Зміни в ФАУ

Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

автобат писав:Ніяк ми не можемо заспокоітись. Ну ніяке ФАУ не забороняє любітельських змагань. Хоче хтось, нехай собі робить і проводить.
Так от проблема якраз в тому, що ФАУ ЗАБОРОНЯЄ
Ось цитата з НСК
СТАТТЯ 2.1. ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ
2.1.1. Загальне застосування Кодексу:
2.1.1.а. Всі змагання і всі спроби встановлення національних, міжнародних або
світових рекордів, що організуються в Україні, регламентуються МСК FIA та цим Кодексом.
2.1.1.b. Однак, закриті змагання та спроби встановлення місцевих рекордів, що
організуються в Україні, регламентуються цим Кодексом.
2.1.2. Організація змагань
Всі змагання в Україні можуть організовуватись:
2.1.2.а. FAU як володарем спортивних повноважень в Україні;
2.1.2.b. Автомобільним клубом або, у вигляді виключення, іншою кваліфікованою
особою, за умови наявності у них необхідного дозволу FAU.

2.1.5.а. Будь-яке змагання або передбачуване змагання, яке організовується не у
відповідності до цього Кодексу або інших регламентуючих документів FAU щодо
автомобільного спорту, вважається забороненим та неофіційним
.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

myshketer писав:Вот и хорошо - если к тебе как к организатору будут претензии, что у кого-то нет ремней, делай большие глаза и отсылай их к техкому.
Тут 2 цікаві особливос ті - директор змагань ніде мені не підписувався, що він згоден бути директором, чи що він приступає до виконання обовязків директора, тому дуже ймовірно, що у випадку шухєра з нього взятки гладкі (це на вусяк випадок без жодних претензцій до людини, яка була у нас директором, а скоріше роздуми вслух). Крім того ні він ні я офіційно не призначали тех кома, тому скоріше за все питання були б до мене, а я відіслати до директора змагань не можу, бо немає його згоди ( у випадку, якщо він в отказі). Тому я підписував від всіх учасників, заяву про відмову від будь-яких претензій.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

AM писав:Володь, а може ти не розбираєшся?
Якраз в питання організації, підготовки і проведення розбираюсь нормально. Відповідно проходив навчання і тестування з цього.
AM писав:Ти відповідаєш за свої слова?
Так. Більши того маю купу підтверджень від людей яки ти "правильно" провів підготовку і все решта.
AM писав:Бо ячкщо ні то думаю тобі краще взагалі не зявлятись на форумі, ясно!!!
А хто ти такий що б мені вказувати? Ти ж навіть не член клубу, бо не спромігся написати за 3! місяці заяву і заплатити членські внески.

AM писав:
myshketer писав:Вот и хорошо - если к тебе как к организатору будут претензии, что у кого-то нет ремней, делай большие глаза и отсылай их к техкому.
Тут 2 цікаві особливос ті - директор змагань ніде мені не підписувався, що він згоден бути директором, чи що він приступає до виконання обовязків директора, тому дуже ймовірно, що у випадку шухєра з нього взятки гладкі (це на вусяк випадок без жодних претензцій до людини, яка була у нас директором, а скоріше роздуми вслух). Крім того ні він ні я офіційно не призначали тех кома, тому скоріше за все питання були б до мене, а я відіслати до директора змагань не можу, бо немає його згоди ( у випадку, якщо він в отказі). Тому я підписував від всіх учасників, заяву про відмову від будь-яких претензій.
От власне чергове підтвердження того що ти не знаєш що і як працює, а одразу починаєш писати відверту "отсебятіну".
Директор встановлюється ФАУ. На основі подання РЕГЛАМЕНТУ котрий ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ комітетом СПЗ, підкомітетом з трофі-рейдів та КАС ФАУ.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

