGZOZ »

Не знаю чи варта бавитись.І ще є один нюанс: справа в тому що новий фільтр майже нічого не фільтрує( тільки зовсім великі фракції бруду), тобто в ньому спочатку повинен набухнути папір, потім він повинен забитись великими фракціями і тоді вже він ловить дрібніші, тому при перестановці фільтра двигун має шанс хапнути порцію бруду.

А от до 8000 пробігу на одому маслі мені самому цікаво, чому за іномарках періоди заміни масла виросли до 15 000-20 000 на бензині, 30 000-40 000на дизелі, а в нас нічого не міняється, адже користуємося одними маслами і фільтрами, що у нас метали менш зносостійкі?
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Масляний фільтр

Повідомлення ОМЕЛЯН »

EGZOZ писав: А от до 8000 пробігу на одому маслі мені самому цікаво, чому за іномарках періоди заміни масла виросли до 15 000-20 000 на бензині, 30 000-40 000на дизелі, а в нас нічого не міняється, адже користуємося одними маслами і фільтрами, що у нас метали менш зносостійкі?
Це за кордоном зросли інтервали, а у нас максимум 20 тис.
А щож гарантійні СТО тоді зароблять, якшо до них машини будуть їздити раз в 20-40 тис. вони ж раді би і кожних 5 тис. мініти масла і фільтра які вони продають в 2-ва рази дорожче.
ІМХО просто бізнес!
Сонця всім!...
EGZOZ
Повідомлень: 8
З нами з: 20 березня 2011, 14:05
Ім'я: Юра

Re: Масляний фільтр

Повідомлення EGZOZ »

Знайомий на мазді-пікапі 12років(точніше 9 після гарантійного) їздив нічого не міняв і не ремонтував, тільки масло доливав(виключно мінералку і кожен раз іншу) бо сочилось через сальники, а результат як у педанта автоголіка!!!
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Масляний фільтр

Повідомлення Muxajlo »

Ти хотів сказати , що він фільтр неміняв? а чо таке паршиве ставлення до машини і екології в нього?
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Масляний фільтр

Повідомлення ter »

міняти чи не міняти (АВТО ШЕКСПІР)
бензин заміна масла 10т
Бензин-газ 12-15т
Дизель або Тд 8-10 т.
Є мастила які збільшують час заміни до 15т. синтетика

Я в рік накатую до 50т.к довгі траси тоді заміну можна робити на 2т.пізніше .Це повязано з тим що в блоці менше водяного конденсату при довготривалих поїздках тому масло довше служить
20-30-40 т це якась фантастика :))) не ведіться на це
EGZOZ
Повідомлень: 8
З нами з: 20 березня 2011, 14:05
Ім'я: Юра

Re: Масляний фільтр

Повідомлення EGZOZ »

Muxajlo писав:Ти хотів сказати , що він фільтр неміняв? а чо таке паршиве ставлення до машини і екології в нього?
Думаю тут зіграла роль інша ментальність. Це мій закордонний колега. Пробую пояснити: в країні в середньому 1,5-2 авто на сім'ю. Після виїзду з салону ціна машини падає 10-20% в рік. Пікапи купують виключно підприємці( на баланс фірми, за мінусом ПДВ). Перший пункт пам'ятки будь якого страхового поліса звучить так: 1) У випадку аварії пам'ятайте машина це кавалок застрахованого заліза- тому ведіть себе спокійно. І це все на фоні дещо іншої ніж в нас системи суспільних цінностей.
Для ter з повагою процитую сонат Шекспіра " ...и долго мне лишонному ума казался раем ад а светом тьма".
З першої своєї Тойоти пам'ятаю, що періоди заміни масла писались при умові використання мінералки, тому на напівсинтетиці замість вказаних 15т. катався до 20т. і за 7 років експлуатації ніяких нарікань.
Загляньте в книжки обслуговування тойот наприклад РАВ4 і тд- 40 000 для бензину.
ІМНО тут велику роль грають традиції, які прийшли до нас від попередніх поколінь автоголіків.
З рештою ЙЕДЕН ДАС ЗАЙНЕ.
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Масляний фільтр

Повідомлення ter »

2 EGZOZ а де то знати чи фірмове то масло -проїдеш 40 т на фальшивці і каюк двіжку ,
з мого життя масло файного виробника перетворилось в желе після 3 т.км

наприклад масло тотал в нас 400 грн в німечинні 550-600 грн за 4літра
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Масляний фільтр

Повідомлення Muxajlo »

От і міняєм раніше , бо невідомо що це за масло.
EGZOZ
Повідомлень: 8
З нами з: 20 березня 2011, 14:05
Ім'я: Юра

Re: Масляний фільтр

Повідомлення EGZOZ »

Не знаю, останні три роки заливаю Кастрол пів-синтетику, катаюсь не менше 15 000, ставлю найдешевший корейський фільтр (на 1грн. дешевший за укр.). До цього на Тойоті поступав приблизно так само, правда лив Лікві молі бо років десять назад прочитав, що це єдиний виробник що крім Німеччини немає заводів по розливу у інших країнах типу Алжир, Туреччина... (на сьогодні вже невпевнений).
До речі до Польщі рукою подати можна там придбати масло для самозаспокоєння.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Масляний фільтр

Повідомлення Muxajlo »

Я лию віско , це тасама фірма шо кастрол брітіш-петроліум.
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Масляний фільтр

Повідомлення ter »

Так з маслом розібрались тепер лишилось повітря
Я міняю повітряний не планово а по мірі його забруднення 20-30 т. на турбо дизелі
при заміні масла повітряному дістається від компресора (продуваю)
Знайомий з Донецька міняє 5-10 т. бо в них там не повітря а .....хім.... пилюка.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Масляний фільтр

Повідомлення tad100 »

Ну повітряний взагалі міняэться як забруднився. А це не передбачуване 5 тис км або 30?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти