Потрібна допомога кримчанам.

Відповісти
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Біда, блін, навіть не знаю, кого ще можна просити
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

А шо з Тарасом? Він теж не може?
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Шо ж тепер робити???.. В слідуючу суботу привезуть собак....а вольєри не готові.....
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Хлопці, дуже прошу всіх, хто вміє зварювати, можливо хтось зможе в будній день поіхати і закінчити вольєри....Ми не можемо все так кинути на півдорозі... В цю суботу привезуть собак, а тримати іх немає де, невже ніхто не може допомогти????? Будь ласка.. Вони самі не справляться((((((
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Ми завтра їдемо до Оксани і Руслана...якщо хтось хоче допомогти закінчити вольєри - дзвоніть..... тепер і я як Женя, більше просити не буду.....
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Всім доброго дня, зарікалася свиня в болото лізти... але підніму ще раз темку, хоча ніякої надії на допомогу немає... в цю суботу хочемо поїхати і закінчити почату справу, справу яку проводили під емблемою офроуд клубу... і Оксана з Русланом будуть пам"ятати, що вольери їм будував львівський офроуд клуб, не я , ні Женя, а саме клуб.... хоча напевно тільки мої діти не поїхали на море цього року через цю благодійність... останній раз прошу допомоги...і буду мати урок на все життя, що не всі мужчини мовчки беруть і роблять.... напевне мій чоловік мене в цьому розбалував... дуже вдячна всім хто допомагав в цій справі, залишилось ще трошки, найгірше, що це робота, яку не мій Женя, ні Сергій -Автобат, ні Андрій Мушкетер робити не вміють - це зварка, якби було інакше, повірте, ця тема давно б була закрита......
Всім гарних вихідних....
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення myshketer »

Зображення
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Так, нарешті впав тягар з душі. Приємно, що люди, покинувші свое житло і місце свого проживання знайшли допомогу в наших краях і зможуть продовжувати жити і займатись своею справою.Зміючка, молодець! Доконала нас. Хороший все ж таки колектив. Тарасик Верта, Андрійко Робосол і зновуявленим нашим тепер товарищем і братом Ромчиком Маріо, сімейство Мушкетерів, ну і головні піяки ми з Женею Пухом (який на себе поклав ще й до того практично всі матеріальні витрати). Чудово, що серед нас є ці люди. Ми це зробили.
Дякую всім за хорошу команду, хорошу роботу і просто корисно і приємно проведений з вами час.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення s.pal »

Ну і добре, бляха вся підійшла?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Кохані мої)))) все!!! Я настільки вдячна всім хто прийняв участь у цій справі))))
s.pal -Сашко , дякую за бляху, все підійшло , навіть трішечки не вистарчило. але це дрібниці.
основні спеціалісти в нашій банді - Тарас Верта, Андрій Робосол і Роман Маріо... без вас нам би було ДУЖЕ важко
Банда Мушкетерів величезна спасибі за поміч.
Ну і душа колективу Сергійко Миколайкович)))) цьомаю тебе за все....
Окреме спасибі мужу, що не послав , а підтримав....
Ми зробили великий кавалок роботи і я думаю що така благодійність теж має право на життя....
Про Оксану і Руслана знімали репортажі )))) Руслан казав, що майже у кожному реченні говорив про оффроуд клуб, але скоріш за все порахували рекламою і вирізали)))))
http://zik.ua/tv/video/15010/ знайду ще репортажі-дам ссилку)))
надіюсь нікого не забула)))))
Відповісти