Народна рятувальна варта

Відповісти
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Народна рятувальна варта

Повідомлення khoma »

Друзі, працюємо над такою важливою справою. Без джиперів не обійдеться. :)

Громадська ініціатива. "Народна рятувальна варта".
Суть: мережа команд, які можуть у разі необхідності взяти участь у рятувальних роботах, наскільки їм дозволить їхній рівень підготовки, спорядження, досвід. Від прочісування лісу в пошуках грибника до сприяння у ліквідації пожежі на хімзаводі, від доставки продуктів та теплих речей у відрізане повінню село до порятунку людей зі снігових заметів. Пошуково-рятувальні роботи проводяться у співпраці з Державною Службою Надзв.Ситуацій, Державної служби медицини катастроф. До участі запрошуються активні туристи, альпіністи, спелеологи, джипери, пластуни, водники, парамедики, медики і т.д.
Сформовані мобільні команди що мають завдання у відповідності до різних випадків. Формування таким чином, щоб був транспорт для команди (джип, бус), щоб був медик в екіпажі та ін.спеціалісти. Учасники матимуть різні "ступені". Ті що можуть просто "копати", ті що можуть надавати меддопомогу, натягувати переправу через річку і т.д.
Починаємо це на рівні Львівської області. Якщо ініціатива працює - поширюємо на Україну.
В четвер 19 листопада збираємо робочу групу. Після структуризації та визначення пріоритетів та напрямків утворюємо громадську організацію. В переспективі можливе утворення асоціації.
Питання фінансування відкрите. Можливе залучення як українських спонсорів так і донорів західних.
В діяльності передбачені також вишколи, тренувальні виїзди як для членів ініціативи так і для населення.
Що скажете?

п.с. Якби хто питав - ініціатива моя особиста. Підтримка від інших середовищ є.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Підтримую. А де в четвер збирається група? Хотів би бути присутнім.
Сонця всім!...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення robosol »

Тема цікава. З точки зору кожного окремого жипера, то кожен може приєднуватися по бажанню. Але є громадська організація
"Автомобільний клуб «Львів 4×4»", яка вже приймає участь у подібних захода з МЧС. Отже гарне питання взаємодії громадських організацій, якщо буде утворена "Народна рятувальна варта". Можливо це варто обговорити в такому напрямку?
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення max »

Для чого це?
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення robosol »

max писав:Для чого це?
Макс, глибини твого питання не зрозумів. Про що саме ти питаєш?
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення max »

Сорі. По іншому запитаю: які первинні причини для створення такої організації, які наявні проблеми ця організація планує вирішувати і відповідно чим керуватись для прийняття рішення по участі в ній? (приклад відповіді: всередньому кожен день в нашому лісі губиться 3 грибника, на ліс є 2 рятівні бригади мнс, одної бракує, - давайте їм поможем.)
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення khoma »

max писав:Сорі. По іншому запитаю: які первинні причини для створення такої організації, які наявні проблеми ця організація планує вирішувати і відповідно чим керуватись для прийняття рішення по участі в ній? (приклад відповіді: всередньому кожен день в нашому лісі губиться 3 грибника, на ліс є 2 рятівні бригади мнс, одної бракує, - давайте їм поможем.)
Макс, десь місяць тому в околицях Славська три дні шукали грибника. Знайшли, але було пізно. А потрібно було всього-навсього кількість людей, щоб прочесати ліс. І можливо б хтось залишився жити.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення max »

Ясно. Ти якось бачиш сценарії де б люди з повною робочою зайнятістю могли б бути корисні ?
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення khoma »

Звичайно. Як я і писав вище, буде поділ на групи, що можуть висунутись на рятувальні роботи. Також, кожен може вибрати собі ділянку і функції в залежності від навиків, зайнятості і т.п.
Окрім того, думаю з часом, при певному піарі (в позитивному розумінні цього терміну :) ) та зробленій роботі, ми досягнемо такого авторитету, що кожен керівник буде мати за честь, що в нього на підприємстві є "рятувальники" і термінове відлучення з роботи для того, щоб врятувати людей не буде проблемою. Я в це вірю.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Народна рятувальна варта

Повідомлення bugan »

khoma писав:десь місяць тому в околицях Славська три дні шукали грибника. Знайшли, але було пізно.
Він напевно не дивився передачу "Вижити любою ціною" :|
Під сидячий зад долар не засунеш.
Відповісти