Зміни в ФАУ

Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення myshketer »

Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

myshketer писав:Тема на ОРМ
О, саме те, про що я писав... І лист знайшовся, і приклади є...
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення umka »

Все аргументы в пользу ФАУ - правильные. Спорить не о чем.
Но все они разбиваются о финансовую сторону вопроса. Разумеется, мало кто хочет работать даром, на общественных началах, но все же складывается ощущение, что система сборов имеет много общего с украинской системой налогообложения. То есть, платить надо за все и всем. А те, кто не хочет платить - "больше трех не собираться". В трофи еще не совсем так, но идет к тому.
Думается мне, в любительском спорте так быть не должно. Должна быть финансовая прозрачность. К примеру, если где-нибудь в Стрию проводятся гонки среди местных любителей, то они должны понимать, за что и кому они платят. И если они не согласны платить какие-то суммы за то, что их определенное количество машин будет обслуживать определенное количество представителей ФАУ за определенные деньги, они должны иметь возможность назначить местных ответственных (если таковые найдутся) за выполнение норм безопасности и других норм, которые согласятся на это за меньшие деньги или на общественных началах.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Yevhen Chervonenko
Открытое обращение к профессиональным автогонщикам и автолюбителям Украины, дирекции ФАУ, Министру молодежи и спорта Украины.
Украина прошла тяжелое испытание. Люди проявили героизм и гражданское мужество. Небесная сотня отдала свои жизни за европейский выбор и человеческое достоинство каждого украинца. Прошло сорок дней, но на сердце всегда будет горько, что Евромайдан 2014 не прошел бескровно, как Оранжевая революция в 2004. Мы не имеем права растерять Свободу, оплаченную кровью и жизнью наших сограждан . Нам надо показать, что Украина жива, сильна духом, она едина и жизнь продолжается.
Я имею права на эти слова как бывший многолетний государственный менеджер , политик, президент автомобильной федерации Украины и действующий профессиональный гонщик, победитель Кубка Европы2013. Мы должны показать пример единения. Большой жизненный опыт говорит - всем авто спортсменам надо выйти из состояния растерянности, и показать, что автомобилисты за единую Украину, и будем все для этого делать.
Предлагаю:
1. Провести Церемонию награждения Чемпионата Украины 2013 года по всем авто-дисциплинам и картингу в торгово-развлекательном центре «АRТ Moll» 12 апреля в 16:00 с награждением каждого чемпиона и призера, не скопом на сцене с длинноногими моделями, как это было, а с настоящим подиумом и пьедесталом. Все чемпионы, призеры и команды заслуживают быть награжденными поименно - они за это боролись и рисковали жизнью.
2. Все затраты по проведению церемонии награждения, фуршета и медиа-поддержки берет на себя компания «Червоненко Рейсинг»
3. Во избежание ненужных разговоров, людей, ни разу не садившихся в гоночное авто, официально заявляю - я не собираюсь баллотироваться в президенты автомобильной федерации Украины. Успешно прошел медконтроль после инфаркта и операции на сердце и собираюсь оставаться действующим профессиональным гонщиком, если не буду нужен Украине на государственной службе.
4. Официально заявляю свою позицию по поддержке Сергея Осадчего – члена президиума, быть исполняющим обязанности вице- президента до выборов ФАУ и гарантирую всяческую поддержку по организации Чемпионата, по моим возможностям.
5. Призываю всех не сводить счеты, но я надеюсь, что мы никогда больше не допустим, чтобы спортсменов-чемпионов и журналистов не пускали на отчетно-выборные конференции и мероприятия ФАУ, как это было в 2011. Мы не допустим больше давления и запугивания членов федерации.
6. Предлагаю, всем автомобилистам объединиться на защиту противоправных бандитских действий от людей, причисляющим себя к различным активистским организациям с целью вымогательства автомобилей и денег под лозунгом «они дружили с президентом автомобильной федерации Украины Виктором Януковичем младшим ».
7. Предлагаю пригласить на церемонию лидеров Автомайдана, как людей поборовших страх и показавших пример борьбы за свободу на своих автомобилях.
8. Обязательно пригласить всех гонщиков из Крыма, которые принимали участие и стали чемпионами и призерами Чемпионата Украины 2013 года и предлагаю ФАУ допускать крымских спортсменов в Чемпионат Украины 2014 года.
9. Нам всем - спортсменам, тренерам и промоутерам нужна эта встреча, чтобы посмотреть друг другу в глаза и обязательно провести Чемпионат Украины 2014, по возможности, во всех дисциплинах. Мы с Александром Салюком младшим, меняем свои планы по Кубку и Чемпионату Европы, и будем ехать Чемпионат Украины. Призываем гонщиков – профессионалов, любителей к тому же. Верю, что объединив усилия, мы проведем Чемпионат Украины.
10. Несмотря на ситуацию в Крыму, если Президент Украины, Премьер-министр Украины и FIA поддержат, а Российская Автомобильная Федерация согласует проведение совместного этапа Чемпионата Украины и Чемпионата России - я сделаю все возможное, чтобы 10-й юбилейный этап Кубка Европы – Ялта Ралли Кубок Президентов, состоялся в формате Кубка Европы, Чемпионата Украины, Чемпионата России, Чемпионата Белоруссии, Чемпионата Казахстана. Это будет примером украинского достоинства и призывом к взаимному уважению и добрососедским отношениям.
Прошу дирекцию ФАУ проинформировать всех призеров и чемпионов 2013 года и отослать приглашения.
Слава Украине!
С глубоким уважением
Победитель Кубка Европы 2013, последний Чемпион СССР,
Многократный чемпион и призер Чемпионата Украины, Призер Чемпионата Болгарии2013, мастер спорта СССР по классическому ралли
Евгений Червоненко
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Katonych »

Я много написал, но потом стёр нафиг. Короче, в ФАУ всё как и раньше.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення pooh »

Що, блін, як і раніше???
І презик той самий. чи шо ....???
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Я взагалі не дуже розумію що саме там має кардинально мінятися так як систему створював не янукавич і сама ФАУ це є класична НАФ під ФІА. Ну а те що Червоненко вирішив розрулити і попіаритись, ну так тут нічого дивного. Він завжди це робив.
Ну і вислови "нічого не міняється" це вже баян :) Питання в іншому. А що конкретно кожен з нас зробив що б щось змінилося? Написав гнівний пост на форумі і у ФБ? Так його навіть не прочитали.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:Питання в іншому. А що конкретно кожен з нас зробив що б щось змінилося? Написав гнівний пост на форумі і у ФБ? Так його навіть не прочитали.
От тут я згідний - пропоную на наступних зборах обговорити написання в ФАУ листа від клубу із проханням надати розяснення або припинити травлю (яке собі формулювання виберемо) щодо любительських змагань. Перестати навязуваати свої вимоги по безпеці, і по офіційних особах, або спростити процедуру отримання відповідних посвідчень офіційних осіб (типу судді, директор змагань, тощо) щоб клуб мав кілька таких осіб-членів клубу, які могли б обслуговувати клуб дешевше (або на добровільних засадах) на той випадок, якщо ми будемо хотіти і далі робити змагання під ФАУ. А про безпеку яку згадав вище - так ми і зараз не дотримуємось, регламентів ФАУ по безпеці (це стосується і даху для тентованих УАЗів, і каркасів, і вимикачів маси, і зовнішніх замків для капотів, і вогнегасників, ремнів безпеки (знову таки УАЗи), може ще щось забув), але тим не менше вважаємось такими, що спонтом виконуємо вимоги фау, хоча насправді ні. Так давайте запропонуємо закріпити за кожним клубом офіційне право визначати ці речі в клубних регламентах, бо зараз насправді цього робити не можна. І разова ліцензія повинна коштувати нехай 50 грн (не пригадую скільи зараз). В такому випадку думаю не проблема буде, якщо змагання буде під фау - заплатив 50 грн за разову ліцензію і 30 за страхівку, + фіг з ним - взяв довідку. Однак всі решта витрати на офіційних осіб оплачувати не треба, і машину переробляти не треба.
З іншого боку можна передбачити як обовязкова інструкція для організатора змагань - не ставити точки там, де машина може зірвавшись з лебідки перевернутись більше ніж 1 раз (ну або летіти вниз більше як 1,5-2 метра для схилів крутизною 70-90 градусів). Я десь так і старався завжди ставити точки, і якщо був ризик, що автомобіль при зриві тормозу лебідки кувиркнеться кілька разів, яка б не була прікольна точка - не ставив. А 1 переворот (не не швидкості а на точці звичайно) навіть Уазівський стандартний каркас витримає більшь-менш. Якось так...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення myshketer »

AM писав:А про безпеку яку згадав вище - так ми і зараз не дотримуємось, регламентів ФАУ по безпеці (це стосується і даху для тентованих УАЗів, і каркасів, і вимикачів маси, і зовнішніх замків для капотів, і вогнегасників, ремнів безпеки (знову таки УАЗи), може ще щось забув), але тим не менше вважаємось такими, що спонтом виконуємо вимоги фау, хоча насправді ні.
Но за это ответсвенность несут люди, которые уполномочены ФАУ допускать автомобили к соревнованиям, разве нет?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Андрій не розбирається в нормативних документах, технічних вимогах (придумав якісь замки капотів), хто і чим займається на змагання і відповідає на гонці. Популізм в чистому вигляді, не більше. Навіть не розуміє що машини частіши
даються на тільки на схилах, а за статистикою частіше на рівному місці і для чого потрібен ремінь безпеки чи жорсткий дах. Відверто кажучи не пост а бред сивої кобили. Проте тема попоносити фау дуже модна, і є певні шанувальники. Яки нічого ще не зробили, та і не зроблять, але вже всім не задоволені.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:Андрій не розбирається в нормативних документах, технічних вимогах (придумав якісь замки капотів), хто і чим займається на змагання і відповідає на гонці. Популізм в чистому вигляді, не більше. Навіть не розуміє що машини частіши
даються на тільки на схилах, а за статистикою частіше на рівному місці і для чого потрібен ремінь безпеки чи жорсткий дах. Відверто кажучи не пост а бред сивої кобили. Проте тема попоносити фау дуже модна, і є певні шанувальники. Яки нічого ще не зробили, та і не зроблять, але вже всім не задоволені.
Володь, а може ти не розбираєшся? Ти відповідаєш за свої слова? Бо ячкщо ні то думаю тобі краще взагалі не зявлятись на форумі, ясно!!!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

Ніяк ми не можемо заспокоітись. Ну ніяке ФАУ не забороняє любітельських змагань. Хоче хтось, нехай собі робить і проводить. Так, як це роблять Зуби, Жук. На здоров"я. Сам собі режисер і ніякіх ні до кого претензій. Тількі ентузіастів щось не видно на горізонті. Ніхто на себе валити не хоче. Давайте хтось, проводьте, наприклад, "Муляк-трофі", або "західноукраінський кубок". Самі собі обираете помічників, які будуть 4 рази на рік безкоштовно кидати свою роботу і їхати на прокладку, складати, розсилати бамажки, замовляти і забирати кубки, грамоти і решту трехомудію, торчати на старті, бігати з техкомом, приймати результати и, саме цікаве, вислуховувати потім що і як було не правильно зроблено, а в разі, якщо п"яні любітелі спорту, а такі були і на 1-му етапі, не дай Бог, нароблять біди. Ніяке ФАУ робити цього не забороняє. Одне питання важливе для оргів та для учасників - матеріальне. Тут, можливо, уповаючі на ентузіазм, якісь виплати можна зменшити, але на стартовий внесок це вісомо не вплине. Ну, буде він не 500 грн, наприклад, а 450 - це мало що вирішить в кількостному складі учасників. Якщо б іх було замісць 10, 20-30 екіпажів, тоді про якесь зменшення взносу можно думати і то, знову таки не суттеве, а лише таке, яке дозволить розбити між більшою кількістью людей оплати індівідуальних осіб. Витрати на кубки, призи і розваги не зменшиш. Розходи на пальне можна розбити. Ці фактори можуть вплинути на вартість взносу і все. На місці директора змагань, як козла відпущення, організатора, теж ягня на заклання, не дай боже щось, я б і не погодився більше, робити це все безкоштовно. Ці гроші, які пропоновано ім для оплати, хоча б якась компенсація витраченого часу, нервів.
Пропоную КЛ залишити за темою суперечок як аксіому. Нехай це буде спортивний офіційний захід. Ентузіастам дорога є широка. Решта поккаже час. Вмре КЛ, значить залишиться любітельска їзда. Виживе, значить будемо мати більше приводів на збирання разом. Крапка.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення myshketer »

На счет взносов, я бы хотел привести в пример некоторые цифры
s.pal писав: Далі по цифрам:
Директор змагань -1125грн.(згідно таблиці ФАУ)
Старт+фініш+адмінка+ліцензії -300грн.
Прийняття фотографій -150-200грн.(беру більшу суму)
Тех. ком. -150-200грн.
Звіт по завершенню гонки в федерацію -200грн.
Лікар -200грн.
Прокладка траси -1500грн.(зважаючи на 1000грн. прошлого року та підняття цін на пальне)
Поліграфія, трикотаж, наклейки -500грн.
Зарплата організатора -2000грн.(бо людина працювала не один день, а як мінімум тиждень, а може і всі три, поїздки в різні інстанції, фірми, прокладка траси . Також має право розділити ці гроші між колективом з яким працював)
Форс мажор плюс мінус -10%
РАЗОМ: -7000грн.
На этапе было 12 экипажей, по 600 грн - то есть орги вышли в ноль. Собственно, цены могут быть ниже только при большем кол-ве участников, верно? Если их будет больше 20 (как на триалах), то цена может быть и по 300 грн. Про выгоду организатору я молчу - понятно, что если он захочет получать больше, то должен будет вкладывать не только время, но и средства в организацию и проведение.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

КУБОК ЛЬВОВА З ТРОФІ-РЕЙДІВ 2014
ЗАГАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ
7. Автомобілі, що допускаються до змагання
7.1. До змагань на етапах Кубку з трофі-рейдів допускаються автомобілі груп TR1, TR2, TR3,
та ATV- UTV, які підготовлені у відповідності з технічними вимогами, викладеними у ППТР з
відмінностями вказаними в даному регламенті.1.2. Ремені безпеки.
1.2.1. Автомобілі повинні бути обладнані для всіх членів екіпажу щонайменше триточковими
автомобільними ременями безпеки заводського виробництва. Ремені мають бути закріплені на кузові або шасі
автомобіля. Рекомендується використання штатних точок кріплення ременів. Для автомобілів початково не
обладнаних ременями безпеки, дозволяється кріплення ременів до додаткового поперечного елемента каркаса
безпеки.
Це положення нашого регламенту який відсилакє нас до регламентуючих документів ФАУ.
А ось положення технічних вимог, що стосуються безпеки автомобілів, які беруть участь у трофі рейдаї під ФАУ (затверджене 14.03.2014 року).
1.3. Головний вимикач електроустаткування.
1.3.1. Для автомобілів групп ТР1, ТР-4 – рекомендується.
1.3.2. Автомобіль повинен бути обладнаний головним вимикачем усіх електричних ланцюгів (акумулятора,
стартера, генератора, освітлення, сигналізації, запалення, і т.ін., за винятком електролебідок). Він має
працювати без утворення іскри й бути доступний для всіх членів екіпажу. Вимикання всіх електричних
ланцюгів повинне супроводжуватися зупинкою двигуна, незалежно від його типу (бензиновий або дизельний).

4. Спеціальні позашляхові автомобілі (група ТР3)
4.12. Кузов і рама.
4.12.1. Зовнішній вигляд. Кузов повинен повністю закривати всі механічні компоненти, видимі зверху.
Комплектні колеса (шини разом з дисками), мають бути повністю закриті крильми або розширювачами арок
принаймні з однієї з проєкцій. Конструкція крил або розширювачів повинна бути травмобезпечною.
4.12.2. Додаткові запірні пристрої капота двигуна. Капот двигуна повинен мати щонайменше два додаткові
зовнішні запірні пристрої, що запобігають мимовільному відкриванню капота під час руху автомобіля.

1.5. Дах. 1.5.1. Для автомобілів категорії ТР1 – рекомендується.
1.5.2. Автомобілі повинні мати жорсткий металевий дах (захист) над кабіною / відсіком екіпажу. При цьому
по ширині цей дах повинен бути не менше ширини верхньої частини рамки лобового скла, а по довжині
тягнутися від рамки лобового скла до найбільш віддаленої від неї однієї з вертикальних площин, що
проходить через задні кромки спинок передніх сидінь або головну дугу каркаса безпеки.
1.5.3. Допускаються пластикові дахи заводського виробництва.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення myshketer »

Вот и хорошо - если к тебе как к организатору будут претензии, что у кого-то нет ремней, делай большие глаза и отсылай их к техкому.
Відповісти