Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

Ми з жінкою збираємось на піп-іван, з вихідних, або з понеділка. Хтось хоче підтримати компанію? Збираємся в перше, а вперше неохота самому іти. Плануєм до шибеного машиною, там в когось на подвіря лишити. Чому шибени, бо з цього боку марічейка, і хочеться на бребенескул озеро.
Аватар користувача
KvasOlka
Повідомлень: 231
З нами з: 15 червня 2010, 10:41
Ім'я: Оля
Авто: велосипед :) і L200 з прокату
Звідки: Львів, новий цум
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення KvasOlka »

я б хтіла.
на вихідних не можу, а от з понеділка якщо відпрошусь то пішла б. вже місяці 4 там не була
МРІЙМО!
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

А ми ще зовсім там не були. Ми тільки машиною були в тих краях, були в буркуті, як кажуть проїжджали мімо. Та я колись планував піднятись на попа машиною, та на серійні ниві там робити нічого.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

Оля, а ти на скільки днів моглаб поїхати, ну так шоб оз. Бребенескул відвидати?
Аватар користувача
KvasOlka
Повідомлень: 231
З нами з: 15 червня 2010, 10:41
Ім'я: Оля
Авто: велосипед :) і L200 з прокату
Звідки: Львів, новий цум
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення KvasOlka »

там за півдня можна все пробігти.
я весною з дземброні піднімалась на піп іван коли там ше снігу було по пояс. збігала і назад. і ше до львова встигла.
там нема шо йти особливо якщо машиною підїхати)))
МРІЙМО!
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

Воно то ясно, шо оббігти, але ми не хочим бігти, ми з жінкою хочем намилуватись горами і озерами впродовж кількох днів. Ато ше як торік на говерлу видрапались, то більше ніде не були. Ідем вперше так, незнаєм шо брати, корочи напланували а здійснити годі. Ше нормакьного рюкзака нема, а файний ціниться шалено.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Denon »

miwaniva писав:Ми з жінкою збираємось на піп-іван, з вихідних, або з понеділка. Хтось хоче підтримати компанію? Збираємся в перше, а вперше неохота самому іти. Плануєм до шибеного машиною, там в когось на подвіря лишити. Чому шибени, бо з цього боку марічейка, і хочеться на бребенескул озеро.
Озеро Шибени вже давно лишилося тільки на карті. Я ще як в 2001р. туди приїжджав, його вже не було - спустили (казали місцеві).
Перед самим початком підйому до Попа Івана зі сторони с. Зеленого є шлагбаум (можна об'їхати). Розвилка наліво до Шибеного, а направо догори попри г. Шурин і оз. Марічейку дорога на Піп Іван.
Не доїжджаючи до шлагбаума по правій стороні є 2-3 хатки (хто там-шо там не знаю), а за метрів 300 по правій стороні є хата, де на подвір'ї можна лишити машину (обережно - там пес був злющий і не на прив'язі, хоча за 2 роки може вже і нема).
До оз. Бребенескул від Попа Івана близько 10-12 кілометрів (загальна довжина Чорногорського хребта майже 24 км, а оз Бребенескул це приблизно його середина).
Перед виїздом подивіться погоду на http://rp5.ua/143682/ru (вже кілька років користуюсь rp5.ua - можна вірити, але прогноз треба переглядати по мірі наближення потрібних дат, бо він має тенденцію зміщуватися вперед - наприклад те, що в понеділок показує на ср.-чт. до кінця тиждня зміститься на суботу-неділю, а що було в сб.-нд. буде вже на наступний тиждень).
Бажаю приємних вражень :)
Востаннє редагувалось 15 серпня 2010, 08:55 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

Дуже дякуєм за поради. А торік я хотів на машині на цю гору, але спершу піду пішки. Ми підніматися з шибеного будем. З солдатами я вже знайомий, торік там був. Шкода шо нема компанії, та якось воно буде.
Аватар користувача
KvasOlka
Повідомлень: 231
З нами з: 15 червня 2010, 10:41
Ім'я: Оля
Авто: велосипед :) і L200 з прокату
Звідки: Львів, новий цум
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення KvasOlka »

к слову..
товарищі повернулись нещодавно звідти. я б вам не радила машиною туди зараз пхнути :) може почекаєте троха і вже якось разом :)
хоча літо минає і нічого відкладати.
щасти вам :)

пи.си. пару фото
Зображення
Зображення
МРІЙМО!
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

Сьогнодні побачим все це
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Denon »

miwaniva писав:Сьогнодні побачим все це
Там класно весною, коли ще не весь сніг зійшов і практично нема туристів. Коли я там був вперше, то туризм в ту сторону ше не був такий поширений. Це був чуть не край світу. Крім нас там ше було 2 інших туристів (іноземців) і більше НІКОГО!!!
В лісі після полонини за другим шлагбаумом по лінії дерев відразу почався сніг. Вже мокрий. Поки йшли часто провалювались в нього по коліно. Стежки під снігом видно не було, а ми там були вперше - йшли чуть не навмання. Озеро Марічейка по краях ше було вкрите мокрим снігом. Не було тоді біля нього сміття і пластикових пляшок. Біля озера ше стояли цілі шалаш і стіл та лавки, зроблені з кількох розколених по всіх довжині колод. Перекусили і рушили далі. Зверху на схилах, де закінчилась лінія дерев снігу було менше, а де закінчувався жереп взагалі був лише місцями. Поки піднімались наверх під ногами дзюркотіли струмки від танення снігу. Трава ше була минулорічна - жовта. Вибрались на вершину. Сонце ледь пробивалося крізь сірі хмари. Залишки снігу на горах виглядали як буруни і піна на морських хвилях. Аж дивно, що сторонніх звуків не було взагалі. Навіть пташок не було чути. Я такої величної тишини тоді ше ніколи в житті не чув. Лише свист вітру нижче в кронах дерев. Не треба морської ракушки до вуха прикладати. Ну прямо нірвана! Можна відірватися від цивілізації (щоб не чути дебільних розмов, матів, іржання та верещання дегенератів, тюремних і приблатньонно-кабацьких пісень та інших речей, які оскверняють наше буття на цій землі) і трошки "здичавіти" - відчути себе разом З природою, а не проти неї.
Востаннє редагувалось 30 березня 2011, 10:23 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Микола STARyy »

Denon писав:...щоб не чути дебільних розмов, матів, іржання та верещання дегенератів, тюремних і приблатньонно-кабацьких пісень та інших речей, які оскверняють наше буття на цій землі...
В саме яблучко! Супер!
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

привіт усім. ми зараз в кінці с. манява, до водопадів лиш трішки. поп-іван буде завтра. таке питання, до водопадів хочу нивою їхати, хто їхав, прошу відгукнітся? чи реально через ріку в кількох місцях проїхати, чи камнів вел нема? я тут розпитав декого що йшли звітамти, кажуть вода дрібний камінь мимила, лишився великий. ???
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Denon »

miwaniva писав:привіт усім. ми зараз в кінці с. манява, до водопадів лиш трішки. поп-іван буде завтра. таке питання, до водопадів хочу нивою їхати, хто їхав, прошу відгукнітся? чи реально через ріку в кількох місцях проїхати, чи камнів вел нема? я тут розпитав декого що йшли звітамти, кажуть вода дрібний камінь мимила, лишився великий. ???
На Манявський водопад машиною не доїдеш - там сильно вимило грунт - лишились валуни. Як був позаторік пожалів машину. Скакати як джейран по каменюках пів-години, ризикуючи пошкодити редуктори мостів або коробку передач чи рульові тяги погнути, якшо ту ж горизонтальну ділянку можна швидше пройти пішки і не псувати собі відпочинок та враження?!
Не варта бути більш впертим, ніж мудрим - головою можна здуру і стінку провалити, але чи шкірка виправки вартує? Останні 1-2 км краще йти пішки. Обов'язково підніміться вверх понад водоспадом (з лівої сторони перед спуском в долину самого водоспаду) - там ще кілька маленьких і чудова панорама Манявського водоспаду зверху і з боку. Крім Манявського, можна ше заїхати на Бухтівецький (с. Букове Надвірнянського р-ну) там теж гарно і 2 водопади накупі.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Хто хоче сходити на піп-іван чорногірський?

Повідомлення Мuxajil »

велике спасибі.
Відповісти