[Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

[Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення max »

ну, холєра, всьо, нарешті їду
На ці вихідні планую зїздити на Дністровський канйон, можливо попутно ще заїхати в Камянець-Подільський, Хотин, печеру Кришталева. Шось схоже на те як їздив Пілігрим. Виїхати мож ще в пятницю, вертатись в понеділок. Ночівлі в палатках, хавчик на вогні, рибалка, тд.

Як хто хоче приєднатись зі своїм авто - зголошуйтесь, будем раді компанії.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення max »

От нарешті появилась хвилька зробити мікро звіт.

В двох словах = хочу ще :)

Отож як воно було.
Накидавши приблизний план поїздки на гугль мапі, заливши все шо треба на ноут, спакувавши повний багажник всякого відпочинкового гімна рано в пятницю рушили в напрямку Тернополя. В обовязкових планах було заїхати в печеру Кришталева (подорозі туда), далі на Дністер, далі в Камянець Подільський замок (подорозі назад) і може в Хотин замок. Від Винник і так кілометрів зо 20-30 дорога в негарному стані + купа машин і фур, які заважають рухатись в свому темпі, далі ніби полегшало і мож було їхати 80-120. Так і доїхали до села Кривче в якому по GPS без особливих труднощів найшли місце звідки водять в печеру Кришталева.

Зображення

Там все досить гарно обладнано для прийому немалих груп туристів: є де почекати початку екскурсії, випити пива і посмажити мяса. І сама Кришталева печера пристосована до відвідин звичайними людьми: проведено всітло по оглядовому маршруту, широкі коридори, високі стелі, великі зали. По ній цьоці ходять на каблуках, що є не типовим для такого типу часопроведення (в наприклад Млинках немає таких маршрутів). Дочекавшись поки вийде попередня група, ми рушили. В печері постійні +10 і 80% вологи.

Зображення

По таким коридорам доводилось пересуватись.
Зображення

Кристалики.
Зображення

Зображення

Є там купа величезних плафонів.
Зображення

Зображення

І чудернацько вимитої водою породи.
Зображення

Надивившись на всі ці красоти і наслухавшись наркоманських історій від гіда, вийшли ми на світ божий, перекурили і стали їхати далі.

І тут нас чекав подарунок від Гарміна ... Для навігації користувались Сас-Планетою на нетбуці, а GPS координати для неї бралися з туристичного навігатора Гарміна (там віртуальний ком порт). Вот останній (гармін) сказав шо не видно йому сателітів зовсім і навсігда. Благо якндекс навігатор з картою України є на мобілі, по ньому і доїхали до Камянця-Подільського. Там жеж яндекс підказав де є Челентано, а в челентано був інтернет :) Важливо було реанімувати роботу навігації, бо в ній було забито основні точки для огляду чи ночівлі. Після прошивки гарміна і повного резета - він так і не ожив, але гугль підказав шо є софтина для айфону яка публікує GPS позицію по TCP\IP (каоротше вайфаю), а на науті її може перетворити в COM порт (то шо треба Сас-Планеті) інша софтина. Після танців з бубном все спрацювало і ми поїхали далі :)

Дорога з Кмянці-Подільського така собі. Отак ми нею їхали їхали і виїхали до річки. Трохи потикавшись по потенційних цікавих для ночівлі місцях (де вже або хтось трактор мив, або просто не було зїзду) виїхали на одне мальовниче місце біля с Врублівці.

Зображення

Краєвид так нічо.
Зображення

Там довелось трохи спуститись по серпантину.
Зображення

Зображення

Який вивів до самої річки.
Зображення

Там і розклались і заночували, незабувши віпити закарпатського і безрезультатно порибачити :)
Зображення

Зображення

Зображення

Другого дня до нас спустились місцеві вуйки на шосі (виявляється там був трохи простіший зїзд). На моє питання про то: а шо якшо дощ? - вони сказали шо мають ланцюги і опит :)
На тому з ними і тим чудовим місцем попрощались. Рушили на Бакоту (наголос на А). А там в кожних кущах по десять пузотерок і купа людей. Вирішили трохи повернутись і переїхати на Острів. До нього теж був складніший спуск і відповідно менше народу.

Подорозі ще в якомусь селі вдалось знайти хату (магазином це не назвеш), де бабка продавала МІСЦЕВЕ ПЄВО НА РОЗЛИВ! :) (благо було з собою пару пустих 2л баклах)
Як до Острова доїхали не памятаю, всь дорогу думав про МІСЦЕВЕ ПЄВО НА РОЗЛИВ! ...

А природа там так нічо, і місця для риболовлі є (повіли люди).

Зображення

Зображення

Отакі там ночі (на фото місяць) минають під покльовки окунців і МІСЦЕВЕ ПЄВО НА РОЗЛИВ!
Зображення

Третього дня треба було вже пакуватись, їхати домів. Ну подорозі гріх не вступити (хоч я іне любітєль того) до замку в Камянці-Подільському.

Отакий він здалека.
Зображення

А то поближче.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Місцеві пацани.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Далі поїхали і приїхали додому.

Амінь.

Трошки більше знимок мож подивитись на пікасі.
Доречі на гугль мапі жовтим - то там де ночували, але це не трек (про всяк випадок попереджаю).

Вот і казочці кінець, а хто дочитав може сміло віпити (ну ви вкурсі) :)

Зображення
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення Alex67 »

Молодець! Добре коли Плани втілюються!
А щодо Garmin то сміливо контактуй із їхнім сервісом. У мене була проблема - противно глючив Colorado 300, зависав у самий непідходящий момент. Написав у їхній сервіс, замінили на новенький - і досі жодного глюка. Я оплатив тільки пересилку в Англію, на фабрику.
Олексій
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення max »

Забув написати шо знайшов причину і поправив. Виявляється що злетіла прошивка чіпсета. Отаке показувало.
Зображення
Перепрошив його і все запрацювало. Це було зробити скоріше і дешевше ніж в Англію відправляти :)
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення іллі4 »

прикольний звіт, читається на одному диханні і фоти суперові! дякую
active-style.com.ua
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення Khimik »

В Бакоту все ж таки треба було заїхати - залишки древнього, видовбаного в скалі, монастиря.

І в Кам"янці краще заюзати толкового гіда (раз попався - третій раз з ним був набагато захоплюючий, ніж перший самостійно :))
Там не тіко замок, а й пів міста цікавого насправді є.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення robosol »

Прикольно съездили. Сам давно собирался по подобному маршруту, да все никак не получается.
Молодцы!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення AM »

Скільки ж в наших краях красоти. Був там на плотах - гарно. Особливо сподобалась фотка місяця - зачот!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення ярко »

Класо описав,аж самому захотілося ПІФА НА РОЗЛИВ :D і хоча в Грузії багато ще незвіданих місць,то це можна поправити, а місця незвідані на Україні -це непоправима втрата.Тому кожен такий звіт допомагає побувати там, де не був.Діді мадлоба(велике дякую)!!!!!!!!!!!!!!!!!
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення автобат »

Макс, обалденно!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення sp_grind »

Прытулюсь тут, думаю никто не обидится =)
Как-то осенью 2011 года собралась компания друзей, и после недолгих раздумий решили они двинуться в район Бакоты, уникальной затопленой долины. Их ждали сумасшедшие пейзажи каньонов Днестра, а также прекрасня погода и климат, схожий с Крымским.
Зображення
Тогда ещё мы туда поехали на 2-х пузотёрках, и одна из них - мой гольф, который видел не мало, и даже несмотря на свой возвраст, ни разу не подвёл меня за почти 3 года.
Зображення
С тех пор все мы побывали во многих разных местах - как на территории нэньки, та и за её границами.
Но каким-то непостижимым образом нас опять тянуло именно сюда, в Бакоту; многие разговоры, так или иначе, сводились к этому заколдованому месту, и воспоминания ласково грели душу.
В 2012 году поездка не удалась, скучная и неинтересная бытовуха тому препядствовала.
И вот, уже осенью 2013, после длительных приготовлений, мы всё-таки отправились в путь.
На этот раз 5 человек, 1 машина, и огромное количество вещей - лодка, коптилка, казанки, газовые горелки, рыболовные снасти, палатки, корематы-спальники, хайджек, топоры, лопаты, рюкзаки с вещами, мешок дров...
Зображення
На этот раз нас ждали немного прохладные, но всё-таки приятнейшие рассветы:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Неплохой улов, без фанатизма, каждый день:
Зображення
Зображення
Уха:
Зображення
Или копчение:
Зображення
Белые и маслята:
Зображення
Резкие подъёмы и спуски, участки трассы ТР1, болотце, и даже застревание (самое интересное :D, но, к сожалению, почти без фото):
Зображення
Немного гламура :D :
Зображення
Ну и всё это благодаря верному коню, хоть и с очень игривым характером:
Зображення
Зображення
Я очень рад, что поездка удалась. Спасибо всем за это.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення max »

Прикольно. Як кльов зараз там? Шось крім окуня ловили (цікавить хижак)?
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення sp_grind »

Народ грил, что есть щука.
Точно есть много судака.
В 2011 попался жерех.
В этот раз кроме окуня ничего не ловили (не считая нескольких бычков), на фидеры ловля не задалась как-то...

В 2011 у окуня был жор, практически каждая проводка давала результат, окунь долбил малька повсеместно. В этот раз вёл себя поскромнее. Может ещё не время.

Много браконьеров(
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення max »

sp_grind писав:Точно есть много судака.
хм .... незнаєш де його там шукати і як ловити?
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: [Плани] Дністровський канйон 22-24.06.13

Повідомлення sp_grind »

К сожалению - нет, опыта по судаку нету.
Знакомые нашего основного рыболова в компании ездят туда именно за судаком)
Відповісти