Дверь в Лето, Западная Украина.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Katonych »

Я просто не могу не поделиться. Люди прокатились очень ярко, очень красиво и написали реально суперский отчёт.

http://www.land-cruiser.ru/index.php?showtopic=151288

Осторожно, ТРАФФФИИИК!
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
RuslanColumbia
Повідомлень: 309
З нами з: 16 грудня 2008, 21:37
Ім'я: Руслан
Авто: Patrol Y 60
Звідки: м. Коломия
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення RuslanColumbia »

Я також не можу не поділитись. Москалі, москалями, крім себе нікого не поважають. Приїхали в гості, їх нормально прийняли, а вони с... пишуть, що аборигени дружелюбни і общітельни. Поубивав би.
Їхня цитата.
"Аборигены дружелюбны и общительны. На улицах подходят и сами предлагают помощь, рассказывают и показывают достопримечательности, советуют дорогу и вообще проявляют всяческое расположение к путешественникам. Это касается всей территории Западной Украины. Сказки про диких бандеровцев - полная чушь. Мы ни разу не видели пьяную молодежь, гопников, или чтобы кто-то на улице пил пиво сидя на лавочке. Возможно нам повезло, но проехав добрую тысячу километров по этой территории ответственно говорю - везде было одинаково доброжелательно."
Світлодіодна оптика - http://avto-led.com
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення bobikus »

Руслан, слово "абориген" це синонім фрази "корінний народ", вживаючи його, люди, як правило, не мають на увазі чогось образливого. Думаю, не вартує ставитись так до гостей, які відгукуються про місевих мешканців так хвалебно. Судячи із звіту, дуже позитивні люди, які не лише не мали на меті жодної агресії але і зробили непоганий "піар" для Західної України. За таке потрібно тиснути руку. На мою думку, звичайно.
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

Ой ні, тут і я не погоджуся, якби хотіли то б написали "местноє насиление" чи як то у них на "общепонятном" звучить. А "обориген" він і в Африці абориген. Слід нарешті навчитися відстоювати своє і себе. Це також моя власна думка.
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення pilgrim »

Руслан писав:Я також не можу не поділитись. Москалі, москалями, крім себе нікого не поважають. Приїхали в гості, їх нормально прийняли, а вони с... пишуть, що аборигени дружелюбни і общітельни. Поубивав би.
Не стоит всех по себе мерять ;)

ЗЫ
Бобикус +100 :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
RuslanColumbia
Повідомлень: 309
З нами з: 16 грудня 2008, 21:37
Ім'я: Руслан
Авто: Patrol Y 60
Звідки: м. Коломия
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення RuslanColumbia »

Це напевне звідси :D :D :D http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D ... 0%BD%D0%B8
Так так, аборигени це - корінний народ, який володів територією раніше за прийшлі панівні популяції.
Не вважаю, що нам потрібен такий піар, це зверхнє ставлення до нас і немає за що тут тиснути руку. Загальновідомий факт, що в нас добрі і гостеприїмні люди, але це не дає право будь-кому зверхньо ставитись до нас.
Прикольно, давайте гордитись, ми аборигени. :D
Світлодіодна оптика - http://avto-led.com
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення pilgrim »

Vlodko писав:Ой ні, тут і я не погоджуся, якби хотіли то б написали "местноє насиление" чи як то у них на "общепонятном" звучить. А "обориген" він і в Африці абориген. Слід нарешті навчитися відстоювати своє і себе. Це також моя власна думка.
Аборигени (лат. aborigines; ab origine — від початку) — загальна назва будь-якої тубільної місцевої популяції, етносу чи нації, яка володіла конкретною територією раніше за прийшлі панівні популяції, етноси чи нації, і має соціальну систему відмінну від аналогічних систем сусідніх чи прийшлих-панівних популяцій, етносів і націй.

Мне вот интересно если вам не нравится слово абориген ... то вы не считаете украинцев коренным населением на этих землях? ... или же возможно не считаете их социальную систему отличной от соседей?

хммм :lol: :lol: :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

Не стоит всех по себе мерять ;)
+ 100500. А от тут я згідний на всі 100%, з 08.02.2010 року жодного допису (на общепонятном "поста") на українській мові...
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

Руслан писав:Це напевне звідси :D :D :D http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D ... 0%BD%D0%B8
Так так, аборигени це - корінний народ, який володів територією раніше за прийшлі панівні популяції.
Не вважаю, що нам потрібен такий піар, це зверхнє ставлення до нас і немає за що тут тиснути руку. Загальновідомий факт, що в нас добрі і гостеприїмні люди, але це не дає право будь-кому зверхньо ставитись до нас.
Прикольно, давайте гордитись, ми аборигени. :D
І ти Брут?
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Katonych »

Гм. Ну что вам сказать... Вы-б слышали, какое мнение у россиян о Западной Украине (основанное на росс.телевидении) - многое стало-бы понятнее. Именно из той серии, что люди верят про "кровавых бандеровцев в львовском метро"(с). И именно поэтому каждый, кто приезжает - потом всем обьясняет, что национализм - не правда, ужасы про бандеровцев - не правда, метро во львове нету и вообще всё прекрасно, замечательно, отзывчивые люди и восхитительная природа. Ну а про Львов так вообще каждый чуть не дифирамбы поёт про европейскость, красоту и людей.

А "аборигены" - это в хорошем смысле. Полушуточном, что-ли. Не надо искать чёрную кошку там, где её нет.


пс. но вообще я отчёт показать хотел в плане фотографий, интересных мест и коротких исторических сведений о них. А то, как мне почему-то кажется, у нас самих не все об этих местах и истории знают.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Katonych »

Vlodko писав:Не стоит всех по себе мерять ;)
+ 100500. А от тут я згідний на всі 100%, з 08.02.2010 року жодного допису (на общепонятном "поста") на українській мові...
Гм. Любий друже з Сан-Франчишок, осьо ви мені? Можу вас запевнити, що я пречудово можу спілкуватися співочою вкраїнською мовою (мож навіть краще за багатьох інших), але саме в цьому випадку - я-би хтів висловити свою думку власне россійською мовою. Патаму што гладіолус (С) ;)
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

Katonych писав:Гм. Ну что вам сказать... Вы-б слышали, какое мнение у россиян о Западной Украине (основанное на росс.телевидении) - многое стало-бы понятнее. Именно из той серии, что люди верят про "кровавых бандеровцев в львовском метро"(с). И именно поэтому каждый, кто приезжает - потом всем обьясняет, что национализм - не правда, ужасы про бандеровцев - не правда, метро во львове нету и вообще всё прекрасно, замечательно, отзывчивые люди и восхитительная природа. Ну а про Львов так вообще каждый чуть не дифирамбы поёт про европейскость, красоту и людей.

А "аборигены" - это в хорошем смысле. Полушуточном, что-ли. Не надо искать чёрную кошку там, где её нет.


пс. но вообще я отчёт показать хотел в плане фотографий, интересных мест и коротких исторических сведений о них. А то, как мне почему-то кажется, у нас самих не все об этих местах и истории знают.
Катонич, не сприйми за образу, просто мене як твердого націоналіста це все ТАК дістало... Пропоную на цім слові закрити тему про "аборигенів", "містечкових по нашому", і же би ніхто не дістав бана, здиблемося на сегорічному Октоберфесті в Мюнхені, я там буду.
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Katonych »

Vlodko писав:
Катонич, не сприйми за образу, просто мене як твердого націоналіста це все ТАК дістало... Пропоную на цім слові закрити тему про "аборигенів", "містечкових по нашому", і же би ніхто не дістав бана, здиблемося на сегорічному Октоберфесті в Мюнхені, я там буду.
Ок, давайся чути. Нагадай мені, як будеш їхати - кину телефон, перетнемось.
Але якщо до місцевих сказати Einheimische - то чесне слово, ніхто не образиться.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

Katonych писав:
Vlodko писав:
Катонич, не сприйми за образу, просто мене як твердого націоналіста це все ТАК дістало... Пропоную на цім слові закрити тему про "аборигенів", "містечкових по нашому", і же би ніхто не дістав бана, здиблемося на сегорічному Октоберфесті в Мюнхені, я там буду.
Ок, давайся чути. Нагадай мені, як будеш їхати - кину телефон, перетнемось.
Але якщо до місцевих сказати Einheimische - то чесне слово, ніхто не образиться.
Як дипломований лінгвіст можу запевнити, що Einheimische - має переклад саме "містечкове населення" "місцеві" - себто.
P.S. На даний час вбертаюся в Бонні, але планую на тижні зїздити до Муніха, запалити свічечку у "Провідника" на могилці.
Дамся чути.
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення Vlodko »

pilgrim писав:
Vlodko писав:Ой ні, тут і я не погоджуся, якби хотіли то б написали "местноє насиление" чи як то у них на "общепонятном" звучить. А "обориген" він і в Африці абориген. Слід нарешті навчитися відстоювати своє і себе. Це також моя власна думка.
Аборигени (лат. aborigines; ab origine — від початку) — загальна назва будь-якої тубільної місцевої популяції, етносу чи нації, яка володіла конкретною територією раніше за прийшлі панівні популяції, етноси чи нації, і має соціальну систему відмінну від аналогічних систем сусідніх чи прийшлих-панівних популяцій, етносів і націй.

Мне вот интересно если вам не нравится слово абориген ... то вы не считаете украинцев коренным населением на этих землях? ... или же возможно не считаете их социальную систему отличной от соседей?

хммм :lol: :lol: :lol:
Молодець, сідай, пять! Вчасно оригінальний пост поміняв... Вікі рулить...

P.S. Жаль що скріншот оригінального посту не залишився... Таке...
Und der Weg lohnt sich...
Відповісти