Перша поїздка 2016 р.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення uncletafuk »

Khimik писав:Тіко ту є ньюанс - дрихнути не дуже де є.
Та я щось взагалі не розумію чому всі так за готель турбуються при такій погоді, говорив із закарпатцями, то вони прям на снігу палатки ставлять, 2 спальники (їден у другий) і ось воно щастя.
Зображення
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення sergsemy »

Хлопці,в правильному спальніку я на Тянь- Шані на 4000м ночував в наметі...Все залежить від підготовки спорядження ;)
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення bugan »

А ескімоси взагалі живуть в "Іглу" зроблених зі снігу або з льоду :)
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення Denon »

sergsemy писав:Все залежить від підготовки спорядження ;)
плюс сто...
я на зимову температуру в машину кидаю гумову медичну грілку. (хоч і не користувався ше нею ні разу. на всякий хай буде, може хто змерзне. а якшо взяти пластмасову лійку то можна просто по пластикових пляшках гарячу воду розливати.)
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення автобат »

так і упаритись в палатці можна. А ще я знаю шо є палатка з буржуйкою і в ній навіть літом тепло
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення climber »

слухайте, намет великого значення не має. щоб спати на снігу в першу чергу - це надувні килимки мінімум 7 см. потім все решта - намет, спальник і буржуйка. тепла людей достатньо щоб опалити намет, що не продувається, навіть в 20 градусний мороз.
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення ZUB »

автобат писав:так і упаритись в палатці можна. А ще я знаю шо є палатка з буржуйкою і в ній навіть літом тепло
Є така палатка, дуже зручна і тепла, і легко розкладається, при наявності 6-8 людей!!!
Але її тре Правельно розкласти!!!!!!
Я вже за нею скучив!!!
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення Denon »

climber писав:слухайте, намет великого значення не має. щоб спати на снігу в першу чергу - це надувні килимки мінімум 7 см. потім все решта
Під них все одно пінополіуретанові килимки треба, вони навіть більш важливі ніж надувні, - тонші надувні продавлюються під тілом і як перевернешся на бік, то лежиш на тонкій прослойці матеріалу з повідрям де не де. В товстішому надувному повітря від холодної землі все одно охолоджується і від нього тіло може змерзнути знизу. Поїхав рік тому зі знайомими - вони мали надувний матрац Інтекс - дав їм під нього каремати - зранку сказали, шо перший раз в житті не змерзли під ранок від матраца. І то було в кінці серпня, а не в листопаді чи зимою.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення climber »

Denon писав:
climber писав:слухайте, намет великого значення не має. щоб спати на снігу в першу чергу - це надувні килимки мінімум 7 см. потім все решта
Під них все одно пінополіуретанові килимки треба, вони навіть більш важливі ніж надувні, - тонші надувні продавлюються під тілом і як перевернешся на бік, то лежиш на тонкій прослойці матеріалу з повідрям де не де. В товстішому надувному повітря від холодної землі все одно охолоджується і від нього тіло може змерзнути знизу. Поїхав рік тому зі знайомими - вони мали надувний матрац Інтекс - дав їм під нього каремати - зранку сказали, шо перший раз в житті не змерзли під ранок від матраца. І то було в кінці серпня, а не в листопаді чи зимою.
категорично не погоджуюся. не потрібні каремати. потрібні килимки від 7 до 9 см. не більше і не менше. продавлюються менші. інтекси - то взагалі страшно подумати як на тому спати.
стосовно охолодження повітря - проблема не в охолодженні а в тому щоб воно не гуляло по килимку. тому такі килимки коштують від 120 дол.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення Denon »

climber писав:стосовно охолодження повітря - проблема не в охолодженні а в тому щоб воно не гуляло по килимку.
А то як - най буде зимне, тіко сидит на місці? :shock: А якшо серйозно - якщо повітря в надувному килимку від холодної землі також буде холодне, то шо такі килимки мають свій теплоізоляційний шар, я шось таких не бачив :?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення climber »

Denon писав:
climber писав:стосовно охолодження повітря - проблема не в охолодженні а в тому щоб воно не гуляло по килимку.
А то як - най буде зимне, тіко сидит на місці? :shock: А якшо серйозно - якщо повітря в надувному килимку від холодної землі також буде холодне, то шо такі килимки мають свій теплоізоляційний шар, я шось таких не бачив :?
так, нехай сидить на місці, бо воно менш теплопровідне ніж матеріал каремата, в якого весь фокус в тому що бульки повітря на місці ізольовані, хоча містками холоду успішно служать поліуретанові стінки.
не мають вони ніякого теплоізоляційного шару. теплоізоляція - це повітря що не гуляє. все решта потрібне виключно для "негуляння" - вати, пухирці, бульки, піни і інші набивки.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення Alex67 »

Ось трохи конкретики - IMHO найкращий виробник туристичних килимків.
http://www.exped.com/usa/en/product-cat ... terracotta
Олексій
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення climber »

Alex67 писав:Ось трохи конкретики - IMHO найкращий виробник туристичних килимків.
http://www.exped.com/usa/en/product-cat ... terracotta
щойно на 7-ми сантиметрових спали в горах - було ок, лише піддував один бо клапан зворотній забився льодом, а в темноті не побачив.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення автобат »

Най ті пальне, я б в такий морозяку свого Туманяку б в палатку не поклав спати.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Перша поїздка 2016 р.

Повідомлення AM »

З тих фоток що у нас були (а було мало) дружина зліпила маленьке відео
https://www.youtube.com/watch?v=jD7zVy0cfG0
Відповісти