Червене вино 13-15.01.2012

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення автобат »

На Василя в славетному Мукачеві вже багато років поспіль проходить фестіваль вина. Хоча наші закарпатськи брати тримають цю подію в секреті, я хочу попити там вина. Фестіваль відбудеться наступної п ятниці-соботи-неділі. В п ятницю планую раненько виїзд, в неділю - назад. Ночівлю тре щукать десь в готелю і мож з їздити ще в замок і берегівський термобасейн.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення s.pal »

автобат писав:На Василя в славетному Мукачеві вже багато років поспіль проходить фестіваль вина. Хоча наші закарпатськи брати тримають цю подію в секреті, я хочу попити там вина. Фестіваль відбудеться наступної п ятниці-соботи-неділі. В п ятницю планую раненько виїзд, в неділю - назад. Ночівлю тре щукать десь в готелю і мож з їздити ще в замок і берегівський термобасейн.
Привіт Друже!
З приїздом! Я теж планую вальнути на свято вина, але думав електричкоВ, щоб туди і назад.
Так що може там здибемось, а як укатаю родину з ночівлею то поїду машиною.
Доречі там в Качеві через колію зразу є рядянська гостиниця, я ся там жив.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення ярко »

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ!!!!! ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ, СІКОКО ТУТ КЛАСНОГО ВИНА, І ЧОМУ Я ТАК ДАЛЕКО?????
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення POKEMON:) »

Ми їдемо!!! Сергійко....а ти МАЛАДЦА......ми тут думали що на Старий рік видумати....куди поїхати...а тут ти повернувся з бомбезною ідеєю!!!! УРА!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Les`
Повідомлень: 80
З нами з: 22 травня 2009, 10:31
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення Les` »

Я буду чемний, візьміть і мене з собою......
Сергійку з поверненням і із СВЯТАМИ!
Range
Повідомлень: 43
З нами з: 27 листопада 2007, 23:07
Звідки: Ужгород

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення Range »

Ну хлопці, хана... Ви шо, не знаете мій телефон? Адже від Ужгороду до Мукачевого, ну хрен зна як далеко (правда знаю одну дорожку не по асфальту, але це не до вина), до речі в Ужгороді теж було свято вина, чи як там його... Якщо є якесь бжання трохи попити гарячого в наших краях - ну то подзвоніть, і я Вам гарантую "ШіКАРНИЙ ВІД"
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення автобат »

Сергійко со товарищчі Ілона Вікторовна советский союз, Машка і Зойка зібрались вирушети зовтра в соботу о годинці 6 рання. Мета поїздки: - відвідання фестивалю (собота);
- випивання різного смаку вина;
- купання в берегівському термальному басейні ввечорі соботи і сосранья в неділю;
- виїзд на Мукачеве в неділю обід з повторним відвіданням фестивалю. Мукачівського замку;
- неділя післяобід - гойра до хижі.
До чого це я?... А... Хто хоче - доганяйте.Я їзду сі 60 км год.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення ОМЕЛЯН »

м.Мукачево зустрiло нас зимовоподiбною погодою. Зупинились у гот. Магнат. З радicтю чекаю на решту гостей з Львiвщини. Буду радий з Вами попробувати вина Закарпаття. На зв"зку.
Сонця всім!...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення автобат »

Undefeated писав:м.Мукачево зустрiло нас зимовоподiбною погодою. Зупинились у гот. Магнат. З радicтю чекаю на решту гостей з Львiвщини. Буду радий з Вами попробувати вина Закарпаття. На зв"зку.
Отожбо дав стране угля, Ігорку! Добрре, забачімось. Думаю, дарма я в ночі не виїзжив, джин кльоп не спу...
А кіко місць в готелю а кіко коштуї???
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Мicт не йе. Коштуют вiд 150 до 450 грн. за одну попу. Чекаю недочекаюся зустричи.
Сонця всім!...
Аватар користувача
Vlodko
Повідомлень: 86
З нами з: 04 вересня 2007, 08:54
Ім'я: Володимир
Авто: UAZ Patrijot дзелений
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення Vlodko »

Требуєс ми жебис ти показали звіт та фото! :lol:
Und der Weg lohnt sich...
Аватар користувача
Les`
Повідомлень: 80
З нами з: 22 травня 2009, 10:31
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення Les` »

Знимок не буде, забули фотоапарат в сумці, а коли "дегустували" вдома закуплені вина та паленку, то може добре, що забули...
Свято вдалося, а якщо Сергійко Миколайкович скине пару знимок із фестивалю то побачите атмосферу свята та настрою.
Купання, особливо нічне в хуртовину і крики рятівників " покинути басейн- штормове попередження!!!"- не на тих напали, ми викупались на всі заплочені гроші, одним словом- все було фист. Хто що хотів отримати - той те і отримав.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення автобат »

Тохану час виберу.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Ось наші фото з Свята "Червеного вина" , якшо бути точним то фото з самого свята мало, проте є багато фото по дорозі назад.

https://picasaweb.google.com/1162316421 ... 0988746514

І деяке відео.
http://youtu.be/5rYmKXpVxAo

Це дорога в с. Ростока , напрямок з с. Підполозя (Т0709) через с. Жденієво до с.Ужок (Н13) :D . Хотіли проїхати навпростець. :lol:

З.І. Вражень купа, поділитися можу але відчути все можна тільки побувавши там.
Сонця всім!...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Червене вино 13-15.01.2012

Повідомлення автобат »

Картинкі збільшуються
"Тревога прозвучит неожиданно, в 5 часов утра!",-говорив наш ротний...
Ми піднялись по тревозі і судорожно почали запихати сумки в машіну. Падав легенький сніжок і ми з радісними посмішками висунулись в темноту, передвкушаючі радісні події прийдешнього дня.
Сніг сипав всю дорогу, як на замовлення...тількі піздновато-Новій рік вже прийшов, а це свято найпершім потребуе снігу. Перевали Карпат здивували: я думав, канули в літу ті часи, коли фури зимували на тих перевалах. Оказуеться, зимують і тепер. Шкода водіїв, я собі уявляю, який адреналін виділяють їхні попи, коли приходиться долати ці спускі та підйоми.
При в їзді в Мукачеве нас чекав, стоячі прямо на проїзджий частині Непереможний Ігорко, якій вирішів бути і тут першім і приїхав в Мукачеве посеред ночі. Обійнявшісь, ми домовились пересектись на фестівалі і Буцефал поніс мою родину до Мукачівського замку, казкової споруди, розташованої на холмі іх вулканичної породи. Цікаво, чі звертав хтось із відвідувавшіх цей замок, що стіни його побудовани без фундаментуЮ просто з каменів пагорба, висяться стіни Паланку. Був в цьому місці кілька разів, кожного разу виходив з зачарованою душею.
1
1
А місто тим часом просиналось і почінало бурлити . Музика, сонячний настрій, центральні вулиці, заставлені палаткамі з сувенирами, винами, палянкою і рядженою в чортів та козлів молоддю.
3
3
5
5
Палаткі-бочки, бочки-сашліки, сашліки-палянка, палянка-бограч... Голова кругом. О це так свято! Настрій такій чудовий! Я віддихаю душею і тілом, зі мною моя сімья, нам класно!
Посеред тіх всіх, зтурбованих пробуванням напоїв закарпаття, ми помітили благе обличчя праздно пересуваючоїсі людини. Це був наш давнішний друг, з якім ми перегорали і побачіли немало - Лесь. Він теж покинув свою хижу за для того, щоб насолодитись атмосферою фестивального свята.
2
2
Ми разом потовклись проміж винних бочок
4
4
і потім натовп нас розділив і ми спілкувались в телефонному режимі, таким чіном не втрачаючі один одного. Хороше досягнення людства - мобілька...
Кли ніженьки почали відмовлятись носити наші тушкі проміж ряди, ми відправились в Берегове, малесеньке і тихе містечко. Ночівали в чудовому приватному готельчіку, в якому Лесь з колегамі вже поселились перед тим і для нас знайшлась кімната.
6
6
Цей будинок спроможний вмістити в себе одночасно до 18 туристів. Дві великих кухні з чистим посудом, чистесенький з ароматом цітрусів тувалетік і практично стерільна ванна і душ. Короче, при цінах від 70 ло 85 грн з людини, дуже, навіть пречудово... Особливо кухня, на столі якої після півторагодинного купання в термобасейні, виросли блюда з їжою і баклашками різноманитних вин та палянок, прибувшіх сюда з мукачівського фестивалю.
8
8
9
9
7
7
Вечір провели чудово. Компанія була весела, доброзичлива, розмова в язалась. Самі стійки протримались ледь не до рання.
Басейн відвідати вдалось двічі. Соботнього вечора було особливо прикольно. Хуртовина кружила хлопьями снігу. задуваючі сніжинки у вуха, роззявлені пискі, заліплювала очі... а плечіки і вся тушка в той самий час плавали в 33-хградусній воді. і коли охоронники почали репетувати про штормове попередження і виганяли людей ( а одночасно там кубасилось з 50 осіб різного віку та здоров я з ціллю помолодіти і поправити останне), ми вирішіли іх не слухати і відчути на собі всі пречудовості шторму в окремо взятому термобасейні, мотивуючі свою неслухняність тим, що всі відвідувачі не можуть одночасно поміститись на 6 квадратних метрах совкової роздягальні. Ми старанно відмокли на свої всі аж 30 грн.
Наступного ранку ми бадьоро поперли в басейн знову. Нам хотілося жити, нам було легко і радісно.
На Львів ми направились в районі обіду. Дорога була більше прокатаною, ніж напередодні. але величезний потік машін не дозволяв рухатись швидко. Наша радість відносно дороги закінчілась одразу ж після того, як почались гори. Там дорога перетворилась на снігову кашу і про швидке повернення до дому мрії померли остаточно.
По дорозі ми зідзвонились з метеоцентром із славнозвісної Верхнячки. Назар попросив заїхати до них, тому що за день до того, вони, промучавшісь до півночі, такі лишили свою Л200 при дорозі, не попавші до хати нею. Буцефал сказав, що ми зобов язані допомогати всім нашім і в Нижніх Воротах сам повернув колеса на Верецький перевал. Це, майже закінута на сьогодні дорога, яка колись звязувала Нижні Ворота і Тухольку, ділянка старої дорогі на Закарпаття. Спитався я на всяк випадок у двох гуляючіх дядьків. Вони відповіЛи, що там висить знак, забороняючій рух через Верецький перевал під час ожеледиці та снігопадів. Один слід, по габаритам натякаючій на те, що догори поперлася за пару годин перед нами якась придуркувата Нива, повів і нас туда... а що, ми розумнійші. чі шо?... Буцефал радісно горкутав, піднимаючі нас вище і вище. Було страшнувато, але здаватись ми не збирались, не дозволяла підвищена ослистість. На перевалі, вийшовші попісять, я зрозумів. що з висоти свого росту я можу це зробити тількі після того, як відгребу собі місце, бо пісяльний пристрій буквально прийшлось би класти на сніг.
10
10
11
11
.Річка Стрий внизу здавалась тоненькою ніточкою, а будиночки в Климці - сірниковими коробочками.
Верхнячку замело напрочь. Назарова машіна була за добу перетворена на снігову гору.
12
12
Використання лебідки і ланцюгів допомогло нам наблизитись до їхньої хати На стількі, що ми змогли до неї добратись пішкі. не дуже при тому втомившісь.
13
13
14
14
15
15
Одним словом, ми провели два чудових дня, насичених кайфом, задоволенням, суперовою погодою і пригодами. НАМ -ОБАЛДЕННО!!!!! МИ-ЩАСЛИВІ!!! Ми-вдома.
На остаток хочу сказати ( ложка дьогтю в бочці мьоду) Подарунків в вигляді вина ми нікому не привезли. Справа в тому, едине, але не основне розчарування від відвідування фестивалю - ВИНА ТАМ НЕ БУЛО. Ми не змогли ніде побачити домашне справжне закарпатське вино, чомусь всі продавали есенцію, з якої колись робили Люмонад Буратино. Тількі була різною кількість цукру і кислоти. Чесно кажучі - за державу обідно.
Всіх цілюю. Поїхати туда було варто.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти