Не сиділось в хаті.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Не сиділось в хаті.

Повідомлення s.pal »

Ось сидів в хавті, і поперло мене в місто прошвирнутись, а при виїзді з району кермо повернулось в Брюховичі, зних на Волю Гамулецбку, а далі якого хрена виїхали, валим на Жовкву.
Полазивши по Жовкві захтілось попасти на чарівні озера, по дорозі вирішив заїхати в Креховський монастир.
Побував в монастирі і поперся в ліс "Лісопарк Козюльки" сосни, гриби, озера, карочі природа супер.
Поки катався по пісчаніках і калабанях(жінка сказала ну от нарешті ти прові правельний вихідний :D )почало темніти тому чарівні озера пройшли мимоходом. В Жовкві попався під руки класний бальзам "Давній рецепт", а в футбольному барі біля хати попалось пиво "Павливське живе". День удался.
https://plus.google.com/u/1/photos/1027 ... 5184623377
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Не сиділось в хаті.

Повідомлення AM »

Насправді щось ти схалтурив в вихідні - вернувся раніше як дванадцята ночі, і харя болотом не захляпана :) ;)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Не сиділось в хаті.

Повідомлення s.pal »

AM писав:Насправді щось ти схалтурив в вихідні - вернувся раніше як дванадцята ночі, і харя болотом не захляпана :) ;)
Бо мене "укушена болгарка" підвела, нас з Маджахедом в ПАБ запросив, а сам свалив на гонки в Карпати. ПАДЛА! :D
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Не сиділось в хаті.

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Блін Саш, класно, вот ти знаходиш класні місця, молодець уважуха.
З.і. "Укушена болгарка", це ти в мене з писка вирвав не хотів тему "Джип тріалу" зафлуджувати. :D
З.і.і. Патентуй поки ніхто не випередив.
Сонця всім!...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Не сиділось в хаті.

Повідомлення s.pal »

Undefeated писав:Блін Саш, класно, вот ти знаходиш класні місця, молодець уважуха.
З.і. "Укушена болгарка", це ти в мене з писка вирвав не хотів тему "Джип тріалу" зафлуджувати. :D
З.і.і. Патентуй поки ніхто не випередив.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти