8 березня, офіційно перенесене на 10

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

Les` писав:
Volodymyr писав:Там в альбомі такого багато. В принципі нема за що любити.
Зауваження доречне на всі 100%, Катонича також. Принцип "не пошкодь" нашою компанією дотримується максимально, тільки поїздка з весною не співпала на 2-3 тижні. Дорогою між полями рухався тільки Ленд-ровер за рахунок блокіровок, а опис їзди боком, задом був не для "красного" слівця, рух авта з бажанням водія не співпадали. Якщо учасники по Гавареччині вискакували на поле то гадаю підтвердять мої слова. Не майте мені се за зле. Цьом. Па-па.
На поля не вискакували, бо там попа попа, і виглядає так, що будуть озимину пересівати. Але якби знадобилось і не думали б, вже повно слідів від техніки і вони пересікають поля у всі боки. По парочці таких нових доріг їхати довелось.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення автобат »

Фотографії Лесика гризуть душу. Ми не спали цілу ніч - нас душила жаба. що не стягуемо поїздку з нашими галицькими друзяками. Проходивші із кута в кут цілу суботу, як тинр в клітці, видзвонив Тарасика Tad100 і винудив прийняти активну участь в прокладанні мандрівки. Ну а кого ще припахаеш на таку роль? Тіко ну цього іменитого Міклухо Маклая. До речі, Тарасик. якщо б ми буди індейцами, то я б тебе назиав тіко ну так.
Зранку в неділю, порухавші пісюни на Будинку Вчених.
1
1
2
2
ми виловили Вертика і погнали на місце збору шалених мандрівників.
Звернувші з асфальту в одному з сіл, ми відразу відчули під ногами тверду почву, замулену зверху 15-ю сантиметрами розтанувшої чорнозьомної каші. Їхати було дуже прикольно і весело. По дорозі. яка здавалась нам самою короткою, ми навідали декілька храмів, які людство чомусь записало в ранг неотрібних йому споруд. Ми ж вирішіли їх навідати, в одному з них відчайдушний Руля, навіть, питався навести порядок.
4
4
3
3
5
5
7
7
На польових розвезених доріжках Санін Карандаш втратив передний привід и, Саня, проявляючі чудеса водіння на бездоріжжі недоприводів валив на задку. Я теж вирішив перевірити свою майстерність. О це так були каруселі!!! Буціка двічі розвертало на 180 і я двічі бачів перед вобою кавадратні очі ззадуїхавшого Спала.
На Гавареччіну дорога є, але тількі одна, не придатна для верхового руху, як сказали місцеві. Село, а скоріше я б назвав його хутором заховалось між горами в низині. Одна модна церква. один панський будинок і з десяток халуп,станом убогішіх , ніх хатинки в Шевченківським Гаю. Музей керамики, а на справді майстерня і магазинчик одночасно здивували своею справжністю. Там піч, полочки з виробами, глина в ведрі. Так о де ж вони робляться. ці чорні глечики і гарнятка... Очі розбіглись, розум відступив і прийшлося накупити цього посуду на всі золоті, що валялися по кішенях, не згадуючі про день наступний...
8
8
9
9
10
10
Коли всі вже настроїлись вертатись домів, Миклухо Маклай закрутив десь у ліс, сказавші у телехвонію. що це і є сама коротка дорога. Тількі оказалось, що дорога повела зовсім не до теплого ліжка. Так прийшлось нам ще попісяти в Балтійське море, запустивші потік від істоку Західного Буга.
14
14
15
15
16
16
Думаю, сьогодні наші струйкі вже течуть десь по Белорусі.
Насправді ж самим кортким і веселим оказався виїзд до асфальту в р-ні Плугова. Тут вже в пригоді стали і троси і шнурки і охочість всіх членів ціеї мікроекспедіції до коперсання в багнюці.
17
17
18
18
19
19
В темноті ми рахували ямки та колдобини тернопільського напрямку, але були на стільки щасливі, що нас це не дратувала і впевненість в тому що в нашій державі грунтовки набагато приемніші від асфальтових доріг зайвий раз підтвердилась в нашіх головах.
ДУЖЕ ДЯКУЮ СВОЇМ ОДНОДУМЦЯМ за приемну прогулянку, чудово проведений день, а Тарасику Миклухо Маклаю за горшікі та тарілочки із чорної керамики і можливість насолити полякам.
Вкладення
13
13
12
12
11
11
6
6
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

Глибина колодязя 54 метри, бабця привітно запросила як будем вертатись від криївки, попити водички. Повернулись назад, я чемно почав крутити колесо, ога, встигла зачинити на клямку. Прям не знаю, що сказати, чи то від природньої гостиності, чи то від зайвої духовності. Криниця знаходиться якраз посередині між церквою та музеєм криївкою.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

Серий, де ти Плугів бачив? Село Нище, Тернопільскої області. Завжди дивувався, що Донбас називають депресивним регіоном. От би тим лохобанам на Золочівшину.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Slonstorm
Повідомлень: 124
З нами з: 18 березня 2011, 12:58
Ім'я: Юрій
Авто: ТЛК-80 "Кузя-4"
Звідки: Ужгород

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення Slonstorm »

tad100 писав:Кто говорил про мальчишник?
Наверное, Я!?
http://youtu.be/xHiJZXYcET8
Делать то,что любишь-СВОБОДА
Любить то,что ты делаешьСЧАСТЬЕ
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення автобат »

tad100 писав:Серий, де ти Плугів бачив? Село Нище, Тернопільскої області. Завжди дивувався, що Донбас називають депресивним регіоном. От би тим лохобанам на Золочівшину.
А очень просто, Тарасик. С. Плугів - це там де ми на тернопільську дорогу виїздили. Колись-то, в сторону Тернополя на пару км лівіше місця нашего виїзда на підйомі я розфігачив свою вісімку. На честь тої події тепер під залізничним мостом(20 м лівіше нашого виїзду) зпопід колії витіка джерельна вода.
С. Зовсімбідненьке це тамка, якраз, де ми з поля виїхали до асфальту. Я ничого не наплутав :P .
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення AM »

Slonstorm писав:
tad100 писав:Кто говорил про мальчишник?
Наверное, Я!?
http://youtu.be/xHiJZXYcET8
Сочняк!
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

автобат писав:
tad100 писав:Серий, де ти Плугів бачив? Село Нище, Тернопільскої області. Завжди дивувався, що Донбас називають депресивним регіоном. От би тим лохобанам на Золочівшину.
А очень просто, Тарасик. С. Плугів - це там де ми на тернопільську дорогу виїздили. Колись-то, в сторону Тернополя на пару км лівіше місця нашего виїзда на підйомі я розфігачив свою вісімку. На честь тої події тепер під залізничним мостом(20 м лівіше нашого виїзду) зпопід колії витіка джерельна вода.
С. Зовсімбідненьке це тамка, якраз, де ми з поля виїхали до асфальту. Я ничого не наплутав :P .
Всьо пойняв, йду вчити географію. Для мене Плугів, це біля Городка.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення автобат »

tad100 писав:
автобат писав:
tad100 писав:Серий, де ти Плугів бачив? Село Нище, Тернопільскої області. Завжди дивувався, що Донбас називають депресивним регіоном. От би тим лохобанам на Золочівшину.
А очень просто, Тарасик. С. Плугів - це там де ми на тернопільську дорогу виїздили. Колись-то, в сторону Тернополя на пару км лівіше місця нашего виїзда на підйомі я розфігачив свою вісімку. На честь тої події тепер під залізничним мостом(20 м лівіше нашого виїзду) зпопід колії витіка джерельна вода.
С. Зовсімбідненьке це тамка, якраз, де ми з поля виїхали до асфальту. Я ничого не наплутав :P .
Всьо пойняв, йду вчити географію. Для мене Плугів, це біля Городка.
я сі розчарований - ТИ і заблуков?! І це замісць того. жби сказати, мов, маладець, що описав поїздку дл тих, хто не зміг поїхать :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Slonstorm писав:
tad100 писав:Кто говорил про мальчишник?
Наверное, Я!?
http://youtu.be/xHiJZXYcET8
А "маленькі" то які шустрі :D . Молодці.
Сонця всім!...
Аватар користувача
Les`
Повідомлень: 80
З нами з: 22 травня 2009, 10:31
Звідки: Івано-Франківськ

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення Les` »

Сергійку, я тобі вдячний за опис поїздки, тому що про чорну чи чорнодимлену кераміку чув давно і багато, а сам на місці виробництва не був. От і завдяки тобі маю нову тему, але хай тепліє і трохи підсихає. Ну і звичайно, що шкодую, що ти не приїхав. Я зрозумів, що поєднання контрасту - болота, холоду, канапка а вкінці дня ти знаєш, що тебе чекає тепло, душ і вечеря... гарно, а можливо то вже роки диктують такі забаганки. Скорішої теплої весни і ми з вами повторимо цей маршрут, ми пропустили Язловець, а красоти там варті повороту. До зустрічі.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення автобат »

Les` писав:Сергійку, я тобі вдячний за опис поїздки, тому що про чорну чи чорнодимлену кераміку чув давно і багато, а сам на місці виробництва не був. От і завдяки тобі маю нову тему, але хай тепліє і трохи підсихає. Ну і звичайно, що шкодую, що ти не приїхав. Я зрозумів, що поєднання контрасту - болота, холоду, канапка а вкінці дня ти знаєш, що тебе чекає тепло, душ і вечеря... гарно, а можливо то вже роки диктують такі забаганки. Скорішої теплої весни і ми з вами повторимо цей маршрут, ми пропустили Язловець, а красоти там варті повороту. До зустрічі.
Наступного разу, прдам штани, але поїду з вами
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

автобат писав:я сі розчарований - ТИ і заблуков?! І це замісць того. жби сказати, мов, маладець, що описав поїздку дл тих, хто не зміг поїхать :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Який молодець? Ти подивись на фотки. Вставши зранку, обригав дім вчених, переорав поля і дороги, спаплюжив архітектурні памятки, познущався з аборигенів, які вже 400 років, ліплять горшики, струсив попіл у криницю, наржався з криївки і нассяв в Західний Буг. Ти ПАДОНОК і я тобою пишаюсь!
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення tad100 »

Все вище написане людьми без гумору не читати.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: 8 березня, офіційно перенесене на 10

Повідомлення s.pal »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти