ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

sp_grind писав:Это очень правильный подход.
Во-превых, оказывается, у меня был не правильный настрой и плохое настроение. Ага, я приехал праздновать день рождения свой сестры в новую страну с плохим настроем и настроением.
Во-вторых, намекаете, что я зажал денег на проводника. Кстати экскурсия по Алазанской долине на троих стоила 200 евро за один день. У человека, у которого мы остановились. Мы ею воспользовались. Пара приятных впечатлений осталась.
В третьих, я ною.
В четвёртых, я не вижу позитива. Везде увидел, а тут не вижу =(
И, наконец, я видел "не то и не там". Т.е. я должен посещать только вылизаные и популярные места. Иначе чё там делать?

Ну, вобщем, классическое "сами виноваты".
100% не там и не туда :) могу это доказать :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення s.pal »

А от в мене питання:
як що є місця не там і не туди, то значить є місця там і туди, відповідно є і ті, і ті місця?
тобто є щось таки таке чи як?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

:lol:
s.pal писав:А от в мене питання:
як що є місця не там і не туди, то значить є місця там і туди, відповідно є і ті, і ті місця?
тобто є щось таки таке чи як?
:lol: :lol: :lol: ага! є таке! в тому самому Казбегі є басейн з мінеральної газованої води, але про це треба знати.І в кого зупинитись, і де купувати вино.І мене не раз дурили.Я писок не бив,виховання не дозволяє, але там більше не купую.Всюди є "підводні рифи",власне гід про це знає.Якщо людина хоче подорожувати сама-потім власне такі дописи і появляються, це не рідкість
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

На счёт населения. Я нигде не встречал такой реакции на туристов. На нас все ГЛАЗЕЛИ, особенно в метро. Как будто приехала какая-то диковинка, в клетке. Апофеозом была ситуация, когда мы возвращались из Казбеги с полными рюкзаками, и спускались в метро. Наверх поднималась девочка с мороженным в руках и тупо уставилась на меня.


вот такой вариант путешествия по чужой стране ниже, чем бюджетный, поэтому у девочки и выпало мороженное изо-рта- таких крутых европейцев она видит не часто :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

[quote="ярко"]На счёт населения. Я нигде не встречал такой реакции на туристов. На нас все ГЛАЗЕЛИ, особенно в метро. Как будто приехала какая-то диковинка, в клетке. Апофеозом была ситуация, когда мы возвращались из Казбеги с полными рюкзаками, и спускались в метро. Наверх поднималась девочка с мороженным в руках и тупо уставилась на меня-
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

ярко писав:
ярко писав:На счёт населения. Я нигде не встречал такой реакции на туристов. На нас все ГЛАЗЕЛИ, особенно в метро. Как будто приехала какая-то диковинка, в клетке. Апофеозом была ситуация, когда мы возвращались из Казбеги с полными рюкзаками, и спускались в метро. Наверх поднималась девочка с мороженным в руках и тупо уставилась на меня-
вот такой вариант путешествия по чужой стране ниже, чем бюджетный, поэтому у девочки и выпало мороженное изо-рта- таких крутых европейцев она видит не часто :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Ну ти, Ярко, прямо загадковий супербетман... Все знаеш, всіх бакланиш, ну прам ЧУВАК. Ще й жипир відомий в Грузії... Я с ті ся ташшу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

автобат писав:Ну ти, Ярко, прямо загадковий супербетман... Все знаеш, всіх бакланиш, ну прам ЧУВАК. Ще й жипир відомий в Грузії... Я с ті ся ташшу
ти як завджи перегинаєш палку! це напевно тому, що я з тобою не бухав :) або не сидів по сральниках.Я лише викладаю свою точку зору в темі, яку сам створив.Що? знов мене за правде забаниш??? ДАВАЙ!!! можеш БАНИТИ, бачу, що коли пишу правду, тобі це не подобається, жаба, ТАКА ВЕЛИКА І ГРУДНА :)
І тобі права ображати ніхто не давав.Якщо моє зауваження вважається бакланством...???? тоді всі на форумі так роблять. Ія не казав, що є відомим джипером в Грузії,звідки такі відомості? наклеп??? та ти шановний ще й наклепник :) і при чому тут "загадковий супербетман"???? ти мабуть забагато ся книжок перечитав, сидячи на горшку в кльозбеті :lol: ЦІЛЮЮ ЩІЛЬНО!!! :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення sp_grind »

ярко писав:200 євро за один день?????? :o ЗВИЧАЙНО, ЩО НЕ ТАМ БУЛИ.......оренда джипа, з паливом, водієм+ екскурсоводом 130дол.+безкоштовна екскурсія і дегустація вин на Кінзмараулі. Поїсти "до несхочу" на 3 чоловік-30 дол,в випивкою.разом=160 дол.а де 200 евро??????
Я вижу Вас задела эта цифра. Заметьте, на цифру я не жаловался. Я получил всё то, что вы описали, но за большую плату - дегустации, ужин и т.д.. И какое вообще отношение имеет цифра к тому "ДЕ Я БУВ???????" И вобще я написал это для того, чтобы вы поняли, что я не зажал денюжку, и не против отдать деньги за сервис, если он адекватен цене.
ярко писав: 100% не там и не туда :) могу это доказать :D
Я бы не был так уверен, зная мой маршрут лишь приблизительно.
ярко писав: Та взагалі, в Грузії все погано. :( коли реєстрував машину, заставили чекати аж 5 хвилин.Фірму-20 хвилин. І уявляєте -які тут податки?????? аж 7 видів!!!!!! мене заставили платити АЖ 5%!!!!!!! та це ще не все!!!! кожен мешканець в Грузії в минулому році отримав державне медичне страхування на 9тис зелених.Що це означає- якщо потребуєте якусь операцію негайно-за вас держава платить 100%, якщо планово-70 %.і ще- в тому 2012 році в цілій Грузії вкрали аж....1 автомобіль :) і то видно хтось по-пяні переплутав,сів не в той.10 років за крадіжку... Що до корупції-недай Боже запропонувати поліціянту хабара... і ви підете на нари і той поліцай.Блін... і як тут можна жити????? :?
Всё это касается нашего разговора и туризма косвенно. Жить можно хорошо где угодно.
ярко писав:вот такой вариант путешествия по чужой стране ниже, чем бюджетный, поэтому у девочки и выпало мороженное изо-рта- таких крутых европейцев она видит не часто :D
Какое отношение имеет рюкзак к бюджетности? С каких пор в горной стране перестали путешествовать с рюкзаками?
С каких пор в пост-советской стране путешествие с рюкзаком стало диковинкой?
Если для вас путешествие с рюкзаком означает бедность и низкий бюджет - у меня для вас новость.
Ещё раз скажу - девочка для меня была просто кульминацией. Кроме неё подобным образом вели себя очень много людей.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення AM »

Хлопці, перепрошую, що вставляю свої 5 коп, але ...
Сперечатись про те, чи грузія добра чи погана, змісту немає. Це все одно що говорити - гречка фігня, або гречка - Цар каш. Для когось вся гречка стрьомна, для когось інакше... А комусь просто стрьомна гречка попалась кЕтайська... Може якщо знову спробує - сподобається. А може і ні...
Кароче - не сваріться.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

AM писав:Хлопці, перепрошую, що вставляю свої 5 коп, але ...
Сперечатись про те, чи грузія добра чи погана, змісту немає. Це все одно що говорити - гречка фігня, або гречка - Цар каш. Для когось вся гречка стрьомна, для когось інакше... А комусь просто стрьомна гречка попалась кЕтайська... Може якщо знову спробує - сподобається. А може і ні...
Кароче - не сваріться.
Андрію, ти правий.Особливо говорити, що гречка класна зараз неварто.Бо є ті, хто її не любить, або не має змоги їсти, і каже що ця гречка-лайно.
Тему можна закрити.Мій кожен допис критикується Автобатом.Чому-я знаю.Взагалі не культурно тявкати на старших,але що поробиш-такі вже в нього манери.
Прохання до модераторів-ТЕМУ ЗАКРИТИ.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

sp_grind писав:
ярко писав:200 євро за один день?????? :o ЗВИЧАЙНО, ЩО НЕ ТАМ БУЛИ.......оренда джипа, з паливом, водієм+ екскурсоводом 130дол.+безкоштовна екскурсія і дегустація вин на Кінзмараулі. Поїсти "до несхочу" на 3 чоловік-30 дол,в випивкою.разом=160 дол.а де 200 евро??????
Я вижу Вас задела эта цифра. Заметьте, на цифру я не жаловался. Я получил всё то, что вы описали, но за большую плату - дегустации, ужин и т.д.. И какое вообще отношение имеет цифра к тому "ДЕ Я БУВ???????" И вобще я написал это для того, чтобы вы поняли, что я не зажал денюжку, и не против отдать деньги за сервис, если он адекватен цене.
ярко писав: 100% не там и не туда :) могу это доказать :D
Я бы не был так уверен, зная мой маршрут лишь приблизительно.
ярко писав: Та взагалі, в Грузії все погано. :( коли реєстрував машину, заставили чекати аж 5 хвилин.Фірму-20 хвилин. І уявляєте -які тут податки?????? аж 7 видів!!!!!! мене заставили платити АЖ 5%!!!!!!! та це ще не все!!!! кожен мешканець в Грузії в минулому році отримав державне медичне страхування на 9тис зелених.Що це означає- якщо потребуєте якусь операцію негайно-за вас держава платить 100%, якщо планово-70 %.і ще- в тому 2012 році в цілій Грузії вкрали аж....1 автомобіль :) і то видно хтось по-пяні переплутав,сів не в той.10 років за крадіжку... Що до корупції-недай Боже запропонувати поліціянту хабара... і ви підете на нари і той поліцай.Блін... і як тут можна жити????? :?
Всё это касается нашего разговора и туризма косвенно. Жить можно хорошо где угодно.
ярко писав:вот такой вариант путешествия по чужой стране ниже, чем бюджетный, поэтому у девочки и выпало мороженное изо-рта- таких крутых европейцев она видит не часто :D
Какое отношение имеет рюкзак к бюджетности? С каких пор в горной стране перестали путешествовать с рюкзаками?
С каких пор в пост-советской стране путешествие с рюкзаком стало диковинкой?
Если для вас путешествие с рюкзаком означает бедность и низкий бюджет - у меня для вас новость.
Ещё раз скажу - девочка для меня была просто кульминацией. Кроме неё подобным образом вели себя очень много людей.
Про Вашу подорож все зрозуміло....Грузія країна невелика, і всі знають один одного, хто працює в туризмі. ;)
Що до подорожувакння у метро-так це нас дуже розсмішило :lol: Поясню чому. В Грузії дешеві машини, тому тут таксистів розвелось надзвичайно багато.Це створило конкуренцію , внаслідок чого ціна на таксі смішна.За 5-7 дол можна проїхати через все місто.Якщо є компанія, це те саме що їхати маршруткою. Та я зараз не про те.Мені от що цікаво: що може людина побачити в метро?????? памятники? архітектуру? Тбілісі місто, яке засноване в кінці 5 століття, і тут є на що подивитись, подорожуючи на таксі, пішки,фаетоном. Повірте,метро не для такої цілі, тому вся ваша компанія виглядала дуже дивно і смішно. Ну, може Ви сподівалися побачити в метро архітектуру середньовіччя,а може Ви його с фунікулером переплутали???? скажіть, Пантеон не проїзджали???? тоді пардон. ;)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

автобат писав:Ну ти, Ярко, прямо загадковий супербетман... Все знаеш, всіх бакланиш, ну прам ЧУВАК. Ще й жипир відомий в Грузії... Я с ті ся ташшу
Вчора тобі не все висказав любий друже :)
Бачу, ти дуже гострий на язик і швидкий на підколки.
Будеш далі ображати на людях,зажену під плінтус! на кожен твій комент будеш мати сюрпрайз ;) замучишся стирати.

ТО тобі подарунок-буш знав чим ми тут займаємось,
, поки ти створюєш на дорогах Львова аварійні ситуації,пересуваючись на свому ВЕСЕЛЕСПЕЧЕМЕЛЕВЕЛЕРОВЕРІ
Може коли доберешся до Грузії,то познайомлю тебе з тим хлопцем, навчить тебе кататись на лижах. :)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Katonych »

Ярко, так тему закрити чи не закривати? Бо ти-ж сам продовжуєш дописувати.
Але як на мене - не тре закривати. Дуже пізнавально. Я, наприклад, певні висновки зробив.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Katonych писав:Ярко, так тему закрити чи не закривати? Бо ти-ж сам продовжуєш дописувати.
Але як на мене - не тре закривати. Дуже пізнавально. Я, наприклад, певні висновки зробив.
Тема створена для того, щоб знайомити людей з Грузією, показувати її культуру,історію,звичаї.Коли читаю такі коменти, як знаходяться вище і Автобатові образи-,думаю, що треба закривати. Кому цікава ця країна-зможуть прочитати в іншому місці, на моїй сторінці у ФБ.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Відповісти