ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення AM »

Прікольні фотки... Заздрю... :mrgreen:
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Грузия 2013. Джвария, Светицховеле, Бебрисцихе, музей Сталина, Горисцихе, Уплисцихе. http://nikitin-paul.livejournal.com/58302.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Ингурская ГЭС, Сванетия (часть 1). http://nikitin-paul.livejournal.com/59193.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Чалаатский ледник, Ушгули, ледник Шхара. http://nikitin-paul.livejournal.com/59627.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення AM »

Ех краса... дасть Бог і я доїду туда
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

AM писав:Ех краса... дасть Бог і я доїду туда
Доїдеш :) на 2014 готуємо єкспедицію.Траси вже прибиті.Зараз в процесі організаційні питання.Продукт на завершальному етапі.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Якій стартовий внесок?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

автобат писав:Якій стартовий внесок?
все залежть від кількості учасників.поки не закінчимо,про це рано говорити, і зрештою партнер-організатор експедиції знаходиться в Україні. Всі питання по маршруту, і вартості -до нього. Про це буде повідомлено, коли все буде готово :)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення sp_grind »

Добрый день.
Давно хотел написать отзыв про свою поездку в Грузию, в мае 2012 года. Всё никак не мог собраться.

Скажу сразу - за свою жизнь я путешествовал по России, Польше, Латвии, Эстонии, Черногории, Турции, Венгрии и Грузии.

Мне понравилось везде. Нигде не возникало абсурдных и неловких ситуаций. Кроме Грузии. Самые неприятные воспоминания у меня именно о Грузии, особенно о Тбилиси.

Ехали мы туда, как в новое прямо таки европейское государство - я думаю, многие слышали про волшебные послероволюционные преобразования и реформы, которые "изменили" страну до неузнаваемости.

По прилёту в Тбилиси первое же, что я испытал на себе - это истинно европейское дорожное движение. Абсолютное большинство водителей не использовало поворотники. Всё движение в городе напоминало броуновское. Про превышение скорости даже я даже не говорю. Желание взять автомобиль напрокат отпало в первые же 15 минут пребывания в Тбилиси. Поведение таксистов на дороге так же соответствовало европейским стандартам - наглое подрезание, объезд всей очереди налево по правой полосе с дальнейшим проскакиванием на красный, наглейшее вклинивание в круг - и это только за одну поездку в аэропрот (мы никуда не спешили). За две недели нас не пропустили !НИ НА ОДНОМ! пешеходном переходе. Ещё очень радовали джигиты, обгоняющие на серпантинах.

На счёт населения. Я нигде не встречал такой реакции на туристов. На нас все ГЛАЗЕЛИ, особенно в метро. Как будто приехала какая-то диковинка, в клетке. Апофеозом была ситуация, когда мы возвращались из Казбеги с полными рюкзаками, и спускались в метро. Наверх поднималась девочка с мороженным в руках и тупо уставилась на меня. Меня это всё жутко задрало, и я уставился на неё в ответ. В результате мороженное начало вываливаться у неё изо рта и потекло по рукам. Мы просто не могли сдержать истерический хохот. Ещё про таксистов - если мы просто шли по улице с туристическим рюкзаком - КАЖДЫЙ ПЕРВЫЙ таксист сигналил, останавливался, нагло прилипал и грал мозги, желая урвать копейку. Честно, я сейчас пишу, вспоминаю их поведение, и просто начинаю закипать - бесило это жутко.

В каждом ресторане приходилось проверять все счета, т.к. минимум 2 раза нас хотели обмануть на 50+ гривен. Как только мы что-то не понимали в счёте, особенно в проблемных местах, официанты тут же забывали русский язык, и округляли глаза.

Отдельно про Казбеги. "Здырнечество". Больше на ум ничего не приходит. Неадекватные цены за жильё - дороже чем в Тбилиси. После того, как хозяин назвал цену, за которую он закинет нас к Троицкому Собору на горе, на убитом паджерике, я больше не хотел с ним разговаривать. От отношения "понаехали" в один прекрасный момент до боли захотелось оказаться дома, и никогда больше не видеть этих добрых, отзывчивых людей и "щедрой грузинской гостеприимности".

Среди этого всего были и приятные моменты. Описывать Кавказ смысла нету - это надо видеть. Также глотком свежего воздуха стал Батуми. Интересный, современный и развивающийся город, очень аккуратный, с приятными и приветливыми людьми. Как будто из другого государства. Возвращаться в Тбилиси очень не хотелось.

Вобщем ещё раз съездить в Грузию нет ни малейшего желания.
И советовать кому-то язык не поворачивается.
Многие, посетившие Грузию, со мной не согласны. И говорят, что всё зависит от человека, и, мол, "сами виноваты". Повторюсь - я уже немного поездил по странам, и отовсюду привёз приятные впечатления. Сестра моя - заядлый турист, и список посещённых ею стран намного длиннее моего. При этом она подпишется под каждым моим словом про Грузию, и ещё от себя добавит.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

На превелику радість, таких відгуків небагато.Те, що ПДР не дотримують -правда.Те, що було лише 5-7 років, і тепер-велика різниця.Ситуація міняється з дня на день.Я спочатку не міг сідати за кермо без валеріанки.З водійським стажем 33 роки, при всіх відкритих категоріях(не рахуючи танка), я спочатку губився,але потів "вкурив"принцип поведінки на дорозі. Це-одне з небагатьох, що негативне в Грузії.З рештою я не погоджуюсь.Живу тут вже скоро 3 роки,бачу і багато позитиву. Всі, хто до мене приїзджають-завдоволені.Якщо людині показати білий аркуш паперу з чорною цяткою, і спитати,що вона бачить-вона скаже-чорну цятку. І ще-зустрічав декількох осіб і груп, які хотіли самі, без провідника або екскурсовода щось побачити,просто "зажали" на це гроші,результат-погані відгуки, не там були і не те бачили.Що Вам скажу шановний:маєте негативне враження-це Ваша справа.Дуже тішуся, що Ви не маєте бажання ще раз сюди їхати,з таки настроєм не варто.Треба бачити у всьому позитив, інакше життя стає нецікавим і нудним.
Для тих, хто радується життю і не ниє-цей ролік :)

https://www.youtube.com/watch?list=UU3R ... fpaa6Qyv20
Востаннє редагувалось 16 квітня 2014, 19:23 користувачем ярко, всього редагувалось 1 раз.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Volodymyr »

ярко писав:Те, що було лише 5-7 років, і тепер-велика різниця.
Мова не про 5-7, а про 2012, тобто 1.5-2 роки.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

Volodymyr писав:
ярко писав:Те, що було лише 5-7 років, і тепер-велика різниця.
Мова не про 5-7, а про 2012, тобто 1.5-2 роки.
Володя,я завжди на речі дивлюсь обєктивно :) ну нема аж такого тут.Якщо у людини був поганий настрій-це його проблема.Можу дати координати багатьох, хто тут був і всі поїхали завдоволені. У роліку, який я виклав-були люди з усіє України,декілька львівян.Автор роліка постійно подорожує, на рахунку не один десяток країн.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Volodymyr »

Та я не про то. Я про те що в цифрах не сходиться. в кожного звісно що своє бачення. Ну а херово їздять і рахунки криві - так це Львів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення sp_grind »

Это очень правильный подход.
Во-превых, оказывается, у меня был не правильный настрой и плохое настроение. Ага, я приехал праздновать день рождения свой сестры в новую страну с плохим настроем и настроением.
Во-вторых, намекаете, что я зажал денег на проводника. Кстати экскурсия по Алазанской долине на троих стоила 200 евро за один день. У человека, у которого мы остановились. Мы ею воспользовались. Пара приятных впечатлений осталась.
В третьих, я ною.
В четвёртых, я не вижу позитива. Везде увидел, а тут не вижу =(
И, наконец, я видел "не то и не там". Т.е. я должен посещать только вылизаные и популярные места. Иначе чё там делать?

Ну, вобщем, классическое "сами виноваты".
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

200 євро за один день?????? :o ЗВИЧАЙНО, ЩО НЕ ТАМ БУЛИ.......оренда джипа, з паливом, водієм+ екскурсоводом 130дол.+безкоштовна екскурсія і дегустація вин на Кінзмараулі. Поїсти "до несхочу" на 3 чоловік-30 дол,в випивкою.разом=160 дол.а де 200 евро??????
Та взагалі, в Грузії все погано. :( коли реєстрував машину, заставили чекати аж 5 хвилин.Фірму-20 хвилин. І уявляєте -які тут податки?????? аж 7 видів!!!!!! мене заставили платити АЖ 5%!!!!!!! та це ще не все!!!! кожен мешканець в Грузії в минулому році отримав державне медичне страхування на 9тис зелених.Що це означає- якщо потребуєте якусь операцію негайно-за вас держава платить 100%, якщо планово-70 %.і ще- в тому 2012 році в цілій Грузії вкрали аж....1 автомобіль :) і то видно хтось по-пяні переплутав,сів не в той.10 років за крадіжку... Що до корупції-недай Боже запропонувати поліціянту хабара... і ви підете на нари і той поліцай.Блін... і як тут можна жити????? :?
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Відповісти