Загроза повеней, збираємо команду.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення bobikus »

Складно передбачити погоду, але активність Сонця на початку квітня вже немала, що робить дуже реальною загрозу різкого потепління а відтак величезних повеней у гірських районах. Найбільш вразливі низів'я річок Стрий, Опір та Дністер. Минулорічні повені показали, що МНС не має достатнього ресурсу для швидкого подолання наслідків навіть невеликих затоплень сіл, на жаль, не обходилось без фатальних результатів, змивало мости, кілометри земель з будинками ітд. Цього року можливі дуже серйозні наслідки, всі ми бачимо що рівень снігу, м'яко кажучи нестандартний. З надією, що цього не буде, хочеться сказати, що потрібно бути готовим до евакуації людей, доставки продовольства чи предметів першої необхідності у відрізані села.

Не відомо коли це станеться і чи станеться взагалі, але пропоную тут відписатись тим, на чию допомогу можна розраховувати. Наближчі дні буду в горах, відповідно якщо почнеться, буду набирати і повідомляти місця та деталі потрібної допомоги або порятунку.

Будемо сподіватись на краще.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення автобат »

Думаю, достатньо буде написати на форумі або СОС чаті. Можлна набрати телефони Володі Яцинича, або мій, або Сані Спала і ми розтрезвонимо на всю округу. Особисто я сам готовий тел. о шість сім 738 сімнадцять 51
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення khoma »

Дійсно, не бачу потреби ще раз зголошуватись, просто потрібно бути готовим. Непогано б скоординувати з турклубом "Манівці", пластовим куренем "Чорноморці". Ті мають плавзасоби.
Моє одне "але": в жодних рятувальних операціях під керівництвом МНС участі брати НЕ буду.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення pilgrim »

khoma писав:Моє одне "але": в жодних рятувальних операціях під керівництвом МНС участі брати НЕ буду.
Имхо, это не правильно ... можно как угодно относиться к власти, но если людям нужна помощь, надо помогать, оставляя все разногласия на потом.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення khoma »

Маю не одноразовий досвід роботи "під керівництвом" МНС-ників. Якщо людям потрібна допомога - я буду допомагати, але без тих, хто буде гальмувати процес і заважати. Дя наочності:
"ІНФА з ЖИТОМИРСЬКОЇ ТРАСИ.
ВОЛОНТЕРИ ЗАВАЖАЮТЬ МНСниками зароблять гроші.
МНСники вимагають по 100 грн з кожної витягнутої машини, а з водіями позашляховиків, які їм заважають заробляти (водії-волонтери розтаскують машини безкоштовно) ПОБИЛИСЬ.

"Не поверишь,мы 5 пацанов которым до 20 лет,подрались с МЧСниками,подьехал Урал,вышло 6 мужичков,начали нам что то паять,орать на нас,говорить какие мы пидоры,суки и т.д,что мол мешаем работать,увидел майора,схватил за куртку,за бары,говорю "что ж вы такие супер пупер пиздатые спасатели похуисты,так пиздато работаете,что в киеве,создаются группы,которые сука вашу работу выполняют,уебки вы тупорылые,сука,ты только что вытащил фуру,за что взял 100 гривен,причем именно взял и сказал таксу,а нет так стоите"

На что вызвали ментов,на нас был выписан протокол,хотели забрать в отдел,на что я сказал что я сам приду после того как помогу всем людям."

від адмінів - це не перша інфа за день про заробляння бабок мнсниками і їх досить вялий ентузіазм"
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення pilgrim »

khoma писав:ВОЛОНТЕРИ ЗАВАЖАЮТЬ МНСниками зароблять гроші.
МНСники вимагають по 100 грн з кожної витягнутої машини, а з водіями позашляховиків, які їм заважають заробляти (водії-волонтери розтаскують машини безкоштовно) ПОБИЛИСЬ.
Только что как ехал на работу по радио роксу про это говорили-обсуждали ... говорят что утка это и нифига токого небыло ... сам то ты это видел? если нет то это так и останется на уровне слухов. Тем паче нас жыперов фиг побьешь, нас много и мы в тельняшках :lol:

ЗЫ
У Деникина как-то спросили за монархию он или за республику, на что он ответил что если он поднимет флаг монархии от него уйдет одна половина армии, а если флаг республики, то другая, а сейчас надо спасать Россию и какая будет форма правления можно решить и потом.

Так что надо брать пример с наших вождей белого движения, забить болт на разногласия и помогать простым людям, а после уж можно и потэрэвэныты кто прав а кто виноват :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення автобат »

Пацани, тема про те, хто поїде, якщо Орест подзвонить , з ним допомогати людям.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення ОМЕЛЯН »

автобат писав:Пацани, тема про те, хто поїде, якщо Орест подзвонить , з ним допомогати людям.
:evil: +100 %.
Орест не бачу змісту дублювати контакти та заявляти про благі наміри.
Мій тел в Бригада "оффроад Львів 911".
Сонця всім!...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення bobikus »

Undefeated писав:
автобат писав:Пацани, тема про те, хто поїде, якщо Орест подзвонить , з ним допомогати людям.
:evil: +100 %.
Орест не бачу змісту дублювати контакти та заявляти про благі наміри.
Мій тел в Бригада "оффроад Львів 911".
Я розумію, що якщо буду обдзвонювати, то мало хто відмовиться допомогти, але прошу також зрозуміти, що починати потрібно з тих, хто висловить таке бажання. Крім того це питання терміновості. Поясню:

Уявімо ситуацію, що починається підтоплювання (в гірських умовах це година-дві і течія Стрия вже на вулицях сіл, як це було 4 роки тому, з меншою кількістю опадів). Навіть якщо кілька машин з бригади 911 будуть в готовності відразу виїхати, їм потрібно буде близько години на підготовку, екіпірування засобами, збір, заправку, ітд. А це ще година плюс мінімум півтори години дороги. В результаті - 2,5 -3 години, тобто час, коли може бути пізно, так як можуть бути затоплені під'їзди до сіл. Я вже не кажу про перебої в мобільному зв'язку, адже в таких випадках знеструмлюють цілими населеними пунктами.

Тому у моїй дії бачу сенс бо на основі цього мого повідомлення зголосилися як мінімум 3-4 екіпажі, які були екіпіровані плавзасобами, предметами першої необхідності, запаслися пальним і розглядають можливість швидкого реагування. Обдзвін буде коли вже почнеться, до того часу важливо підготуватися, щоби не було запізно. Принаймні ця тема показала, що є декілька людей, які гарантовано перебувають в режимі очікування саме до повеней, це важливо, бо вони будуть першими і зможуть при потребі координувати вже клубну службу порятунку. А це вже більші шанси на оперативний порятунок людей і тема, якою вона б не здавалася заявною, стопятсот разів буде оправдана.

А тепер про хороше - синоптики казали, що частина снігу вже тиждень як тане у повільному режимі. Якщо така погода (+2-+6) протримається ще тиждень-10 днів то загроза мінімалізується, поки все йде дуже добре, щодня сніговаий покрив стає все менший, вода поки стікає якраз в безпечних дозах, причому цілодобово. Також є інформація, що в низів'я згаданих рік виїхала бригада МНС з Києва. Хоча тут йдеться про загрозу повені у відрізку приблизно 100 км Х 2 береги низів'я рік, тому однієї бригади всеодно може бути мало для швидкого реагування. Будемо сподіватись на краще і дякую усім, хто готовий долучитися.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення myshketer »

Орест, а не мог бы ты рассказать, в чем, собственно, будут заключаться задачи для этих машин? "оперативний порятунок людей" - это прекрасно, но в чем он заключается и на какого класса автомобили (ТР1, ТР2 или стандарт с лебедкой) ты расчитываешь?
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення Khimik »

Орест, на жаль я можу хіба підтвердити те, що не зможу брати в тому заході участь (ну хіба ти відповіш на запитання попереднього дописувача, і розвієш мої сумніви про складність) в силу відсутності в мене шнорхеля.
А також, я не вмію плавати :oops:
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення автобат »

Ну да пофиг. Я теж плавати не вмію. Можна виконувати і інші функції окрім плавання. Буде необхідність - щось будемо робити. Я так розумію, важливо, щоб на готові був запас речей, жрачка яка-ніяка, бален газовий та чайник з ложкою. Троси, шнурки, може лодка якась надувана. Серники, джек та лопата, сокира з бензопилою. Тай на готові якісь грошенята на заправку.
Орест, не втрачай бдитільнисть. Ти молодець.
Особисто я з тобою. Може, звичайно, бути якась затримка: зроботі відірватись, ще якісь обставини, все рівно ж ми живемо своім особистим життям, але я в разі необхідності буду прилагати всі зусилля, щоб бути скоріше, а там розберемось.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення bobikus »

myshketer писав:Орест, а не мог бы ты рассказать, в чем, собственно, будут заключаться задачи для этих машин? "оперативний порятунок людей" - это прекрасно, но в чем он заключается и на какого класса автомобили (ТР1, ТР2 или стандарт с лебедкой) ты расчитываешь?
Андрій, поки не відомо як і де розлиється, невідома глибина і швидкості течій. Тому питання про клас машин завчасне, але з того, що зараз можна сказати - коли починається повінь то одночасно і всюди потрібно допомагати людям з прибережних районів сіл швидко переміститися на сухі і теплі ділянки, швидше за все це перевезення людей, в основному старих і дітей з прибережних районів в оселі, що знаходяться вище. Переважно по сухому, але можливі переїзди вже підтоплених ділянок, тому важлива відповідна підготовка. Думаю, що МНС-ники підтвердять, що люди в селах переважно такі, що сидять вдома доки вода не тече по підлозі, але потім розуміють, що пора, але розуміють також що вже немає на чому, принаймні так розповідали про затоплення в Закарпатті, в таких ситуаціях потрібна швидка допомога в різних точках одночасно, мнс-ника під кожну хату не поставиш, вони працюють переважно на важкій техніці, у нас плюс це швидкість і мобільність. Лебідки теж можуть стати в пригоді, натягнений трос може бути непоганим перилом для переправки людей через ділянки з швидкою течією. Також важливо заздалегідь мати місця для пасажирів, термоси, будь-який теплий одяг, працюючі пічки в машинах.

Щодо співпраці з МНС, якими би вони чи ми не були, якщо станеться погане, нам доведеться працювати поруч, як не крути, тому погані емоції тут зайві, краще робити це по-дружньому. Хоча, як я казав вище, берегів сотні кілометрів, всеодно ані вони ані ми не зможемо бути всюди одночасно тому не факт, що і не зустрінемось.

P.S. Загрозливих прогнозів поки немає, але вже починаються тривожні сигнали з кількох районів. Про останні новини з приводу паводків та підтоплень читайте тут http://lviv.mns.gov.ua/news/896.html . Думаю, якщо буде така можливість, вартує бути напоготові і в інших районах, вказаних в переліку, кому буде ближче.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Можу запропонувати допомогу двох-трьох людей в гідрокостюмах для проведення робіт пезпосередньо у воді.
Сонця всім!...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Загроза повеней, збираємо команду.

Повідомлення bobikus »

Undefeated писав:Можу запропонувати допомогу двох-трьох людей в гідрокостюмах для проведення робіт пезпосередньо у воді.
Дякую, але це завчасно, під час повеней у вказаних районах вода дуже каламутна та великі швидкості течій, будь-яка робота під водою практично нереальна.
Відповісти