Дверь в Лето, Западная Украина.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення s.pal »

Перечитав пост тих мандрівників. Не побачив жодного паганого слова в нашу сторону, чи наших батькі , чи дідів.
Знаєте є такий анегдот : ........пачіму без шапки.........
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення іллі4 »

значить погано читав, перечитуй поки не побачиш!!!
*смайлік шо підморгує* ))))
active-style.com.ua
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення автобат »

Прочитав з задоволенням. Відгуки про державу, а точніше про ту її частину, яка для іноземців є більш невідомою, загадковою і лякаючою, просто ввели в екстаз. Не розумію, чому такій негатив викликало одне едине слово, яке тільки і має значення "місцеве населення" без яких би то ні було підковирок. Люди тепло відгуккуються про свої враження. Я б сказав, що на стільки делікатно і красиво описали нашіх людей , природу і міста, що, навіть самому ярому росіяноненавистнику вчіпитись нема за що, от же ж знайшлись все рівно. Радіти треба, що про нас так написали. Америкосам і хранцузам з німцями п"ятки лизати готові, а тут ворогів знайшли, яки аборигенами назвали. Соромно має бути, пацани.
Дима, тобі дуже вдячний за ссилку. Особисто мені дуже приємно було почитати. Якщо спілкуєшся з цімі людьми, передавай подяку. Вони молодці.
І щодо піару. В цьому питанні з Орестом згідний повністю. До речі, багато хто заробляє власне з туристів і не можна тому, хто тебе годує своім гаманцем, посміхаючись в очі, скреготати зубами ззаду. Це не чесно. Та і не загарбники відгук написали, а мандрівники - це можна якось розуміти.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення pilgrim »

автобат писав:Не розумію, чому такій негатив викликало одне едине слово, яке тільки і має значення "місцеве населення" без яких би то ні було підковирок. Люди тепло відгуккуються про свої враження. Я б сказав, що на стільки делікатно і красиво описали нашіх людей , природу і міста, що, навіть самому ярому росіяноненавистнику вчіпитись нема за що, от же ж знайшлись все рівно.
угу ... имхо это выглядит как какой-то комплекс неполноценности ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення myshketer »

Я тоже хочу привести цитату с просторов интернета
АБОРИГЕНЫ - коренные обитатели какой-либо территории, страны. В современном праве под А. понимаются обычно коренные народы (этнические группы) некоторых развитых и развивающихся стран, сохранившие первобытно-общинный образ жизни (американские индейцы, эскимосы, новозеландские маори и др.). Ввиду крайней отсталости А. не могут адаптироваться, поэтому закон предусматривает для них особый правовой статус, исходящий из традиционного уклада А. Этот статус предполагает обычно создание специальных резерваций, освобождение их от общегражданских обязанностей (уплата налогов, воинская служба), признание традиционных институтов самоуправления (советы вождей и т.п.) и обычаев, а также традиционных форм природопользования и промысла (охота, рыболовство и т.д.).
Можете перекручивать как угодно, но граждане Украины не ведут первобытно-общинный образ жизни и не пользуются какими-то привилегиями Ввиду крайней отсталости. Я не знаю, кто как использует это слово, но оно явно намекает о пренебрежительном отношении к местному населению.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дверь в Лето, Западная Украина.

Повідомлення автобат »

Можливо, але в даному випадку добре зрозуміло, що людина не мала на увазі нічого поганого і можна пробачити йому це слово. Відчіпіться вже від нього.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти