Джип-фестиваль «Плай OFF - 2006»

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

нє, то трактор його в канаву тягнув, а він упирався як міг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Повідомлення umka »

nick2121 писав:umka
А что за фотки с трактором? :shock: Такое впечатление что трактор ушел в канаву и его вытягивали джипом :D
Именно так. Едем. Смотрим - трахтур в канаве. мы и вытащили. Он сам офигел. Обычно ж джиперы за трактором ходят.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
uka
Повідомлень: 33
З нами з: 25 лютого 2006, 21:34
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення uka »

Классные фотографии. Ух давит большая и зеленая :lol:
Кто ищет тот всегда найдет
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Shurik »

http://www.ua-offroad.com.ua/forum/view ... 1&start=15
Достойно прочтения. :)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

я тут ше пару фоток поклав...
http://www.extremeroad.com.ua/gallary?gallary=26
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

М-да. Статейка вийшла резонансна.

Особливо цікаво її обговорюють на Оффроадмастері. ;-)
http://www.offroadmaster.com/ipb/index. ... =2840&st=0

Саме цікаве, що Я особисто спілкувався з Настею, і знаю, що вона точно не хотіла когось образити.

Я давно звик до "особливостей сприйняття представників масмедіа", і тому вже давно не звертаю уваги на неточності чи перекручені факти (наприклад моє прізвище перекручують у 90% ;-) ). І тому, прочитавши статтю Насті, відмітив декілька "неточностей" але абсолютно не відчув ніякого негативу.

Вина Насті в одному (як і у більшості журналістів "вільної преси") - вона не проконсультувалась з кимось з нас, не дала вичитати, перед тим, як дати статтю в друк.

Але, наскільки я розумію, такий варіант можливий лише тоді, коли Ти особисто "замовляєш" журналіста та "надиктовуєш" йому текст. ;-)

А вільна преса на те і ВІЛЬНА, що завжди буде писати так як вважає за потрібне, і частими будуть випадки, коли одні і ті ж події будуть висвітлюватись кардинально по-різному.

І нема на то ради. ;-(

Але більше тривожить мене та злість, з якою потім обсусолюють кожну фразу статті і обливають журналістів багнюкою, які теж люди, які мають свої уявлення, своє світосприйняття, своє право на помилку.

І в цьому плані я закликаю бути толерантнішими!!!
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

я згадав про пана Синяка, і якими словами хотілось його крити в свій час :)
але з часом стаємо мудрішими.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
vzhik
Повідомлень: 21
З нами з: 11 липня 2006, 14:59
Звідки: Kiev, Ukraine

Повідомлення vzhik »

sashko писав:М-да. Статейка вийшла резонансна.

[skip]

І в цьому плані я закликаю бути толерантнішими!!!
+1

ППКС!

Молодец Сашка! Глас разума. Только я тебя прошу - не лезь за правдой на ОФРМ. Там ситуация просто комическая - цирк уехал, клоуны остались. Лица все теже - Хром, Гос, Антоха и Тихоход. Помоему эти товарищи от предводителя укол в моск получили, потому что гавкают дружно на всех подряд. Аж стыдно - вроде взрослые люди.

Я лично в статье Настены никакого криминала не нашел. Да, есть что-то прицукрашено, есть небольшие неточности. Не более.

А тебе К2 - большой незачет. Критик доморощенный. Попробовал бы сначала хоть что-то напечатать, а потом уже начинал-бы шашкой махать.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

я вже раз казав це на уаз клубі. і тут повторюсь. востаннє- не хочу більше на ту тему спілкуватись. я не критикую її журнальстський талант і іншу фігню. просто в тій статті багато видумки, неправди. а це обурює. тебе б не обурило повне перекручування подій при яких ти особисто був присутній? так от. і нєфіг тут з мене робити ворога народу. тим більше в нас свобода слова- вона п;№дить, я критикую, ти критикуєш тих хто критикує...
питання?
Аватар користувача
natasha
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2006, 16:38
Звідки: Львів

Повідомлення natasha »

Людішки несваріться!!!!
Видумки там багато, але стаття вже є і тут нічого не зробиш.
Аватар користувача
vzhik
Повідомлень: 21
З нами з: 11 липня 2006, 14:59
Звідки: Kiev, Ukraine

Повідомлення vzhik »

K2 писав: от. і нєфіг тут з мене робити ворога народу. тим більше в нас свобода слова- вона п;№дить, я критикую, ти критикуєш тих хто критикує...
питання?
Ніхто з тебе не робить ворога народу. До речі - це ти сам вигадав. А от як сказав Сашко - толерантніше треба бути - це точно! І я підтверджую цю просту істину. Події дещо перекручуються завжди. Якби ти вивчав процесс змінення інформації яка іде від секретарки до шефа підприємства проходячи на своєму шляху 5 заступників, та трьох директорів - ти б знав що отримане може геть не вміщувати тієї інформації, яка була почута секретаркою! так і ти - не розібравшись у справі, не знаючи який шлях проходить будь-який матеріал перед друком ти облив помоями дівчину, яка тобі особисто ніякої шкоди не заподіяла! І тобі не соромно? За нагодою я тебе познайомлю з Настею. І із задоволенням подивлюсь як ти будеш ніяковіти і дивитись дівчині у вічі.
Аватар користувача
natasha
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2006, 16:38
Звідки: Львів

Повідомлення natasha »

vzhik писав:
K2 писав: от. і нєфіг тут з мене робити ворога народу. тим більше в нас свобода слова- вона п;№дить, я критикую, ти критикуєш тих хто критикує...
питання?
Ніхто з тебе не робить ворога народу. До речі - це ти сам вигадав. А от як сказав Сашко - толерантніше треба бути - це точно! І я підтверджую цю просту істину. Події дещо перекручуються завжди. Якби ти вивчав процесс змінення інформації яка іде від секретарки до шефа підприємства проходячи на своєму шляху 5 заступників, та трьох директорів - ти б знав що отримане може геть не вміщувати тієї інформації, яка була почута секретаркою! так і ти - не розібравшись у справі, не знаючи який шлях проходить будь-який матеріал перед друком ти облив помоями дівчину, яка тобі особисто ніякої шкоди не заподіяла! І тобі не соромно? За нагодою я тебе познайомлю з Настею. І із задоволенням подивлюсь як ти будеш ніяковіти і дивитись дівчині у вічі.
Я також спілкувалась з Настеною і можу Вам сказати, що це мила і привітна дівчина.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

vzhik писав:
K2 писав: от. і нєфіг тут з мене робити ворога народу. тим більше в нас свобода слова- вона п;№дить, я критикую, ти критикуєш тих хто критикує...
питання?
ти - не розібравшись у справі... облив помоями дівчину, яка тобі особисто ніякої шкоди не заподіяла! І тобі не соромно? За нагодою я тебе познайомлю з Настею. І із задоволенням подивлюсь як ти будеш ніяковіти і дивитись дівчині у вічі.
не розібрався в справі... хм... добре, думаю я справді був не правий, якшо редактор переписав кожне речення в якому була неправда. якшо він придумав всю ту ахінею. і замість її праведних строк кинув на друк ЦЕ.
облив помиями дівчину... нікого я не обливав помиями. я сказав що стаття повністю висосана з пальця. таяк місця описаним в статті подіям на фестивалі не було. якшо це називається обливанням помиями- добре. мене полили тим же ж. і не тільки мене,- всіх учасників тоже.

і мені не соромно.

і хто тобі сказав, шо я маю бажання/буду знайомитись з журналісткою?
і при знайомстві ЯКОГО НЕ БУДЕ, я Б повторив все шо казав.

все. це офф, тут обговорюється фестиваль, а не якась жовта преса.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

мила, привітна.. базару нема. тут на особистості не я переходив...
Закрито