ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення myshketer »

Мне интересно читать мнение и самих путешественников, какими бы они не были. Только спорить не надо - в любом городе, в любой стране, на любом материке можно встретить как жуликов, так и хороших людей. Я предлагаю тему почистить, автобата забанить, а sp_grind'у при следующем визите ярко выставляет 5л вина и делает экскурсию по скидке.

UPD: и всем мороженки, как у той девочки
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

ярко писав:
автобат писав:Ну ти, Ярко, прямо загадковий супербетман... Все знаеш, всіх бакланиш, ну прам ЧУВАК. Ще й жипир відомий в Грузії... Я с ті ся ташшу
ти як завджи перегинаєш палку! це напевно тому, що я з тобою не бухав :) або не сидів по сральниках.Я лише викладаю свою точку зору в темі, яку сам створив.Що? знов мене за правде забаниш??? ДАВАЙ!!! можеш БАНИТИ, бачу, що коли пишу правду, тобі це не подобається, жаба, ТАКА ВЕЛИКА І ГРУДНА :)
І тобі права ображати ніхто не давав.Якщо моє зауваження вважається бакланством...???? тоді всі на форумі так роблять. Ія не казав, що є відомим джипером в Грузії,звідки такі відомості? наклеп??? та ти шановний ще й наклепник :) і при чому тут "загадковий супербетман"???? ти мабуть забагато ся книжок перечитав, сидячи на горшку в кльозбеті :lol: ЦІЛЮЮ ЩІЛЬНО!!! :lol:
Ярко, ти мене з кімось сплутав. Я не тявкаю. Тявкає мій пес у дворі.
Коментую також не всі твої пости. Зверни увагу.
Ти зі мною не бухав? Ну і ладно. Щоб ти запам"ятав назавжди: я випиваю алклголь , взагалі дуже рідко, в хорошій компаніі і не завжди багато. Якщо алкоголю нема, абсолютно спокійно почуваюсь без нього. Так шо до людей, міряючіх дружбу випитим бухлом мене віднести тяжко. А вот в компаніі з тобою, точно, не бухав би.
Вибачей. В мене, може не дуже правильні, але дуже категоричні погляди на життя. Я страшно не люблю хвастунів (до якіх відношу тебе), піяків, нечесних і жадібних людей. Більше нічого.
... А ЖАБА... при чому вона тут? Я ніколи в житті не заздрів нікому. А якби і заздрів, то, повір, тобі заздрити для мене просто нема в чому. Ну чого у мене нема такого, що є у тебе і я б здихав тут через це.
Тему про Грузію закрити? а навіщо? Цікаві розповіді і звіти приємно подивитись і почитати, хоча читати для мене дуже складна проблема з дитинства. Батькі і вчітелі не змогли вбити в мене любов до читання. Біда.
А відгук Саші... ну то що ж, думкі та погляди мають особливість розділятись. Йому є з чім порівняти. Якщо йому щось показалось таким, як він описав, особисто я не бачу причини йому не вірити. Можливо йому просто так попало, а комусь сподобалось. Це нормально.
Цілюю щільно
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

ярко писав:
Katonych писав:Ярко, так тему закрити чи не закривати? Бо ти-ж сам продовжуєш дописувати.
Але як на мене - не тре закривати. Дуже пізнавально. Я, наприклад, певні висновки зробив.
Тема створена для того, щоб знайомити людей з Грузією, показувати її культуру,історію,звичаї.Коли читаю такі коменти, як знаходяться вище і Автобатові образи-,думаю, що треба закривати. Кому цікава ця країна-зможуть прочитати в іншому місці, на моїй сторінці у ФБ.
Думаю, що тема створена тут тобою, не щось інше, як самореклама і самолюбування. Це видно неозброеним оком.
Аварійних сітуацій я стараюсь не створювати і більшістю їду велодоріжками, парком, або тротуаром. Мій життевий загострений прінціп - нікому ні в чому не заважати, не оглядаючісь на мої розміри.
На лижах я не катаюсь і тому мені це по барабану.
Образити тебе аж ніяк не питаюсь. Мені просто противно читати твої постилюблюсебякрасивого, тому, я був би не проти, якщо б ти взагалі щез. Вибачте, хто так не вважає. Це тількі моє особисте.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Тепер можна банити
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення TANKist »

Дуже цікава і пізнавальна тема
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

TANKist писав:Дуже цікава і пізнавальна тема
Дякую друже, проте так дехто невважає, навпаки, що я себе хвалю :) нехай.
Модераторів просимо закрити тему,щоб тут не звучали особисті образи.Бачу, що Автобат таки не заспокоїться.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

автобат писав:Тепер можна банити
Ну,і чого ти добився???? вклинився в чужу тему,де тебе не просили, нафлудив цілу купу.Чого ти добивався-мені відомо.Хотів зіпсути настрій людині в його день народження :) , не вдалося.Це ніщо інакше-як мєлкий гавнізм з твоєї сторони. ;)
і тепер через тебе тема, яка цікавить багатьох людей буде закрита.і тут нагадив- БРАВО!!!!!!!
Вкладення
то тобі Сергійку натяк, може зробиш які висновки
то тобі Сергійку натяк, може зробиш які висновки
1509298_10152294470344025_668074966_n.jpg (33.54 Кіб) Переглянуто 8185 разів
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення ярко »

а тобі на память, про минуле :)
Вкладення
863f32eee677.jpg
863f32eee677.jpg (45.71 Кіб) Переглянуто 8181 раз
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

наконец дошли руки обработать фотки из Грузии 13ого года :)

Через перевал из Сванетии в Кутаиси. Пещера Прометея. http://nikitin-paul.livejournal.com/60715.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Грузия 2013. Петра-цихе, Гонио-апсарос. http://nikitin-paul.livejournal.com/61154.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення Viton »

Гарні краєвиди ! Грузія як завжди - неперевершена природа !!!

І палатка прікольна ;)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення автобат »

Приканало вас, Сєр, мабуть хиталися на пальмових гілках. Я все життя мрію побачити пальму живу. Тікону колись в херові радяньськи часи в Стрийському парку бачив. Вперше на море попав в середині 90-х. Поїхали в Сочі. Перше розчарування було, коли я на узберіжжі не побачив пальм, такяк в мультику. Так я море і невзлюбив. Теперка буду сподіватись, що я розжиюсь, колись на поїздку в Грузію і похітаюсьна пальмових гілках :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення robosol »

кльово однако!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Грузия 2013. Перевал Годердзи, крепость Ахалцихе, крепость Хертвиси. http://nikitin-paul.livejournal.com/61200.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ГРУЗІЯ ОЧИМА УКРАЇНЦІВ

Повідомлення pilgrim »

Грузия 2013. Вардзиа, Зекарский перевал. http://nikitin-paul.livejournal.com/61535.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти