Каким Ты видишь клуб в будущем?

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Каким Ты видишь клуб в будущем?

Повідомлення Volodymyr »

Дурдом він в головах. А що до того де і що буде чи не буде. Ми вже за 11 років надивились хто і яку альтернативу може творити.

Багато цікавого конструктиву написано. Є дійсно речі котрі можна взяти на використання. Чітко видно питання котрі викликають непорозуміння. Будемо жити далі :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Каким Ты видишь клуб в будущем?

Повідомлення AM »

Зі всього видно, що більша частина людей за туристично-душевно-покатушечне майбутнє клубу, і я в тому числі. Якщо до цього додаються НЕОФІЦІЙНІ змагання - Супер! Якщо ж говорити про офіційні змагання - думаю треба робити окремі ЧИСТО СПОРТИВНІ заходи.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Каким Ты видишь клуб в будущем?

Повідомлення автобат »

Так нічого і не сталося страшного. КЛ став справжним спортивним мероприємством, вот і все. Хто хоче стати спортсменом, стае їм. Хто вважае себе вільним птахом - на здоров"я
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Каким Ты видишь клуб в будущем?

Повідомлення автобат »

3)На рахунок покатушок - теж саме, наприклад Сергій Миколайович писав шо завжди повідомляв про свої наміри їхати кататись, але куди стоковому автомобілю з ним їхати?

Людоньки добрі, звичайно, комплименти приємні не тіко жинкам. Але в мене автомобиль також стоковий і я зовсім не монстр. Просто не сидиться в хаті і деколи хочеться покататись і побачити щось цікаве. А одному ж сумно.
А з монстрами я сам боюся їздити, та вони мене і не кличуть :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Каким Ты видишь клуб в будущем?

Повідомлення pilgrim »

автобат писав:Людоньки добрі, звичайно, комплименти приємні не тіко жинкам. Але в мене автомобиль також стоковий і я зовсім не монстр. Просто не сидиться в хаті і деколи хочеться покататись і побачити щось цікаве. А одному ж сумно.
А з монстрами я сам боюся їздити, та вони мене і не кличуть :D
Поддерживаю :) в последние несколько покатушек в которые катались вместе с автобатом я проехал на еще более стоковом Хайлюксе на АТшке и без лебедки :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти