Потрібна допомога кримчанам.

Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

автобат писав:На травневі свята вже запланували поїздку, а після них в наступні вихідні, впевнений, з радістю би долучились. Давайте оприділимось з матеріалами і терміном. Щось би зліпили, я думаю, з миру по нитці
Сергійко Миколайкович, я навіть не могла уявити, що без Вас обійдемся)))) так і планую, розписати що треба мінімум-максимум.... зразу в темці відпишусь...Гроші не планую збирати, я цього не люблю... хочу з вашою допомогою зробити щось суттєве)))))
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

Ого :shock: тут вже рух почався. Думаю, треба хоча б якісь узгоджені (з власниками) ескізи і розміри.
Те що металічне можна везти з міста, а дошки то вже місцеві. Чого ту сосну з відтіля везти сюди, а потім назад. :D
А я можу завіси виточити на токарці. ;)
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Були сьогодні в гостях у Оксани з Русланом.....Враження двояке.... Одночасно думала, що буде краще і що буде гірше.... Краще - є вода, газ, світло, котел поставили минулого тижня... Гірше - будинок стояв без опалення,в ньому ніхто не жив, на першому поверсі грибок , прогнила підлога,обідрані обої, другий більш менш... грибка немає, підлога ціла(ніби) , з меблів практично нічого немає, при нас приїхав товариш по службі із Золочева, привіз холодильник, ліжко, пару крісел .... Ще хороше - гарне місце на вольєри, можна зробити вигул, про вольєри більше розкаже Женя, він спілкувався з Русланом, навіть має пару фоток....
Про кримчан.... В Криму залишилось 2 будинки, з 24 собак лишили 6.... Решту терміново продали, бояться таку кількість лишати... будинок не їх.... І при всьому тому масса оптимізму, енергії і позитиву.... Найбільше вразили слова (дословно) " Мы уехали из Крыма не потому, что там будет плохо, пусть там будет Монте-Карло, дай Бог.... Мы уехали потому, что просто не хотим жить в России....."
Цепануло.....
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

Зображення
Усім привіт, хто читає цю темку. Знайшов орієнтовну фотку вольєрчику. З розмірами можна ще побавитись. Це дуже великий. Має бути менший майже у два рази.
Стінки задню і бокові планую зашивати ОСБ плитою. Здається це сьогодні найдешевше рішення.
Передня стінка: взнаю ціну на арматуру і на сітку, щоб визначитись, що буде дешевше.
Підлога: не знаю, поїду в епіцентр, розпитаю як веде себе та сама плита на підлозі. Маю сумніви що до неї. Можливо треба все ж таки дошку.
Дах: ну тут навіть думати не буду, так як є така чудова фірма у нас "Наш Дах". ;) Думаю, щось порадить. :)
Тепер запитання.
Хто має доступ, вихід, знижки, і т.д. на метал (сітка, арматура)?
Хто має ---------"--------"------------"---- на дерево?
Ну і звичайно вносьте якісь пропозиції, що до максимального здешевлення даного об'єкту.
У людей зараз 6 собак (поки що вони в Києві). Треба що найменше 5 вольєрів. Їх поставимо в ряд, отже бокова стінка буде загальна на два вольєри.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

Сергійко Микалаїч, ми будемо розраховувати на твою Газельку ;)
Ти не проти?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Лехко
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

автобат писав:Лехко
Кльово. :)
При нагоді поміряй розмір кузова між бортами. А може і так пам'ятаєш?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

не смію питати, на якій день планувати, щоб я попередив їздуна.
Ще питають хлопці, є в якогось дадька у Львові в хаті від баби лишився посуд, 2 ліжка, шафа з андрісолімі і ще якісь речі. Може потрібно?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

кузава в Газельці має 3х2 метри. Вантажопідйомність 1,5 тони. Ще є моя машина, купа інших гноевозок. Припахаемо ще когось. Маю ще зварювальний інвертор. Нульовий, ще не варив ним, тому зварювальника тре і ідіхтроди і підк е димок
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення s.pal »

Про дерево:
маю знижку 100грн. з 1м3, як що сильно поторгуюсь то може ще видавлю тіпа поплакатись.
По OSB чи QSB:
чекаю відповіді з фірми постачальника, мають допомогти, як не заспонсорують то дадуть максимальну знижку.
Сітка рабиця:
виробляють на Хімічній, зараз підійду переговорю шо по чьому.
наразі все що зміг.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Я домахую Назарка Будая. Має кума в Сколі. Може по дошках там щось пробьють. Не обіцяю, але попитку роблю.
До речі, на ночівлю мона буде в Верхнячку з палатками та котелком. ЕГЕГЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Які ви молодці))))
Сергійко Миколайович, посуд, шафи, речі потрібно практично все.... бо немає ніц....
Сашко, Оксана з Русланом казали ніби куб дошки 1300 грн....
Пух, коханий, я тебе люблю))))
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Відносно речей. Нині поїдуть перебирати, бо жила бабуська. Хлам повикидають, а придатне до биту лишать і відвеземо.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

передай хлопцям велике дякую)))))
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення s.pal »

Сітка від 200грн. 10м., з малим очком дріт 3мм 560грн. 10м.
З дирехтором звязатись поки щзо не вдалось.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти