Жесть-трофи

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
SUBA
Повідомлень: 2
З нами з: 09 лютого 2011, 15:44
Ім'я: Ярослав
Авто: Outback 4x4 =)

Re: Жесть-трофи

Повідомлення SUBA »

Я прошу вибачення, а на фото на першій сторінці :
http://s48.radikal.ru/i120/1009/6a/41d31edbedc2.jpg

це така http://rozetka.com.ua/motorola_pmr_xtni/p84272/ рація?

Просто теж хотів собі придбати - читав відгуки про неї, що високий ступінь захисту - IP54/55, MIL STD 810 C,D,E,F, гарний динамік, можна розшити до 2Вт, безліцензійна...
Начеб то все чудово, але хотілось би почути выдгук від реального користувача. А тут випадає така нагода.. ;)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Жесть-трофи

Повідомлення K2 »

я трохи не в тємі, але якшо це пмр, то я взагалі небачу резону платити 1.5к грн за одну штучку. я колись тоже блатував з цим, брав всякі з наваротами і тд, але після того як про*%ав штук 5 (десь по штучці за рік :) , яку переїхав, яка випала і загубив, яку втопив а решту просто про*%ав) то забив на то всьо великий болт. купуй самі прості, штурман ітак не відходить від машини дальше ніж на 100м. а для дальнього звязку машині є сб. от тут вже можна поблатувати нарощуючи потужність. це корисно. а пмрОМ користуються зазвичай на малих відстанях. хіба для тебе нема особої різниці шо платити за рацію 150грн, шо 1500грн. тоді можна брати все саме ліпше)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Жесть-трофи

Повідомлення AM »

Якщо відверто то теж не бачу сенсу саме в цій рації, так як за такі гроші можна купити 5-ти ватну двохдіапазонну (напр ПМР-ЛПД), з клавою і екранчиком, ну або 6 шт дешевих моторолок з метро (ну або 4 шт тих же моторолок трошки кращої якості в тому ж метро). Ну але вирішувати тобі.
Аватар користувача
mukola
Повідомлень: 34
З нами з: 28 лютого 2007, 08:49
Ім'я: Микола
Авто: АРО244/Дачія Логан/ Рено Дастер 4ч4
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення mukola »

Підскажіть марку дешевих Моторолок з Метро. Які мають бути самі необхідні функції. Хочу придбати, але ще ніколи не користувався ними.
SUBA
Повідомлень: 2
З нами з: 09 лютого 2011, 15:44
Ім'я: Ярослав
Авто: Outback 4x4 =)

Re: Жесть-трофи

Повідомлення SUBA »

Щиро вдячний за відгуки, та все ж таки хотілось би почути володаря..

До вибору техніки відношусь дуже скрупульозно, це, на жаль, займає багато часу, але дозволяє зробити правильний вибір ;)

1) Стосовно дешевих моторолок, звичайно кожному своє, та я давно зрозумів, що краще 1 раз заплатити більше і отримати нормальну річ, ніж зекономити а потім жаліти даремно витрачених грошей. Просто якщо керуватися принципом, що замість 1 дорогої речі можна купити 2 дешеві, Ви могли замість Pajero придбати 2 Great Wall :lol:

2) У цих XTNi HCx - в комплекті йде літієвий АКБ 2200 мАг, а не 650 NiMh, як в більш дешевих моделях.. На мою думку в раціях ємність АКБ займає 2 місце за важливістю після якості та надійності зв'язку. А коли користуєшся в таких рейдайх як Жесть-трофі то тим більше!

3) "5-ти ватну двохдіапазонну (напр ПМР-ЛПД)" якщо ви маєте на увазі Quansheng то див. п. 1) Motorola все ж таки бренд +
різниця між 2Вт та 5Вт, як вже тут писалось, в цьому діапазоні не відчутна, але одразу виникають питання стосовно надійності, гарантії, якості, легальності використання китайського чуда. Якщо розглядати 5Вт Vertex VX-231 - то потрібно десь її реєструвати, програмувати - тобто є свої заморочки..

Коротше, хочеться почути користувача з фото або просто з поїздки хто теж користувався (тут ще залишилось відкритим питання чи дійсно то така рація :D )

P.S. Був в метро - там такі зараз стоять http://rozetka.com.ua/motorola_tlkr_t6/p116982/
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Жесть-трофи

Повідомлення K2 »

mukola писав:Підскажіть марку дешевих Моторолок з Метро. Які мають бути самі необхідні функції. Хочу придбати, але ще ніколи не користувався ними.
марка -моторола) самі необхідні функції- говорити/слухати). всьо остальне (кодування, купа субканалів, багаторівневі регулювання, сканування, налаштування гарнітур вокс і тд) в трофірейдах, та й взагалі на відпочинку на природі не використовується. а отже нема особого смислу за них переплачувати. самі прості радістанції типу http://rozetka.com.ua/motorola_pmr_tlkr ... 7/#tab=all в метро дав за пару 260 грн. просто і надійно (всетаки моторола). але як писалось вище- кожному своє.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Жесть-трофи

Повідомлення AM »

Коли говорив про двухдіапазонку мав на увазі ось цю http://radioproffi.ucoz.ua/shop/10/desc/wouxun-kg-uvd1. Брав її за 1200 грн. Вона китайська, але якщо б не знав що це китай то навіть і не подумав. Зроблена якісно, жодних зауважень по якості немає. Крім того, всередині використано резинки для ущільнення корпусу, тому вона ще й частково водозахищена (про це я пригадую бачив відео в неті, як хтось розбирав, так як сам не розкручував). І що дуже важливо - в неї літієвий акумулятор на 1700 мА, дуже зручно заряджати коли хочеш.
ще взяв в метро таку моторолку (2 шт) http://rozetka.com.ua/motorola_pmr_tlkr ... ck/p84265/. По якості теж жодних претензій. Один головний недолік - нікілевий акум - треба чекати повної розрядки для нової зарядки - дещо не зручно.
В тій поїздці був, і навіть є на фото :) , але тою радіостанцією не користувався, так що мусиш чекати відгуків власника.
Аватар користувача
sl.vin
Повідомлень: 6
З нами з: 09 грудня 2009, 11:12

Re: Жесть-трофи

Повідомлення sl.vin »

Сергій писав:
ЖЄСТЬ писав:
Вкладення DSC_1372.JPG більше недоступне
Отчет винницкого экипажа
Как бы этот журнальчик полистать?

Пожалуста, нажимайте на фото и увеличивайте и можно почитать
Вкладення
2222222222222222-1.jpg
2222222222222222-2.jpg
2222222222222222-3.jpg
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення Толстяк »

Починаю готуватися
САло-до-офроуду.jpg
067 З12 4З З6
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення s.pal »

Эххххххххххххххххх
Удалось бы, мы в обойме , но еще не наверняка.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення Dikiy »

Толстяк писав:Починаю готуватися
Слева транспорт, справа провиянт :D
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
AndrAB
Повідомлень: 40
З нами з: 02 березня 2010, 23:30
Ім'я: Андрей
Авто: Patrol Y61
Звідки: Россия, Москва
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення AndrAB »

Толстяк писав:Починаю готуватися
САло-до-офроуду.jpg
усе, тепереча точно знаю из чего варят уху в походе... :mrgreen:
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення s.pal »

Ну шо, як порубались?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Жесть-трофи

Повідомлення Толстяк »

Гарно покаталися, дякую всім за душевну компанію, за виручку і допомогу, Олегу за організацію і борщ!!!
Трохи моїх фоток:
http://tolstiak4x4.io.ua/album444078
067 З12 4З З6
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Жесть-трофи

Повідомлення AM »

Приємно було знову побачити старих друзів, і зустрітись із новими.Було супер. Нарубались (накопались, натоптались ... :D ) від душі. Траса - суцільний спецучасток. 1 км = 15 год. Жесть. А коли почав падати дощ стало ще цікавіше :) . Але всім велика подяка за компанію і гарно проведений час. Сподобалось навіть моїм малим дітям, які не хотіли їхати додому.
Окремий респект Толстяку за те що пробивав той 1 км - Гена ти ЗВЄРЬ.
Відповісти