Чорна Гора

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Чорна Гора

Повідомлення max »

Відразу попереджаю - історія не про їзду, а більше про ходьбу.

Давно шось чесалось здійснити вилазку в чудові Карпати, шоб краєвиди зацінити і целюліти розтрісти. Ну і власне настав цей момент. Рішили відвідати Чорну Гору, ну або Піп Іван (чоногірнський). Враховуючи специфіку процесу запланували поїздку на суботу - шоб в неділю відіспатись.

Для тих хто не ше не знає: Чорногірський хребет знаходиться у Івано-Франківській і Закарпатській областях, має всі двотисячники українських Карпат, тягнеться на десятки кілометрів, починається з Попа Івана і закінчується Говерлою і ше чуть встороні Петросом, висота Попа Івана (Чорна гора - друга назва, бо є ше Піп Іван на Мармаросах (поближче до Румунії)) - 2028м над морем, йти туди можна з мальовничого села Дземброня, на вершині гори стоїть недіюча стара обсерваторія.

Отож виїздимо зі Львова о 4:40, бадьоро їдем через Бібрку, Рогатин на Франик, далі Надвірна, в Делятині знову Вог на перерві, в Яремче перекус на Окко, далі Микуличин, Татарів, на Ворохту, минаєм зїзд на Заросляк, перед Верховиною повертаєм на Ільці і добираємось до Дземброні, паркуємось і рушаєм по стежці до колиб під Смотрич.
Зображення
Зображення

Минувши колиби і спитавши вартість бринзі зупиняємось на водопій. Вода в тих краях особливо смачна :)
Зображення
Зображення

Отакі дерева є.
Зображення

Далі полонина.
Зображення

Привідкривається вид на Вухатий Камінь.
Зображення

Але ще потрібно перейти казковий лісок.
Зображення
Зображення

Водоспади чарують і освіжають.
Зображення

Стіночка на стежку до кменів, по якій вже піднімаються монашки з Брюховицького монастиря (як виявилось потім).
Зображення
Зображення

Перші каміння, дарують захист від вітру, перший привал.
Зображення

Далі стежка задирається вверх. Це основна частина підйому.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

А тим часом збоку виростає Чорногора.
Зображення

Ось нарешті і вершина Вухатого Каменя, за дві години пройдено 7 км. Далі буде вже простіше.
Зображення
Зображення

Стежка до хребта. Відкривається вид на мету цього дня.
Зображення

По дорозі треба вияснити звідки ж течуть річки. Ну і освіжитись :)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Далі стежка по хребту. Широкий він.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Помалу насуваються на нас стіни обсерваторії.
Зображення
Зображення

Ось і вершина.
Зображення
Зображення
Зображення

Нова капличка. Ставим свічку.
Зображення
Зображення
Зображення

Чайок.
Зображення
Зображення

Сама обсарваторія.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Краєвиди.
Зображення
Зображення
Зображення

Рушаєм вниз. По тому самому маршруту.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Внизу відразу їдем на Черемош митись.
Зображення

А далі додому, Яремче, перекус, старі кулєги, пиво, кава, летить дорога, пердить ступицясукабля ((с) мушкітьор) і вже в 3:30 ми дома :)

більше фото тут

Отакето :lol:
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Чорна Гора

Повідомлення max »

пс: звиняйте за якісь фото - фоткав на годинник
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Чорна Гора

Повідомлення Alex_L »

max писав:пс: звиняйте за якісь фото - фоткав на годинник
А годинник часом не Canon-ом звуть? :lol:
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Чорна Гора

Повідомлення max »

Ага, там як потримати кнопу Disp. починають години по екрану бігати :)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Чорна Гора

Повідомлення AM »

Краса, дуже гарний хребет.
А чого не йшли з шибеного? Заодно і дорожку б для пасфіндера розвідав на майбутнє ;)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Чорна Гора

Повідомлення max »

AM писав:А чого не йшли з шибеного?
Незнаю :) Якось треба буде і звідти сходити.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Чорна Гора

Повідомлення Denon »

Супер і поїздка і фотки!!! Погода також. Приємно було подивитися фотозвіт зі здивуванням побачити його тут, бо то форум більше про автомобільне пересування. Я піднімався на ПІЧ з Зеленого і з Лугів, а з Дземброні ше не заходив. Там на підйомі має бути каскад Смотрицьких водоспадів - я їх шукав, але застряг з товаришем в гогодзах і ми там пройшли всього 2 водоспади, а має бути більше. Треба буде на піп сходити і з Дземброні також.
Завжди стараюсь включити в поїздку піші переходи, бо інакше нема відчуття єднання з природою. "Рекорд", після якого я впав в намет і відключився - по гарміну - 56 км за 10 годин пішого переходу (без великих рюкзаків) з відпочинком, перекусами і медитативним любуванням природою - згадую зі сміхом і приємністю :), хоч ноги казали, що підуть від мене геть.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чорна Гора

Повідомлення іллі4 »

афігєнний звіт, афігєнні фото і афігєнно проведений час.. 8-)
active-style.com.ua
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Чорна Гора

Повідомлення ярко »

Denon писав:Супер і поїздка і фотки!!! Погода також. Приємно було подивитися фотозвіт зі здивуванням побачити його тут, бо то форум більше про автомобільне пересування. Я піднімався на ПІЧ з Зеленого і з Лугів, а з Дземброні ше не заходив. Там на підйомі має бути каскад Смотрицьких водоспадів - я їх шукав, але застряг з товаришем в гогодзах і ми там пройшли всього 2 водоспади, а має бути більше. Треба буде на піп сходити і з Дземброні також.
Завжди стараюсь включити в поїздку піші переходи, бо інакше нема відчуття єднання з природою. "Рекорд", після якого я впав в намет і відключився - по гарміну - 56 км за 10 годин пішого переходу (без великих рюкзаків) з відпочинком, перекусами і медитативним любуванням природою - згадую зі сміхом і приємністю :), хоч ноги казали, що підуть від мене геть.
:) хочу поправити-між "впав" і " відклювся" була просьба-дати вафельку :lol: ітільки по відсутності ХРУМУ,я зрозумів,що ти віключився.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Чорна Гора

Повідомлення Denon »

ярко писав: :) хочу поправити-між "впав" і " відключився" була просьба-дати вафельку :lol: і тільки по відсутності ХРУМУ,я зрозумів,що ти віключився.
То шо ми взяли з собою давно було з'їдено і треба було негайно хапнути трохи енергії
А який був компот зі свіжої ожини! уммммммм! :)
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Чорна Гора

Повідомлення max »

Дякую друзі :)

Теж бувало пару походів де сил в кінці вже не залишалося: 2 рази - Боржава (35-45 км\день) і один раз Довбушанка з Бистриці (теж десь 40 км\день), це коли вже за темна розкладаєш палатку, морозить і їсти вже не хочеться, добра штука пальник, бо в таких випадках на вогонь сил не лишається. А смачними стають і хліб, і сало, і цибуля :)

Ну а чого власне я сюди той звіт закинув:
- Хотілось підкреслити багатогранність застосування позашляховика. Хоча його на фотках не багато, але без нього здійснити похід на Чорну Гору за день нереально (громадським транспортом - на це йде 3 дні). І таким чином він є не обєктом розваг, а працьовитим коником ше багато де - і кулі збирає, і на лижі возить (хто зан в які діри), і на рибалочку :) За це його хочеться доглядати і любити :)
- Також хотілось трохи порекламувати варіант активного відпочинку, де в порядок приводиться і мозк і тіло.
- Ну і просто гарно було та й захотілось поділитись. Реально ми деколи навіть не задумуємось на якій чудовій території жиєм :)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Чорна Гора

Повідомлення pilgrim »

ну вы монстры ... помню когда пешком с рюкзаками на недельку по горам ходили .. 25 км это было терпимо ... а после 35-45 я думаю меня бы похоронили )))
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Чорна Гора

Повідомлення Denon »

max писав:Дякую друзі :)
Ну а чого власне я сюди той звіт закинув:
- Хотілось підкреслити багатогранність застосування позашляховика.
- Також хотілось трохи порекламувати варіант активного відпочинку, де в порядок приводиться і мозок і тіло.
Я власне саме такий варіант відпочинку і "сповідую". І авто мені більше слугує для того щоб не трагати на собі рюкзак вагою 25-30 кг, коли під горку піт стікає в черевики, легені надриваються від нестачі повітря, а серце від надлишку крові. Радий, що є однодумці.... :)
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти