Порадьте цікаві маршрути

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
marhifi
Повідомлень: 223
З нами з: 30 жовтня 2008, 23:51
Ім'я: Мар'ян
Авто: ГАЗ-69, Opel Manta
Звідки: Львів

Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення marhifi »

Шановні любителі бездоріжжя порадьте будь ласка цікавенький маршрут на два дні, машинки практично стандартні (уаз 469 і нивка).
Було б добре якщо в даній темі будуть викладатись маршрути з покатух, якщо це не комерційна таємниця, будемо дуже вдячні
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення автобат »

Трека маршрута, напевне, мало в кого можна знайти.
Маршрути вибыраються досить просто: приплив в голову і попер, куди очи дивляться.
Але, якщо зовсім серьйозно підходити до питання подорожей, то існує маса інформації в інтернеті. Набираеш любу область або район України і там є описи всіх цікавих місць ціеї місцевості, а вже як туда їхати ти вибираеш сам. Є в подажі також путівники, в яких також по областях вказані всі достиіменності, а вже як до них добиратись також вибираеш сам.
А саме головне, це наявність фінансів на пальне та харчування і, звісно, хороша компанія.
Якщо цікавлять маршрути по бездоріжжю, так вони всі позначені на картах тоненькою чорною лініею або пунктиром. Тут,щоправда, попередньо треба зв язатись з кімось, хто зможе приїхати і витягнути тебе, в разі чого.
На перший раз можу зробити підказку. Виїжджаете годинка 7 ранку в напрямку Стрия, там повертаете на Болехів. В Болехові - на Скелі Довбуша. Обов язково залізте на сам верх і обійдіть кругом всіх скель. Зі Скель прямуете на Козаківку - Сукіль. З Сукілі піднимаетесь на гірский хребет кордону франківської та львівської областей і з нього спускаетесь в Кам янку і до водоспаду в Дубині. Виїхавши в Дубині на асфальт повертаете в сторону Львова і через пару км звертаете наліво на Урич. Там є цікава пам ятка українського життя Урицькі скелі, а по дорозі в одному з сіл є доріжка, яка веде до водоспаду Гуркало. З Урицьких скель (Тустані) ідете назад 3-5 км і повертаете наліво в Ямельницю. Там є Скеля Шият. Далі проїжджаете через село і гірською доріжкою піднимаетесь до гори і виїжджаете до закинутої нафтокачалки і далі по хребту спускаетесь в Східницю. Попивші з джерела мінеральної водиці можете спокійно чухати до дому. Якщо будете спішити і повезе з погодою в ночі повернетесь до дому, а якщо "с чувством, с толком, с расстановкой", то маете непоганий двохденний маршрут з чудовими крайовидами і екскурсіею по цікавим місцям, ну і обов язково з легкимі єлементами оффроуда.
Бажаю вдачи!
БОРЩ
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення tad100 »

На ріці Сукіль є два водоспади, як на мене більші ніж Дубинсько -камянські пороги, які (дубинсько - камянські) треба проїздити на повному газі, дуже багато людей. А ще там є мертве озеро.Тустань краса. Але в Ямельниці ти знайдеш Скельний масив більший за Довбуша та Тустань, без підїзду на машині, тількі пішки. Маршрут маленький але правильний.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення іллі4 »

надумав я катнутись вищезапропонованим маршрутом))
Сергій Автобатович - чи нема там рубілова?? бо буду з повними овочами))
Тарас - якшо є координати водоспадів буде супер)
дякую
active-style.com.ua
Аватар користувача
brawning
Повідомлень: 52
З нами з: 23 березня 2009, 21:35
Ім'я: Юра
Авто: Нива
Звідки: Мостиська
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення brawning »

іллі4 писав:координати водоспадів
Вкладення
Координаты некоторых карпатских водопадов.doc
(22 Кіб) Завантажено 386 разів
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення Olexiy »

Може хтось підкаже, куди можна було б мотнутись на день з братом, на штатній резині і щоб щось цікаве побачити і хайджеком попрацювати і в радіусі до 100 км? Бо я щось нічого не можу придумати :)
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення krust »

В сколiвсський район я б тодi iхав. Там i водоспади i рiчки i недалеко.
Iveco Daily
Повідомлень: 2
З нами з: 18 квітня 2016, 23:09
Ім'я: Рафаэль
Авто: IVECO daily 4x4
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення Iveco Daily »

Доброго дня всім. Ми також шукаємо треки маршрутів по українським Карпатам. Хтось може дати, або порадити, де знайти? Їдемо на двох вантажівках Iveco на місяць літом. Ми французи, тому шукати в інтернеті самостійно буде складно.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Сонця всім!...
Iveco Daily
Повідомлень: 2
З нами з: 18 квітня 2016, 23:09
Ім'я: Рафаэль
Авто: IVECO daily 4x4
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення Iveco Daily »

Дякуємо!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення Volodymyr »

Iveco Daily писав:Дякуємо!
Відписав в приват.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення DAKAR »

На минулих вихідних (День Конституції) вирішили на два дня поїхати в Карпати. Так як то була перша поїздка на Ниві, то вирішив їхати по накатаному маршруту «бувалих». Покрутивши форум натрапив на підказку Серія Миколайовича (Автобата) :

«На перший раз можу зробити підказку. Виїжджаете годинка 7 ранку в напрямку Стрия, там повертаете на Болехів. В Болехові - на Скелі Довбуша. Обов язково залізте на сам верх і обійдіть кругом всіх скель. Зі Скель прямуете на Козаківку - Сукіль. З Сукілі піднимаетесь на гірский хребет кордону франківської та львівської областей і з нього спускаетесь в Кам янку і до водоспаду в Дубині. Виїхавши в Дубині на асфальт повертаете в сторону Львова і через пару км звертаете наліво на Урич. Там є цікава пам ятка українського життя Урицькі скелі, а по дорозі в одному з сіл є доріжка, яка веде до водоспаду Гуркало. З Урицьких скель (Тустані) ідете назад 3-5 км і повертаете наліво в Ямельницю. Там є Скеля Шият. Далі проїжджаете через село і гірською доріжкою піднимаетесь до гори і виїжджаете до закинутої нафтокачалки і далі по хребту спускаетесь в Східницю. Попивші з джерела мінеральної водиці можете спокійно чухати до дому. Якщо будете спішити і повезе з погодою в ночі повернетесь до дому, а якщо "с чувством, с толком, с расстановкой", то маете непоганий двохденний маршрут з чудовими крайовидами і екскурсіею по цікавим місцям, ну і обов язково з легкимі єлементами оффроуда.
Бажаю вдачи!».

Миколайовичу велике СПАСИБІ !!!, а тепер всьо по порядку.


Виїхали зі Львова о шостій ранку
DSC_ 0001.JPG
Проїхавши Стрий повернули на Болехів
DSC_ 0010.JPG
DSC_ 0019.JPG
В Болехові трохи звернули від описаного маршруту і заїхали ще в Гошівський монастир (від Болехова ~ 5 км). Там дуже хороша аура, побули на Службі Божій і поїхали далі
DSC_ 0024.JPG
DSC_ 0030.JPG
DSC_ 0050.JPG
DSC_ 0061.JPG
DSC_ 0062.JPG
DSC_ 0064.JPG
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення DAKAR »

Вертаємось до Болехова і далі по маршруту на Скелі Довбуша. Красота!!!!! Такі скелі міг збудувати тільки Олекса :)
DSC_ 0021.JPG
DSC_ 0076.JPG
DSC_ 0078.JPG
DSC_ 0101.JPG
DSC_ 0106.JPG
DSC_ 0108.JPG
DSC_ 0118.JPG
DSC_ 0124.JPG
DSC_ 0143.JPG
DSC_ 0153.JPG
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення DAKAR »

Потім їдемо на Козаківку-Сукіль, по дорозі в с.Поляниця зустрічаємо бджолосанаторій
DSC_ 0158.JPG
попри річку Сукіль зустрічаємо дуже багато наметових котеджів
DSC_ 0165.JPG
с.Козаківка…
DSC_ 0167.JPG
DSC_ 0168.JPG
DSC_ 0171.JPG
DSC_ 0173.JPG
с.Сукіль…
DSC_ 0174.JPG
DSC_ 0196.JPG
DSC_ 0200.JPG
DSC_ 0203.JPG
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Порадьте цікаві маршрути

Повідомлення DAKAR »

Сукільські складки
DSC_ 0178.JPG
DSC_ 0182.JPG
Сукілький водоспад
DSC_ 0185.JPG
Він знаходиться за тим гаражем
DSC_ 0198.JPG
з с.Сукіль піднялись на гірський хребет кордону Франківської – Львівської областей
DSC_ 0205.JPG
DSC_ 0209.JPG
DSC_ 0210.JPG
кордон
кордон
ця чорниця росте на території Львівської області
ця чорниця росте на території Львівської області
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Відповісти