Білоруські пришпили

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Білоруські пришпили

Повідомлення Alex67 »

Я теж не платив і проїхав 400+ кілометрів, але потім з мене зняли 100 євро і казали що ще прийде 100-200 потім. Основна проблема - відсутність інформації, на кордоні будка транспортної інспекції була зачинена, а далі - вивіска "платна дорога" і пункти оплати де немає нікого. Зрозуміти що треба десь добути пристрій оплати без попередньої інформації зовсім непросто. Видача пристрою супроводжується укладенням багатосторінкового договору, і триває 20+ хвилин на одну машину. Тому черга на 10 год мене аж зовсім не дивує. Може для комерційного автотранспорту це й зручно, але коли подорожуєш приватно і нечасто (я не частіше ніж раз на рік) то це просто купа менінгіту та лишні 50 євро (застава 20 та мін оплата 30) за проїзд Білоруссю.
Олексій
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Білоруські пришпили

Повідомлення автобат »

То ще не все. Тіх 30 евро теж не безкінечні. Там іде покілометрова оплата і, якщо грошики закінчились, а ви ще їдете платною дорогою, то на кордоні вас знову чекае штраф 100 евро
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти