Королівский ліс.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Loog
Повідомлень: 173
З нами з: 19 лютого 2007, 14:55
Ім'я: Володимир
Авто: Несуй в Патруль 160, БеМеВе 325
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення Loog »

Дякую.
Я думаю, коли складемо повний план дій, тоді створю тему і будемо рухатись.
Низько кланяюсь природі за створене нею...
...БАГНО!!!!
Життя - випобування, що під силу тільки випробувальникам (с) Луг
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення s.pal »

Я теж підтримую, я хоч в зашкові на озері в сознательном возрасте був два рази, але рахую що це варварство нищіти таку красу.
Ну внас все через відомошо ШО.
У Львові є лижний спуск на якому для міста можна заробляти гроші і нам мешканцям не в карпати їхати щоб раз в тиждень зпуститись три-чотири рази, так нафік він нам.
В Зашкові є файне озеро яке відносно в доброму стані, так нафік воно нам засипати і дело с конЦом.
Як що буде якась концепція то приєднаюсь(можна на машинах приїхати погудіти для привертання уваги до проблеми).
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Loog
Повідомлень: 173
З нами з: 19 лютого 2007, 14:55
Ім'я: Володимир
Авто: Несуй в Патруль 160, БеМеВе 325
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення Loog »

s.pal писав:Я теж підтримую, я хоч в зашкові на озері в сознательном возрасте був два рази, але рахую що це варварство нищіти таку красу.
Ну внас все через відомошо ШО.
У Львові є лижний спуск на якому для міста можна заробляти гроші і нам мешканцям не в карпати їхати щоб раз в тиждень зпуститись три-чотири рази, так нафік він нам.
В Зашкові є файне озеро яке відносно в доброму стані, так нафік воно нам засипати і дело с конЦом.
Як що буде якась концепція то приєднаюсь(можна на машинах приїхати погудіти для привертання уваги до проблеми).
А хіба ти не був на Зашків-2010 з Романом на КІА? Чи я помиляюсь?
Низько кланяюсь природі за створене нею...
...БАГНО!!!!
Життя - випобування, що під силу тільки випробувальникам (с) Луг
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Королівский ліс.

Повідомлення tad100 »

Loog писав:При розробці було розглянуто три варіанти прокладання траси, один полем між Зашковом та мервичами, лісом на рокитне і через Зашків, і чомусь ці дов....нати вирішили через село. На протязі місяця буде проведена сесія сільської ради та проведено чергове віче села з цього приводу... і тоді будемо знати точно усі можливі варіанти прокладання траси
В мене знайомі геодезисти, так місяць село тероризували на літній практиці. Кожен день тубільці приносили ім свіжу смагу, овочі, фрукти, вареники, молоко за переніс проекту дороги подальше від хати. Звісно, що ніякої дороги не планувалось, але про це знали тількі студенти.
Дорога має бути, і завершення кільцевої для Львова потрібне як повітря. Як будеш мати достовірний проект, спробуй його оприлюднмти, може не все так страшно. Бо реально будівництво треба розпочинати вже, але все підозріло тихо можливо всеж враховують особливості прокладання через село.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення s.pal »

Loog писав:
s.pal писав:Я теж підтримую, я хоч в зашкові на озері в сознательном возрасте був два рази, але рахую що це варварство нищіти таку красу.
Ну внас все через відомошо ШО.
У Львові є лижний спуск на якому для міста можна заробляти гроші і нам мешканцям не в карпати їхати щоб раз в тиждень зпуститись три-чотири рази, так нафік він нам.
В Зашкові є файне озеро яке відносно в доброму стані, так нафік воно нам засипати і дело с конЦом.
Як що буде якась концепція то приєднаюсь(можна на машинах приїхати погудіти для привертання уваги до проблеми).
А хіба ти не був на Зашків-2010 з Романом на КІА? Чи я помиляюсь?
На той момент мав проблемки по роботі, тому не зміг бути.
Але після того мав підстави звозити сімью на озеро, мені сподобалось.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення s.pal »

Кажуть що завтра хрещення Ховра в Королівському лісі. Правда чі брешуть?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Aleks.M.
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 105
З нами з: 26 липня 2016, 03:15
Ім'я: Олексій
Авто: Mitsubishi L200 "Люська"
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення Aleks.M. »

Правда! але скептикі є, отже побачим як воно буде! Всеж думаю ховер- недооцінений!
але машинка в стоку! тож дасться чути як воно!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Королівский ліс.

Повідомлення автобат »

Збір де, на яку годину, хто?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти