Синевир-Комсомольск что за места ?

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення AM »

meris писав:А ради разнообразия, есть еще где с боку подъемы на Красную не очень сложные ?
Паралельно с основным подъемом с колочавы есть дорожка нормальнее которая обходит все засадные места между огородами и примыкает к основной дорожке выше середины подъёма. То есть стартуешь в одном месте - потом через 200 м дороги расходятся и далее опять сходятся. Если вопрос об етом.
Аватар користувача
Meris
Повідомлень: 126
З нами з: 12 вересня 2006, 15:00
Ім'я: Meris
Авто: BJ40, TLC80, J120 exHJ60, HDJ100
Звідки: Вильнюс, Литва
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення Meris »

между огородов мы спускались :) год назад как раз на оборот ситуация была :) я думал вобще где другой с боку подъем есть или нет...
P1010271.jpg
P1010286.jpg
calibra
Повідомлень: 15
З нами з: 06 серпня 2012, 21:57
Ім'я: михайло
Авто: квадроцикл

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення calibra »

Volodymyr писав:Да, про трек. Там по гуглу посмотри. Часть дорог четко видна. На местности дороги тоже есть. Единственное что будут однозначно завалены лесом.
Шановне товариство.Хто може підказати більш детальніше дорогу з комсомольска в осмолоду.Суть проблеми в наступному.В червні їздили по цьому маршруту.Вверх по карті дорога їде від комсомольска до г.Пападья.Проїхавши близько 10км біля будинка лісників(чи щось подібне)повернули направо був крутий підйом.Наверху GPS показував що це границя областей.А спуску до Осмолоди незнайшли.Ніч застала.В цю суботу будемо повторювати маршрут.Будемо вдячні за любу підказку
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення Volodymyr »

Комсомольськ - г. Верх Чорної Ріки - Осмолода наприклад в цій темі було описано
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення root »

Якщо треба - можу у приват скинути озіковський трек через Верх Чорної Ріки.
Та й сліди мої там лишились - думаю по них ви без проблем проїдете при наявності лебідки.
klexx
Повідомлень: 50
З нами з: 16 січня 2009, 12:03
Ім'я: Павел
Авто: TLC60, LUAZ969M
Звідки: Молдова, Кишинев
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення klexx »

Кидай мне)))
Посмотрим чо там и как))
http://4x4.md Клуб Молдова
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення Viton »

і мені :)
дякую.
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення root »

хм, виявляється тут в приваті тільки картинки можна додавати, давайте е-мейли - відправлю на них.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення Volodymyr »

Виклади файл в архіві тут.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення root »

ОК, викладую.
Вкладення
jk2012.zip
(94.22 Кіб) Завантажено 293 разів
calibra
Повідомлень: 15
З нами з: 06 серпня 2012, 21:57
Ім'я: михайло
Авто: квадроцикл

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення calibra »

root писав:ОК, викладую.
Дякую.Тільки нескромне запитання.Як Ваш файл розпакувати.Наскільки я зрозумів накордоні коли вже піднялись потрібно брати вправо.
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення root »

Файл розпакувати WinZip або WinRar-ом, потым сам файл треку jk12.plt записати в навыгатор ы выдкрити OZIExplorer-ом.
По кордону не направо а на ліво, там побачите де дерева розчищені - тиди і їхати :D
calibra
Повідомлень: 15
З нами з: 06 серпня 2012, 21:57
Ім'я: михайло
Авто: квадроцикл

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення calibra »

З навігатором незнаю як справиться він вмонтований в квадрік CARMIN.Питання наступне:на кордон ми знаєм як піднятись.скільки часу потрібно на спуск до осмолоди(якщо знайдемо Вашу дорогу).
Аватар користувача
root
Повідомлень: 51
З нами з: 22 квітня 2009, 11:59
Ім'я: Андрій
Авто: Jeep Grand Cherokee 5.2 Lift 7", BFG MT 33x12.5, ComeUp 9000, ARB Air Locker
Звідки: м. Київ
Контактна інформація:

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення root »

Думаю що на квадрі за годину-дві спуститесь до Чорної Ріки, і ще за години 3-4 доїдете до Осмолоди.
Трек від Озіка вам у Гармін не підійде на жаль. Давайте спробую так пояснити.
Від Комсомольська їдете по дорозі поки вона не закінчиться і не перейде в річку, далі по річці кілька кілометрів, дивіться на праву сторону, там ви побачите крутий підйом трохи підрівняний лопатою з моїми слідами. По ньому наверх, виходите на плато, по ньому по моїх слідах черех молодий ліс доїжджаєте до другого підйому, по ньому нагору, побачите недобудований зруб без даху зліва, далі знову по моіх слідах доїдете до старого лісу, в ньому на розвилці повертаєте наліво (направо завалене буреломом), їдете до кінця лісу, буде видно спуск направо, повертаєте, спускаєтесь трохи, дорога стає рівною дивитесь направо на мої сліди де я з дороги зїхав і почав спускатися вниз, знаходите їдете вниз і правіше, входите у вимоїну зі струмком і далі по ній вниз до самої Чорної ріки, доїхали вниз - повертаєте наліво і по річці прямо доїжджаєте до нової дороги на Осолоду - десь кілометрів 5-10 до неї.
Якось так.
calibra
Повідомлень: 15
З нами з: 06 серпня 2012, 21:57
Ім'я: михайло
Авто: квадроцикл

Re: Синевир-Комсомольск что за места ?

Повідомлення calibra »

root писав:Думаю що на квадрі за годину-дві спуститесь до Чорної Ріки, і ще за години 3-4 доїдете до Осмолоди.
Трек від Озіка вам у Гармін не підійде на жаль. Давайте спробую так пояснити.
Від Комсомольська їдете по дорозі поки вона не закінчиться і не перейде в річку, далі по річці кілька кілометрів, дивіться на праву сторону, там ви побачите крутий підйом трохи підрівняний лопатою з моїми слідами. По ньому наверх, виходите на плато, по ньому по моїх слідах черех молодий ліс доїжджаєте до другого підйому, по ньому нагору, побачите недобудований зруб без даху зліва, далі знову по моіх слідах доїдете до старого лісу, в ньому на розвилці повертаєте наліво (направо завалене буреломом), їдете до кінця лісу, буде видно спуск направо, повертаєте, спускаєтесь трохи, дорога стає рівною дивитесь направо на мої сліди де я з дороги зїхав і почав спускатися вниз, знаходите їдете вниз і правіше, входите у вимоїну зі струмком і далі по ній вниз до самої Чорної ріки, доїхали вниз - повертаєте наліво і по річці прямо доїжджаєте до нової дороги на Осолоду - десь кілометрів 5-10 до неї.
Якось так.
Я все зрозумів.Дуже дякую.Наша помилка видно була в тому що дорога ще не перейшла в річку і ми зробили підйом на кордон.Напевно тому ми і незнайшли спуску.В мене до Вас питання.Якщо ми дивимось на карту-гора Пападья то на кордон я виїду зліва чи справа Пападьї
Востаннє редагувалось 08 серпня 2012, 16:16 користувачем calibra, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти