Фотогалерея в шапці форума

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення автобат »

І фотогалерею давй на першу сторінку, щоб вилазили "випадкові фото". А ще б бажано, щоб любий міг сам їх туда завантажувати. А щоб їх не було безлич, просто щоб був якісь термін їх існування там.
ЯК Я ВИДАВ?!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення K2 »

Супер видав. Тыльки я шось сумнываюсь шо в когось (немаю наувазы ныкого конкретного) буде бажанна гратися з цим. Але було б класно.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення K2 »

добавило б "красок в жизнь"
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення myshketer »

я думаю, что есть уже готовые решения такой галлереи... идея мне тоже нравится
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення max »

як варіант:
я колись робив відображалку випадкового фото з галереї пікаси (скрипт шарить по всіх альбомах), тут: http://www.lvivcapoeira.com/ малюнок при Ф5 кожен раз різний. також пікаса має гаджет для слайдшоу, таке: http://www.lvivcapoeira.com/gallery/sem ... kievi-2011. також в пікасі мож дозволити різним людям завантажувати свої фото в певний альбом...
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення звездочет »

автобат писав:І фотогалерею давй на першу сторінку, щоб вилазили "випадкові фото". А ще б бажано, щоб любий міг сам їх туда завантажувати. А щоб їх не було безлич, просто щоб був якісь термін їх існування там.
ЯК Я ВИДАВ?!
Фотогалерея існує, але на головній сторінці сайту http://offroad.lviv.ua/photoalbum. Правда вона давно не оновлювалась. Випадкові фото також вилазять на тій же головній сторінці внизу справа. Не знаю чи доцільно це все переносити на форум. Можна просто створити тему на головній форуму з самого верху з посиланням на фотоальбом.
myshketer писав:я думаю, что есть уже готовые решения такой галлереи... идея мне тоже нравится
Ти правий. Існує новий варіант сайту нашого клубу з можливістю завантажувати фотографії, відео(якщо не помиляюсь). Але Володя не має часу, щоб його доробити і більше нема нікого, хто б міг це зробити окрім нього.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення Katonych »

звездочет писав:
автобат писав:І фотогалерею давй на першу сторінку, щоб вилазили "випадкові фото". А ще б бажано, щоб любий міг сам їх туда завантажувати. А щоб їх не було безлич, просто щоб був якісь термін їх існування там.
ЯК Я ВИДАВ?!
Фотогалерея існує, але на головній сторінці сайту http://offroad.lviv.ua/photoalbum. Правда вона давно не оновлювалась. Випадкові фото також вилазять на тій же головній сторінці внизу справа. Не знаю чи доцільно це все переносити на форум. Можна просто створити тему на головній форуму з самого верху з посиланням на фотоальбом.
myshketer писав:я думаю, что есть уже готовые решения такой галлереи... идея мне тоже нравится
Ти правий. Існує новий варіант сайту нашого клубу з можливістю завантажувати фотографії, відео(якщо не помиляюсь). Але Володя не має часу, щоб його доробити і більше нема нікого, хто б міг це зробити окрім нього.
Угу. "Это просто замкнутый круг какой-то"(С)анекдот.
Обновлений галереи, новостей итд нету - так-как пополнить нормально невозможно, только путём "отправьте Volodymyr, он добавит на сайт". Сайт доделать нету времени, отдать кому-то доделать невозможно, отдать кому-то чтоб сделал заново - нету денег.
Тема всплывает с завидным постоянством раз в год, но решения так и не предвидится :(

пс. вариант с пикасой мне лично очень понравился.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення myshketer »

звездочет писав:Існує новий варіант сайту нашого клубу з можливістю завантажувати фотографії, відео(якщо не помиляюсь). Але Володя не має часу, щоб його доробити і більше нема нікого, хто б міг це зробити окрім нього.
Verta может сделать все, что угодно. пускай Володя сайт загонит к нему в гараж на пару дней - заодно и движок поменяют :lol:
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення tad100 »

Маленькое возражение, из вредности естественно. Красивости в виде фоток будуд жрать часть трафика. Не все пользуются выделенкой, я к примеру только с таблетки захожу, думаю это существенно утяжелит открывание страничек. Потому добавление красивостей возможно после организации мобильной версии сайта, для слабонькой связи и устройств.
А вот еще идея есть добавить плюсики и минусики к оценке тем и ответов в них. Зело полезно будет, кажеться мне.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення K2 »

http://www.jeep.org.ua/index.php
отут з фотками на форумі непогано виглядає. правда там зовсі не рандом з галерей..
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення K2 »

tad100 писав:Маленькое возражение, из вредности естественно. Красивости в виде фоток будуд жрать часть трафика. Не все пользуются выделенкой, я к примеру только с таблетки захожу, думаю это существенно утяжелит открывание страничек. Потому добавление красивостей возможно после организации мобильной версии сайта, для слабонькой связи и устройств.
А вот еще идея есть добавить плюсики и минусики к оценке тем и ответов в них. Зело полезно будет, кажеться мне.
плюсики- так. а нарахунок трафіку- хз. якщо з ним вже зовсім туго то можна і повирубати в браузері всю медіа.
я тоже часто з таблетки і телефону тут сиджу. причому без 3г а з еджом. тєрпімо.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення tad100 »

с 3г проблем нет. А вот с телефона "Омерзительное зрелище". Хотя думаю скоро простых телефонов не останется, а вот проблемы со скоростью тырнета будут.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення K2 »

та в мене шо телефон шо таблєтка на відроїді. дивиться приблизно однаково. тіки на телефоні мєлко якось :(
я думаю шо якщо картинки будуть невеликі (а інші туда і не влізуть) то і проблемз трафіком би не мало би бути.
ну буде видно.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення myshketer »

Если смотреть на трафик для отдельного пользователя, то можно сделать галочку в настройках профиля - показывать галлерею в шапке или нет.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Фотогалерея в шапці форума

Повідомлення max »

підтримую про трафік. супер якби була мобільна версія, ну або хто воопше бідний - рсс, але без того - можна сказати шо наприклад малюнок завантажувати не більше 250кБ (це чпег 800х600), якшо мобіла вже навіть таке не витягає - то вже нехай користувач відрубає сам красивості в бравзері.
Відповісти