автобат писав:Одне питання важливе для оргів та для учасників - матеріальне. Тут, можливо, уповаючі на ентузіазм, якісь виплати можна зменшити, але на стартовий внесок це вісомо не вплине. Ну, буде він не 500 грн, наприклад, а 450 - це мало що вирішить в кількостному складі учасників. Якщо б іх було замісць 10, 20-30 екіпажів, тоді про якесь зменшення взносу можно думати і то, знову таки не суттеве, а лише таке, яке дозволить розбити між більшою кількістью людей оплати індівідуальних осіб.
Ось мій звіт при врахуванні ЗП організатора 500 грн. Далі рахує кожен сам, скільки можна ставити внески з врахуванням витрат на ФАУ або без таких.
Вкладення
Zvit.JPG
Zvit.JPG (52.93 Кіб) Переглянуто 9247 разів
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:
AM писав:Володь, а може ти не розбираєшся?
Якраз в питання організації, підготовки і проведення розбираюсь нормально. Відповідно проходив навчання і тестування з цього.
AM писав:Ти відповідаєш за свої слова?
Так. Більши того маю купу підтверджень від людей яки ти "правильно" провів підготовку і все решта.
Щоб відповісти за слова прошу навести спростування моїх тверджень по техвимогам фау. В іншому випадку вимагаю щоб ти привселюдно вибачився переді мною!
Volodymyr писав:
AM писав:
myshketer писав:Вот и хорошо - если к тебе как к организатору будут претензии, что у кого-то нет ремней, делай большие глаза и отсылай их к техкому.
Тут 2 цікаві особливос ті - директор змагань ніде мені не підписувався, що він згоден бути директором, чи що він приступає до виконання обовязків директора, тому дуже ймовірно, що у випадку шухєра з нього взятки гладкі (це на вусяк випадок без жодних претензцій до людини, яка була у нас директором, а скоріше роздуми вслух). Крім того ні він ні я офіційно не призначали тех кома, тому скоріше за все питання були б до мене, а я відіслати до директора змагань не можу, бо немає його згоди ( у випадку, якщо він в отказі). Тому я підписував від всіх учасників, заяву про відмову від будь-яких претензій.
От власне чергове підтвердження того що ти не знаєш що і як працює, а одразу починаєш писати відверту "отсебятіну".
Директор встановлюється ФАУ. На основі подання РЕГЛАМЕНТУ котрий ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ комітетом СПЗ, підкомітетом з трофі-рейдів та КАС ФАУ.
Тоді скажи, що буде, якщо директор скаже - а я на це згоди не давав? Чим довести що він приступив до виконання обовязків директора, а не просто був присутній?
Volodymyr писав:Так. Більши того маю купу підтверджень від людей яки ти "правильно" провів підготовку і все решта.
Мені достатньо того, що через тебе КЛ мав складатись аж з 1 етапу, але валяй всю "купу" сюди, розберемось..
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Не маю більше бажання з тобою спілкуватись і щось тобі пояснювати.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:Не маю більше бажання з тобою спілкуватись і щось тобі пояснювати.
а де ж глибокі знання техдокументів ФАУ, ще й "підтверджені тестами". Обламались?

ПС Зміни тон спілкування, і це стосується не тільки мене.
Зауваж, що я тебе не чіпав, і навіть спробував висловити часткову згоду. Але тобі все не йметься.
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Bogdan M. »

Не знав де висловити свою думку. Думаю можна тут.
Дуже багато спорів, суперечок та думок щодо Фау та любительських перегонів.
Чи не можна проводити кілька змагань в рік( від 1 до 3) під фау, з дотриманням усіг вимог та правил, як на ЧУ. Щоб на такі змагання приїжджали учасники з цілої України і з за кордону, щоб чисесьність була подібною як на Горганах. Хай в нас не гори, але місць всерівно є багато і цікавих. Щоб для тих учасників зробити хороше заохочення хоча би "сертифікат на участь в змаганнях"( про сертифікат напишу в кінці).
А також проводити любительські змагання з простішими вимогами та дешевшими цінами, не однорозово коли хтось говорить про змаг., то наводить в приклад Східницю та Бережани. Треба повести організацію так, щоб в приклад наводили ваші змагання. Щоб учасники-любителі знали, пам'ятали і чекали тих змагань цілий рік. Можливо реклама по радіочи масмедіа???
"Сертифікат на участь у змаганнях". Я розумію що нема можливості купити призи, нема спонсорів (покищо). То чому не зробити призом безкоштовну участь в наступних змаганнях того року, чи навіть наступного. Тобто учасники які виграли такий сертифікат можуть його подарувати, чи навіть продати, а 2 і 3 місце знижки на учась. Це буде запорукою достатньої кількості учасників у класі.
Щодо змагань під Фау, чи не можна зробити головним призом безкоштовну участь у ЧУ. Ну подумайте для ЧУ пустити на свої змагання 3 екіпажі (тр1 тр2 тр3) це як слону дробина, чи приїде 100 чи 103 екіпажі. Я вважаю що при такому розкладі не один спортсмен захоче приїхати і поборотись. Чи можливе таке????
Якщо щось не так, чи я щось не розумію то постарайтесь просвітити.

Питання до офіційних осіб які мають відношення до Фау та організації змагань
... було видно, було чути як реве ревучий...
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення марік »

Я перепрошую но за який х...й тим членам з ФАУ платять какі бабки?????
Шо вони такого роблять за ті гроші????????
Володь дай відповідь ти ж в нас компитентний в тих питанях тиж проходив тестуваня !!!!!!
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

марік писав:Я перепрошую но за який х...й тим членам з ФАУ платять какі бабки?????
Шо вони такого роблять за ті гроші????????
Володь дай відповідь ти ж в нас компитентний в тих питанях тиж проходив тестуваня !!!!!!
Ти мені на питання не відповідає і я тобі не буду. Я вже достатньо разів на те відповідав.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Bogdan M. писав:Щодо змагань під Фау, чи не можна зробити головним призом безкоштовну участь у ЧУ. Ну подумайте для ЧУ пустити на свої змагання 3 екіпажі (тр1 тр2 тр3) це як слону дробина, чи приїде 100 чи 103 екіпажі. Я вважаю що при такому розкладі не один спортсмен захоче приїхати і поборотись. Чи можливе таке????
Змагання проводить не ФАУ, а організатор. Тут організатор клуб, етап ЧУ проводить інший організатор. Заслуги учасників КЛ не мають ніякого фінансового відношення до організатора (а це його бюджет) будь якого етапу ЧУ чи іншого змагання. Це таке саме якби на Зуб-трофі ви безкоштовно приймали переможців з Бережани-трофі.

Що до проводити змагання без фау. Проводьте, ніхтоне забороняє. Клуб проводить КЛ, 4 етапи, під фау, робіть змагання без фау. В чому проблема? (це не до тебе Богдан, а до всіх інших) - Якщо хтось хоче змагання без фау, то не треба вказувати тих хто робить їх під фау як і що їм робити, прямо як росія вказує Україні що їй треба другу дер. мову, федерацію і т.п. Ніхто, нікому нічого не забороняє робити ні з фау ні без фау. БЕРІТЬ і РОБІТЬ. От Зуб молодецьі Жук молодець, беруть і роблять. Клуб на 2014 рік прийняв рішення робити КЛ з трофі під фау. На наступний рік буде нове рішення.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

Ось чому я і не хочу більше приймати участь у ваших розводах біля 3000грн віддати на вітер, а за три етапи крім тріалу 9000грн.
Члени клубу кроять від своїх же ще просто маразм.
А вкінці року подаруночки по 100грн а видатки упродовж всього року на етапи буде становити за три етапи приблизно 5000грн а може і більше то за що хтось буде нести видатки махатися а другі наживати бабло. Мені щось ніхто не платив за підготовку до тріалу і навіть дякую не казав. Дякую за увагу.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Олег. Якщо не вмієш рахувати то краще не писати. Всі кошториси доступні членам клубу і немає там того бреду про який ти пишеш. А будеш срати на форумі, вліплю бан бо вже дістало читати то лайно.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

бензин для Спал - 200грн
прийом КП - 200
лікар - 100
директор - 1125
офіційні особи плюс звіт - 500
ітого - 2150грн.
Так я і питаюся ЗА ЩО? це ще плюс на кожен екіпаж 179грн.
В мене з математики було відмінно і читаю я всі строчки.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Відповісти