Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
ck
Повідомлень: 80
З нами з: 19 квітня 2011, 10:25
Ім'я: Сергій
Авто: 33х12,5х15 Пітбуль
Звідки: Львів Leopolis

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення ck »

Дуже самовпевнено і круто. А де здобував всі ці навики?
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення root »

:D
Я щороку, починаючи з 2008-го, ізжу по Карпатах, знаходжу і усуваю слабкі місця в машині, ну і звісно сам досвіду набираюсь. Ну і кожного разу маршути стають трохи складніші.
Наступного року мабуть спробую пройти горами маршрутом Торуньский перевал - Мислівка - Осмолода - Гута - Манява (або Максимець), поки буду збирати інформацію про цей маршрут, часу ще багато :D .
AP-TLC
Повідомлень: 109
З нами з: 19 квітня 2004, 15:17
Звідки: Odessa
Контактна інформація:

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення AP-TLC »

З Мислівки в Осмолоду можна попасти або через Липовицю (нецікаво, бо є дорога), або через кордон (Бескид, Свіча, Кругла Млака, Струнга, Болотняк). З Осмолоди на Гуту попасти можна тільки через Ясень (Клим, Лопата).
Аватар користувача
ck
Повідомлень: 80
З нами з: 19 квітня 2011, 10:25
Ім'я: Сергій
Авто: 33х12,5х15 Пітбуль
Звідки: Львів Leopolis

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення ck »

Це прохідний маршрут (через кордон), я 2 роки назад разом із поляками там катався, але нас було біля 10 екіпажів. Одному буде дуже не просто.
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення root »

О, дякую, вже й намітки на наступний рік з"являються :D
А я думав с Мислівки на Осмолоду через Яйко Ілємське спробувати, там наче пішоходний маршрут якийсь є.
А з Осмолоди на Гуту я минулого року пробував через г. Пасічну і далі хр. Верх Пасічний пробитись, але воно сильно завалене було і я полінувався рубатись до кінця. Хоча в принципі думаю за день-два дорогу там можна спробувати відновити...
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення Khimik »

root писав:А я думав с Мислівки на Осмолоду через Яйко Ілємське спробувати, там наче пішоходний маршрут якийсь є.
забудь 8-)
нє, звісно, якшо задатися питанням і тупо прорізати просіку метрів триста на ширину авто при крутизні спуску 45+ градусів - то теоретично можна спустити авто до витоків Мшани з-під Яйка. Десь за тиждень роботи...
Але, як на мене, то вже перегиб... не з точки зору рубілова, а відношення до природи.

пс. я з Яйка починав піші походеньки, і довколишні всі Аршиці також переходив троха, так шо інфа не з гуглерза ;)
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення root »

Нє, звісно валити дерева я не збираюся, я був на Мшаній на самому верху, там проїхати неможливо, але йде активна вирубка і мабуть через кілька років дорога може з"явитись.
Я мав на увазі пішохідний маршрут. Але таки мабуть через Яйко не найкращи й варіант.
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода

Повідомлення Viton »

Повністю згоден з Khimik. Пішки йшов з Яйка до Мислівки - пішки класно, а на авто - не варто. :)
Відповісти