italia

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
viktor85
Повідомлень: 2
З нами з: 21 грудня 2014, 22:32
Ім'я: vagylevych viktor
Авто: toyota
Контактна інформація:

italia

Повідомлення viktor85 »

доброго дня мене звати віктор я проживаю уже 8 років в італії до цьго проживав в яремчі . тут в італії в мене є хороший друг член італійського аматорського клуб оффроуд який дуже зацікавлений поїздкою в карпати разом з іншими членами клубу (5-6).так як я не являюсь любителем цього виду спорту але виріс в серці карпат прошу вашої професійної поради а також допомоги якщо це можливо що ліпше організувати для моїх італійських друзів : 1ТУРИСТИЧНА ПОЇЗДКА ПО КАРПАТАХ. 2 ЗмАГАННЯ ЯКЩО ЇХ ДОПУСТЯТЬ. 3 ОФФРОУД ФЕСТ, СИМІНАР
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: italia

Повідомлення марік »

Все залеже від їхньої підготовки)))
Бо навіть тур по карпатах може перерости в рубілово!!!!
І ще залеже з ким вони поїдуть ))))
Напишіть які в них машини , а ліпше викладіть фото машин
Тоді легше буде підказати щось
Востаннє редагувалось 22 грудня 2014, 00:30 користувачем марік, всього редагувалось 3 разів.
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: italia

Повідомлення robosol »

залежно коли вони планують. до прикладу є такий чудовий захід як "Карпатский Кордон" проходить в травні місяці. і формат якраз такий як треба. якщо щось скорше то найближче WinToRuna. Туди збираються жипери без особливого запрошення :)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: italia

Повідомлення s.pal »

Що в карпати, що на змагання, завжди радi новим знайомим i цiкаво позмагатись, а потiм посидiти бiля вогнища з келiшком.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: italia

Повідомлення Viton »

І ще кілька речей :

- якщо зможуть приїхати так, щоб попасти на якісь заходи/поїздки (як писали вже - Карпатський Кордон чи Руна), то вони складуть компанію і іншим учасникам ;)
- якщо хочуть в інший період (коли їм зручно) поїздити по горах, то є люди, які організовують і супроводжують поїздки по горах (при потребі можу дати контакти) ;)

Визначайтесь і вперед !!! 8-)

П.С. З Італії, якщо своїм ходом, то краще їхати через Трієсте, Любляну, Будапешт. :D
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: italia

Повідомлення pooh »

Моя думка така, сиділи-бухнули-тринділи. Неділя, вечір, вихідний. Вітьок вирішив згадати, як йому було вдома, 18-20річному пацану. Як то давно було, і чи було то колись взагалі? Надибав форум, чому б не написати.....
.... на тому все і закінчиться..... Буду дуже здивований, якщо я помилився.
З нашого боку, максимальна допомога в організації поїздки, в організації проживання, і звичайно, в евакуюванні поломаних автомобілів. :lol:
З вашої сторони, як вже казав шановний Марік, фото автомобілів. З того і можна почати.....
Думаю з того ніц не буде.
Хотілося б помилитись.
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: italia

Повідомлення goric »

Я як був цього року на морі в Італіїї на Сіцилії і біля Ніаполя, на соїй машині, то мені попадались на дорогах добре підготовленні дефендери,кубікі,тойоти 70-80,і так добряче потовченіі обдерті,і гори в них є що правда болота нема бо кругом засуха)))
Такщо можливо це прохання має якусь реальність.
Вкладення
IMG_8177.JPG
IMG_8128.JPG
IMG_8123.JPG
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: italia

Повідомлення pooh »

Ну і де дівся viktor85? Що я і писав. З того ніц не буде. :lol:
viktor85
Повідомлень: 2
З нами з: 21 грудня 2014, 22:32
Ім'я: vagylevych viktor
Авто: toyota
Контактна інформація:

Re: italia

Повідомлення viktor85 »

доброго вечора я вибачаюсь за не коректно сформований пост можливо тому що я не оффроудер щоб не помелитись надаю вам інфу про їхню команду сторінка в фесбуку https://www.facebook.com/ibaroni.barone?fref=ts і про мого друга https://www.facebook.com/giovanni.cammarano.7?fref=ts який мене попросив про цю послугу їх цікавить саме карпатський трофей який вони бачили на ютубі (Karpaty Trophy ) щоб не забирати ваш час попусту тому що я не можу гарантувати 100% що вони преїдуть дайте мені просто ссилку для регістрації в турнірі для учасника і для гостя в разі якщо їхній рівень не підходить для змагань . дякую
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: italia

Повідомлення robosol »

гості це завжди класно. думаю що всі будуть раді бачити товаришів по оффроуду з далекої країни. мабуть було б цікаво поспілкуватися :)
хочу додатково запросити на «Карпатський Кордон», правда реєстрація ще не почалась, рано ще.
А по Karpaty Trophy - так це інший клюб організатор. Там же і заявки подаються "Заявка на участь"
Відповісти