ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Дорогі мої друзі.
так життя склалося,що останнім часом живу в країні,яка завжди для мене була загадкою.З юних років,завдяки ще радянському кінематографу,були мрії відвідати цю чудову країну,з давніми традиціями,багатою культурою,колоритною природою,чудовими і гостеприїмними людьми.Цей край і далі може пишатися вищенаведеними ресурсами,хоча і багато пережив під час війн і загарбницьких виходок сусідів.
Я хочу Вас всіх запитати,чи міг би я на нашому форумі висвітлювати все,що стосується цієї країни,її культури,звичаїв,природи,кухні,і звичайно нашого джиперського руху.Якщо це Вас цікавить-хочу почути Вашу думку,хоча,якщо відверто- і так її почну :D.
Тут є на що подивитись,і поки я Вас буду знайомити-ви збирайте грошики для поїздки сюди :lol: :lol: :lol:
Завжди Ваш Ярко Ларедо,з племені ЧЕРОККІ :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Я хочу. Якщо більше нізто не відгукнеться, хоча я думаю всім було б цікаво, розповідай ю я буду читати точно з задоволенням. Легенди, фото, звичаї, різні історії... ДАВАЙ! Можеш помалу. але частіше і про все. Добряк?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення myshketer »

Интересно будет почитать, ждем!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

автобат писав:Я хочу. Якщо більше нізто не відгукнеться, хоча я думаю всім було б цікаво, розповідай ю я буду читати точно з задоволенням. Легенди, фото, звичаї, різні історії... ДАВАЙ! Можеш помалу. але частіше і про все. Добряк?
КАРГІ,генацвалє- добре!(генацвалє зазвичай не перекладається,це знак доброго тону до людини,з якою говориш)
Я радий,що наша тема матиме продовження!MAGARIA-КЛЬОВО!!!! :D
Востаннє редагувалось 26 листопада 2011, 19:25 користувачем ярко, всього редагувалось 1 раз.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Знайомство з цим чудовим краєм почну легендою.яка вказує на дуже вигідне географічне розположення.Я в жовтні купався в Батумі в теплому морі,і споглядав вершини,покриті вже в той час снігом,враження незабутнє!
Цю легенду розповідають грузини,коли хочуть підкреслити,яка в них благодатна земля.Так ось!!!!
Це було дуже-дуже давно,коли навіть джипів не було.
Коли Бог роздавав людям землю для проживання,грузини не прийшли,вони ще до того,винайшли вино,і пили,пили,гуляли...Коли трохи протверезіли,прийшли до Бога і питають:
-Боже,а де наша земля,на якій ми маємо жити? чому всім дісталось,а нам ні??????
-А ви де були,коли я роздавав землю?-спитав Бог
-Ми...ми..ми пили за Твоє здоров"я,і тому нас не було-сказали вони.
Богові дуже сподобалась відповідь грузинів,і Він дав їм землю,яку залишив собі для дачі.
Ось так вони пояснюють дуже гарне розположення своєї країни,де є і тепле море,і високі гори,і долини між горами,і напівпустеля,про які ми будем ще розповідати.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Прикольна легенда! Мабуть в той самий час українці винайшли горілку.... карпати тікону троха низчі. :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Так,але кожні гори по своєму красиві,тут до 5 ти тисяч,але ми тудейка і так не заїдем,бо нема доріг,і вони тут суворі,а в нас зелені,і багато рослинності.Але про це ще буде,я тільки почав їздити і робити маршрути для туристів.Так що,коли приїдете,у вас буде "лічний водолаз,ТЮ!!!! лічний провідник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Микола STARyy »

Ярку, а фото з маршрутів є?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення s.pal »

Дуже гарна легенда.
Продовжуй Ярко, будемо чекати.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Микола STARyy писав:Ярку, а фото з маршрутів є?
Так,фотки вже є,але мало,я тільки зробив одну поїздку,позичили Міцика ІО на лисих колесах і поїхали в Кахетію,в Алазанську долину,завтра викладу декілька,Думаю цікаві фото,будуть,коли перегоню свого мустанга.А поки знайомлюсь з новими людьми,які знають прикольні траси.В них є фотки,але я хочу викласти свої,бо тему назвав"очима українців"
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення olegas »

А можна попутно і розпитувати? Типу "вопрос із зала" :)
Я от давно і часто зустрічаю згадки про те, що на Кавказі (та й не лише), настільки міцна традиція поваги до старших, що навіть коли двоє молодих хлопців сперечаються, аргумент "та я ж від тебе на місяць старший" може закрити дискусію. Як воно бачиться "очима українців", але там, ізсередини? Чи правда таке є, і чи хотілося б, щоби і в нас так було?
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

olegas писав:А можна попутно і розпитувати? Типу "вопрос із зала" :)
Я от давно і часто зустрічаю згадки про те, що на Кавказі (та й не лише), настільки міцна традиція поваги до старших, що навіть коли двоє молодих хлопців сперечаються, аргумент "та я ж від тебе на місяць старший" може закрити дискусію. Як воно бачиться "очима українців", але там, ізсередини? Чи правда таке є, і чи хотілося б, щоби і в нас так було?
Кі батоно!-так шановний. :D (по ходу будемо вивчати ключові слова і вирази).Так,звичайно,я навіть радий,що таким чином будемо спілкуватись,і я,готуючи відповідь,вглиблююсь у все,що стосується Грузії.
Щодо запитання-раніше так і вважалось,це було традицією,існувала вікова субординація.Але оскільки курс сьогоднішього уряду направлений на євопейську інтеграцію,деякі устої і традиції нівелюються.
Оскільки,готуючи відповідь на такі запитання,я не звертаюсь до авторитетних джерел,а питаю у простих людей,(які можуть мати свою,субьєктивну точку зору) тому прошу вибачення,якщо помиляюсь.Декілька днів тому,на вулиці,молодь.якісь тинейджери намагалить щибнути в мене пару копійок :) .тобто-ніякої поваги до людини,яка з вигляду в 2 рази старша.Як кажуть в нас-в кожній країні є люди і людиска.
А щоб краще зрозуміти душу справжнього грузина,раджу передивитись фільм "НЕ ГОРЮЙ",знятий відомим груз режисером Гія Данелія,в головній ролі-Вахтанг Кікабідзе.Цей фільм багато про що говорить.
Що стосується відповіді на основне запитання Олега-то особиста моя точка зору:Хоть ти мені і друг-але істина найдорожче! чи ти старший від мене,чи маєш більше грошей,потрібно відстоювати правду,і бути собою!Інакше це фарисейство,і така традиція в тяготу.
PS.моє знайомлення Грузією почалось з Тбілісі,можливо в гірських районах і живе така традиція,якщо в процесі знайомлення з цією країною побачу щось.що стосується цього питання-обовязково це висвітлю.
СТУДІЯ? :lol: :lol: :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Denon »

По ходу помічай на карті винні погрібки :P
Добряк?!
(c) Автобат
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення AM »

автобат писав: Легенди, фото, звичаї, різні історії...
Давай давай, особливо цікавлять ТОСТИ ! :lol:
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення olegas »

Дякую, батоно! :) (тільки не знаю як там наголос правильно поставити)
Відповісти