Зміни в ФАУ

Відповісти
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення myshketer »

Официальное обращение Президента FAU
Дорогие друзья!

Я никогда не позволял себе втягивать FAU в политические игры. Федерация всегда была и остается для меня исключительно спортивной общественной организацией с социальной направленностью. Нас объединяет любовь к автомобильному спорту, стремление прославить Украину и доказать всему миру, что наша страна с высоким спортивным потенциалом, страна смелых и сильных духом людей. Общими усилиями мы за несколько лет смогли поднять Автомобильную Федерацию Украины до мирового уровня, дали старт образовательной системе для детей и молодежи в сфере ответственности за безопасность на дорогах, как водителей, так и пешеходов, подняли важную составляющую жизни каждого автомобилиста — усиление защиты прав участников дорожного движения. Многое было сделано, но еще больше нам предстоит с Вами сделать.

Уже сейчас о Вас, дорогие спортсмены, заговорили на международных соревнованиях. И Вы собственным трудом и колоссальными усилиями заслужили свои награды и почет.

Насколько тепло и приятно говорить эти слова, настолько же больно, но необходимо констатировать и другое: в нашей стране наступили тяжелые времена. Украина – на распутье. Гибнут люди... От имени Федерации хочу сказать, что в настоящий момент проведение праздников неуместно, — это напоминает пир во время чумы. Я уверен, что каждый из Вас поддержит такую позицию.

В этой связи прошу всех Вас отнестись с пониманием и провести церемонию награждения победителей сезона 2013 года во время этапов соревнований без излишней торжественности.

О времени и формате награждения всех победителей и призеров в скором времени проинформирует Дирекция FAU.

Уверен, что Федерация преодолеет все трудности! И мы еще не раз услышим, что Автомобильная Федерация Украины, во всех отношениях, — одна из сильнейших и успешных подобных организаций в мире!

В. В. Янукович
Оригинал

Все еще легитимный :D
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

тьфу, бля
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення MOTOR »

Віктор Янукович-молодший відмовився від крісла президента Автомобільної федерації України
http://fau.ua/news/11248/
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення pooh »

Якшо шо, то я за ті самі гроші буду. :lol:
Навіть за 50%
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

Я за 49%
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення pooh »

Сергійко йдем вдвох на 40%, думаю тих 40-ка вистачить на увесь наш клуб :D
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

У офіційного сайту ФАУ з`явився форум http://proformula.ua/news/u-ofitsialnog ... lsya-forum
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

2018-04-18.jpg
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Автомобільна федерація України просить Полтавську міськраду не проводити змагання з дрегрейсингу на військовому аеродромі

Автомобільна федерація звернулася до міської ради з проханням узгодити проведення фіналу з автомобільних перегонів, адже такі змагання є самовільними. Міська влада не вбачає у цьому проблеми

31 серпня на Полтавському військовому аеродромі, на вулиці Засядька, 1 відбудеться спортивний захід «Гранд фінал Професійної Української Дрег Рейсинг серії», організатором якого Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту (голова Андрій Гальчинський).

Національна автомобільна федерація України, яка від імені Мінмолодьспорту організовує усі автомобільні змагання в країні, вважає, що змагання є самовільними, тому міська рада має зв’язатися із Федерацією, щоб узгодити питання організації та безпеки.

Виконавчий директор Федерації Микола Шредер направив відповідного листа на ім’я голови управління молодьспорту Полтавського міськвиконкому Олени Бабенко. У зверненні йдеться про те, що самовільні змагання з автомобільних перегонів містять ознаки порушень низки законів, а у випадку порушення правил безпеки — це може призвести до кримінальної відповідальності.
lyst.jpg
У Федерації також наголошують на тому, що такі змагання проводяться на режимному, військовому об’єкті, що може вплинути на обороноздатність країни.

Тим не менше на цей захід вже продають квитки: від 250 до 800 грн.

Начальник управління Олена Бабенко відповіла, що не отримувала цього листа і порадила направити інформаційний запит.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота дав більш розгорнуту відповідь:

— Організатори попросили міську раду просто підтримати цей захід, усі інші моменти вони беруть на себе, у тому числі, погодження з патрульною поліцією. Вони вже проводили подібні змагання в інших містах, тому я не бачу особливої проблеми. Тим більше — до Полтави приїде велика кількість людей, вони зупиняться у наших готелях, відвідають наші ресторани. А щодо місця проведення, то організатори запевнили, що мають дозвіл від Міноборони. Інакше — їх туди б не пропустили.

У 2013 році на Полтавському військовому аеродромі, у рамках фестивалю екстремальних видів спорту AdrenalinFest, провели фінал чемпіонату України з автомобільних кільцевих перегонів.

У 2016 році Міноборони став спецтериторією із відповідним режимом використання. Тобто, без дозволу на територію військового об’єкту, де розташовані вертольоти Мі-2 та Мі-8 військової авіації, потрапити вже не можна.

25 липня 2019 Ян ПРУГЛО, «Полтавщина» - https://poltava.to/news/51966/
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Vovic »

просто цікаво... і хто там прав, ФАУ, чи Полтавська міськрада? Не подумайте чого такого, просто цікаво стало...
Аватар користувача
phobos98
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 57
З нами з: 12 вересня 2017, 13:37
Ім'я: Іван
Авто: Toyota Land Cruiser FZJ80
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення phobos98 »

Vovic, подумай в контексті "розвитку автоспорту":
- Що буде для українського автоспорту, якщо міськрада послухає ФАУ?
- Що буде для українського автоспорту, якщо міськрада пошле ФАУ на 3 веселих букви?
- Яка можлива мотивація в ФАУ для цього запиту?
В незрозумілій ситуації: блокуй і понижай
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Vovic »

так поясни... тому й питаю що не знаю...
що буде як міськрада послухає ФАУ?
і що буде як пошле?
і яка мотивація ФАУ? ну тут взагалі незрозуміло... я розумію так якщо домовились з керівництвом летовища, то значить можна... ну поганяють собі трохи... що ж в тому поганого? не на шляхах загального користування ганяти хочуть... тому і нерозумію чим це ФАУ не подобається...
Аватар користувача
phobos98
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 57
З нами з: 12 вересня 2017, 13:37
Ім'я: Іван
Авто: Toyota Land Cruiser FZJ80
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення phobos98 »

Баблом не поділились
В незрозумілій ситуації: блокуй і понижай
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Vovic »

ото все так просто??? я думав ого які чисті наміри... зрозумів тепер.
Відповісти