Тестдрайв

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Anrial
Повідомлень: 7
З нами з: 21 вересня 2008, 14:39

Тестдрайв

Повідомлення Anrial »

всім привіт)) я недавно пересів на нового джипика котрого обзивають SsangYong Actuon, з однієї сторони ніби то і паркетник, а з іншої хотілось би попробувати його на болоті... буду вдячний якщо хтоь підкаже де б то його можна було по тестити, так щоб не далеко від львова))) а взагалі було б непогано попасти на якісь покатушки, щоб у разі випадку повної зупинки мене хтось з тої багнюки, в яку я успішно вїду, міг витягти)))) :roll:
Аватар користувача
Maxfree
Повідомлень: 80
З нами з: 28 травня 2007, 23:26
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тестдрайв

Повідомлення Maxfree »

требуло раніше писати, я тільки приїхав, а пацани ше катаються, вбільшості випадкі кожної неділі хтось десь ковбаситься, а якшо трішки включити понижену то можна найти такі краєвиди в Брюховичах
Вкладення
P9210381.JPG
P9210381.JPG (73.39 Кіб) Переглянуто 10361 раз
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: Тестдрайв

Повідомлення Спартак »

Прикольно давай на следующих выходных покатаем ЗОНГ-ЯНГА...
Макс куда ездили и в каком составе?
Аватар користувача
Maxfree
Повідомлень: 80
З нами з: 28 травня 2007, 23:26
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тестдрайв

Повідомлення Maxfree »

та по брюхах гасав, в складі однієї машини :) і двох штурманів, було пару калюж але лебідкою так і неприйшлось користуватись :), зато знайшов класні місця для шашличку, шо здивувало шо було чисто і не насмічено, може томушо далеко :?
Аватар користувача
Anrial
Повідомлень: 7
З нами з: 21 вересня 2008, 14:39

Re: Тестдрайв

Повідомлення Anrial »

Супер!!!! на наступні вихідні без питань, в бріховичі))) я ще з собою фотик візьму, краєвиди фоткати...
але одне прохання маршрут якийсь по проще, ато я далеко не профі... :roll:
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тестдрайв

Повідомлення Shurik »

Супер!!!! на наступні вихідні без питань, в бріховичі))) я ще з собою фотик візьму, краєвиди фоткати...
але одне прохання маршрут якийсь по проще, ато я далеко не профі... :roll:
Тільки з Умкою не їдь поки що :)
Бампер точно в багажніку привезеш :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: Тестдрайв

Повідомлення Granader »

Якщо в,наступну суботу не буду міняти мотор!!!то десь покатаємось.
Аватар користувача
Anrial
Повідомлень: 7
З нами з: 21 вересня 2008, 14:39

Re: Тестдрайв

Повідомлення Anrial »

а бампер там міцно тримається, я вже провіряв!!!!))) 8) але я б не хотів завершити вихідні поїздкою на сервіс, тому краще на міцність машину не перевіряти... найти б десь якусь багную десь у 30 см глибиною і по борастися, за одно ще може мене, юзера :roll: , чогось навчите корисного)))) а по кущах і лісових заростях ганяти я б не хотів, мало лі яка гілка побадеться можна сильно поцарапати кузов((( хоча від прогулянок лісною болотистою дорогою я не відмовлюсь :roll:
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Тестдрайв

Повідомлення K2 »

якшо на тижні все встигну зробити- тоже поїду. пріоритетно в суботу в другій половині дня. і недалеко- в брюховичі. розривати не буду- продовжую тестувати і доводити. такшо в мене тоже тест-драйв)
доречі. щодо- поцарапати кузов, то я навіть не знаю чи з такою ідеологією тобі варто зїзджати з асфальту. в мене от 39й драпак трохи затирав ітак обрізаний по саме "німагу" кузов. і шо ти думаєш я зробив? правильно! взяв 18кг кувалду і відрихтував. тепер нічо не затирає, можна їхати і нічого не боятися... так шо тут ватро згадати прислівя "зубів боятися - в........."
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: Тестдрайв

Повідомлення Granader »

К2,нарахунок кувалди ти правий,сам так деколи роблю :D :D :D А покататись і непоцарапати машину,так це вроді реально,якщо кататись десь в полі :mrgreen: за моєї,памяті таких випадків,ще не було,царапали і гнули,дещо навіть відвалювалося.Але для початку тобі(Anrial) треба хочаб,гуму(МТ)тобто болотню поставити,бо на сліках,замучися сам і замучиш тих хто тебе буде,тягати...
Аватар користувача
Anrial
Повідомлень: 7
З нами з: 21 вересня 2008, 14:39

Re: Тестдрайв

Повідомлення Anrial »

та я вже зрозумів що ви там не по дитячому катаєтеся)))) то тоді треба якогось уазіка або ниву, щоб не шкода було поцарапати потовкти і повідламувати запчасті... ато я зі свого джипика кожен день пилинки здуваю)))) хочеться його десь трошки в якусь багнюку всунути, по тестити, але так щоб без наслідків, але напевно без наслідків тестити його хіба що на городоцькій біля цирку можна)))))))) там якрас горби оптимальні)))
хоча може де хто знає якісь ділянки у вигліді широких болотистих і вкритих калюжами грунтових доріг? ото було б супер...
а лізти в лісні зарості я не буду точно...
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Тестдрайв

Повідомлення K2 »

ну варіанти без зарослей є. але там і боло-о-ота-а-а....
карочче тобі то пофіг получається. "із вогню- тай в полумя". варіантів впринципі є реально дофіга. було би бажання. тай впринципі можна їхати в любий ліс чи грунтовку. зараз. таяк тижні безперервиних дощів перетворили всі дороги на болота... і всетаки я буду кудась їхати в суботу полюбе. машину тре тестити. а поверхні мені якось всеодно. дзвоніть. пишіть, присилайте гроші. телефон маєте.
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: Тестдрайв

Повідомлення Granader »

Та ні,якраз катаємось ми без фанатизму, :D красиво і для задоволення,такий собі активний відпочинок:пожарити сосиски,потеревенити про техніку та інше.Виїдеш раз на покатушки все зрозумієш.А для того щоб,відірватись існують змагання,хоча деколи і на покатухах,хто має бажання,можна теж добре відірватись.Когось навіть можуть притягнути на шнурку,в кращому випадку... :mrgreen:
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: Тестдрайв

Повідомлення Спартак »

[quote="Anrial"]та я вже зрозумів що ви там не по дитячому катаєтеся)))) то тоді треба якогось уазіка або ниву, щоб не шкода було поцарапати потовкти і повідламувати запчасті... ато я зі свого джипика кожен день пилинки здуваю)))) хочеться його десь трошки в якусь багнюку всунути, по тестити, але так щоб без наслідків, але напевно без наслідків тестити його хіба що на городоцькій біля цирку можна)))))))) там якрас горби оптимальні)))
хоча може де хто знає якісь ділянки у вигліді широких болотистих і вкритих калюжами грунтових доріг? ото було б супер...
а лізти в лісні зарості я не буду точно...[/quote]

Не с..ы,есть нормальные места без глухих зарослей с нами даже на полированом "ГЕЛИКЕ" товарищ катался,а насчёт резины хлопцы правы...но попробовать можно...предлагаю Раковцы,поедем по фестевальной ТР-1...
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: Тестдрайв

Повідомлення Спартак »

[quote="Granader"]Та ні,якраз катаємось ми без фанатизму, :D красиво і для задоволення,такий собі активний відпочинок:пожарити сосиски,потеревенити про техніку та інше.Виїдеш раз на покатушки все зрозумієш.А для того щоб,відірватись існують змагання,хоча деколи і на покатухах,хто має бажання,можна теж добре відірватись.Когось навіть можуть притягнути на шнурку,в кращому випадку... :mrgreen:[/quote]
Игорку!Не пугай людей...
Відповісти