Допомога Україньский Армії - Обговорення

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Обговорення теми Допомога Український Армії
Увесь флуд і офтоп буде видалятися, бан без попереджень від 1 тижня.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Тактическое снаряжение:
1. Ремни тактические.
Жесткие поясные ремни, шириной не меньше 5 см.
Цена от 140 до 200 грн. Выглядят вот так:


2. Ремни 3-х точечные на АК.
Предназначен для переноса и удержания оружия в удобном положении при стрельбе.
Цена 180 до 200 грн. Выглядят вот так:


3. Панамы.
Военные панамы в различных камуфляжных расцветках, обязательно с широкими полями.
Цена от 60 до 100 грн. Можно купить в любых военторгах или страйкбольных магазинах. Выглядят вот так:

4. Перчатки тактические без пальцев.
Назначение таких перчаток: снижение повреждения кистей рук во время активных боевых действий, повышение удобства работы с оружием. Могут быть кожаные, могут быть из ткани. На данный момент, пока лето, лучше тканевые. Обязательно внутренняя сторона должна быть из замши.
Цена от 150 до 200 грн. Размеры: М и L. Купить можно в военторгах или страйкбольных магазинах.


Оптика:

5. Бинокли – чем выше кратность, тем лучше. Бинокли или монокуляры – разница в удобстве пользования, бинокль удобнее, а монокуляр дешевле. В названии бинокля всегда стоят его параметры. Вот, например, бинокль 8х50 – это восьмикратный бинокль с хорошей светопропускной способностью. Таким биноклем можно пользоваться при лунном свете или тусклом освещении. Соответственно параметры 12х30 дают хорошую кратность, но при этом малый угол обзора.


6. Прицелы оптические существуют самые разнообразные. В данных условиях самым оптимальным вариантом является модель от белорусского производителя ОМ РУП “Зенит”, прицел ПОСП 6 (или 8)х24. Это относительно не дорогие, но функциональные прицелы. Удешевляет этот вариант так же то, что он идет сразу с креплением. Стоимость такого прицела 3 или 4 тысячи гривен, в противовес импортным, стоимость которых начинается от 10 000 грн и с ними часто возникают дополнительные сложности.

7. Прицел коллиматорный – это приспособление для точной стрельбы, позволяющее находить цель за секунды, в то время, как прицеливание через штатное прицельное приспособление занимает в два-три раза больше времени. Эффективность коллиматорных прицелов доказана не только всеми иностранными военными подразделениями, но и нашими бойцами. Такой прицел не приближает цель, но дает возможность стрелять навскидку или по движущейся мишени. Цена такой «игрушки» составляет порядка 8-10 тысяч гривен. Не стоит пробовать сэкономить и купить дешевый, такие коллиматоры отдачу не держат, разлетаются или съезжает прицельная мушка.

8. Тепловизор – прибор, позволяющий различать объекты в полной темноте или при частичном освещении (луна, звезды). По мнению многих, тепловизор гораздо эффективнее прибора ночного виденья, так как не выдает наблюдателя и позволяет производить наблюдение скрытно. Так же у тепловизора лучше изображение и чувствительность к движущимся объектам, что делает его на порядок эффективнее любого ПНВ. В более современных тепловизорах так же есть функция записи наблюдаемых объектов, что часто бывает полезно. К сожалению, у данного прибора есть один недостаток – это его цена. Средняя цена тепловизора – 50 000 грн.

9. ПНВ – прибор ночного виденья, позволяет наблюдать за объектами в темноте. Выделяют очень много модификаций и разновидностей ПНВ, монокуляры, бинокли, с креплением и без, с функцией записи или просто наблюдение. Но основная их особенность – они выдают наблюдателя. Если при охоте это еще не критично, то в условиях боевых действий человек с ПНВ становится мишенью. ПНВ различают по поколениям, в зависимости от встроенных в них электронно-оптических преобразователей. Приборы первого поколения достаточно уязвимы и чувствительны к свету, их лучше не покупать. Более поздние поколения, 1+, 2, 2+ дает более точное изображение и не боятся засвета. В зависимости от конфигурации и поколения ПНВ стоят от 3 до 50 тысяч гривен. Но если выбирать между ПНВ и тепловизором, то выбор склоняется к тепловизору.

Индивидуальная защита:

10. Бронежилеты 4-5 класса, предназначены для защиты жизненно-важных органов от прямого попадания пули калибра 5.45 или осколка с расстояния больше 20 метров. Это то, что должно быть на каждом бойце, дабы свести к минимуму наши потери. В бронежилете, помимо самой пластины, должны присутствовать смягчающие элементы, чтобы инерция пули равномерно распределялась по всей поверхности пластины. Дополнительными элементами являются подсумки (карманы), пришитые на чехол, что позволяет повысить эффективность бойца в бою.

11. Каски кевларовые предназначены для защиты головы от осколков, обломков и ударов. Такая каска выдерживает осколок, летящий со скоростью 320 м/с. Бывают каски разные по модификациям и производителям, но главное то, что их защитная способность в три раза выше, чем у металлической каски. Так же кевларовая каска не раскалывается, как металлическая, что исключает попадание осколков каски в рану головы и дополнительное травмирование. Кевларовые каски можно покупать как новые, так и б/у, главное смотреть на их состояние. В среднем цена каски б/у 100 евро, но бывает, что при заказе большой партии можно выкупить по 70 евро за каску.

Медицина:
12. Здесь чуть позже будет подробная информация о перевязочных пакетах, бандажах и бинтах.


13. Celox (Целокс) — это высокоэффективное кровоостанавливающее средство (гемостатик) на основе натурального природного вещества хитозана, предназначен для догоспитальной экстренной помощи.
Данный препарат выпускается в нескольких видах. Порошок, гранулы в пакете 15г стоят от 250 грн. Гранулы в пакете 35г в среднем 340 грн.
Бинт с пропиткой Celox (3 метра) – это простой способ использования Celox для остановки сильного кровотечения, представляет собой плотное нетканое полотно, полностью покрытое кровоостанавливающим составом, стоит такой бинт примерно 580 грн.
Повязка Celox Z-Fold ("гармошка" 1,5 метра) — это более тонкий и легкий "тактический" бинт, который в отличии от обычного бинта Celox Gauze не свернут рулоном, а сложен гармошкой для удобства использования. Стоимость его 580 грн
Celox-A (аппликатор) 6г — это идеальное средство доставки кровоостанавливающего вещества в ножевые, пулевые, осколочные и шрапнельные или другие проникающие раны, которые очень сложны в лечении и остановке кровотечения. Стоит он примерно 400 грн.

14. Гемостоп - изделие медицинского назначения «Средство перевязочное гемостатическое «ГемостопTM» стерильное» предназначено для остановки наружного кровотечения различной интенсивности, в том числе при повреждении крупных сосудов. Может применяться для оказания первой медицинской и неотложной помощи при кровоточащих ранах и повреждении сосудов, в условиях стационара для остановки кровотечения из паренхиматозных органов при неэффективности традиционных методов гемостаза. ГемостопTM может быть использован в клинических, поликлинических, полевых условиях и быту.

Примечание: я в данном тексте сознательно не указывала адреса и названия магазинов, дабы это не выглядело рекламой.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення автобат »

Тему можна витерти. Вона по суті дублює тему, відкриту Володимиром Романовичем.
Тільки тут хотілося би викричатись.
Хоча сам народився і виріс в Радяньському Союзі і на російській теріторіі, москалем себе не вважаю. Я живу тут. Це моя держава! Її роздирають зараз на куски. Ніхто із нас не чекав такого повороту своїх життів. Це біда! Це жах! Це... навіть нема слів, щоб правильно назвати те, що зараз твориться.
Саме болюче те, що зараз за мою Україну гинуть люди. У багатьох із нас вже є друзі, родичи, просто знайомі, які пішли з життя за свою державу, за нас з вами.
Сам би вже туда погнав, вік і стан здоров"я по суті тримають мене тут. Обуза теж не добре там, де потрібні здоров"я, сила, витрівалість. Років би 10-15 зкинути....
Я злий, я нервовий. Я посрався з своїм рідним братом, якій каже, що нам хохли не потрібні і ми з вами не воюємо. КГБ годує росіян якоюсь хернею, яка викликає у ніх ненавість і презреніе до нас..
Вбийте мене, я знаю, що політичні теми на форумі - табу. Зараз не та сітуація.
Силами клубу і його прихильників збираємо зараз кошти на купівлю тепловізора. Всі молодці. Навіть родичи і знайомі наших одноклубників вносять свою лепту. Це чудово, але ми не назбирали ще і на половину тої штуковини. Я не зазиваю , я прошу: хто як може підтримати цю акцію. Не всі мають можливість дістати із кішені багато грошей. Браття, не стидайтесь, навіть 10 гривень - це маленькій крок до наближення купівлі нашім воякам цього приладу.
Окрім того, хотів би запропонувати ще й таке: в когось знайомі, друзі, родичи ідуть на війну. Можливо потрібна також матеріальна допомога. Пишить сюди, давайте збирати хоча б невеликі суми для тих, кого ми знаємо. Помагати можна не тільки купівлею танків, БТРів, літаків.
Позавчора подзвонив свому сусіду по дачі. Він в нашому ж львівському 3 батальоні в медроті. Питав, як справи, як що, може щось треба. Він спочатку сказав що ніц не треба. За годину дзвонить, каже, Серий, якщо дійсно хочеш допомогти, у нас в медроті не погано було б мати 2 пульсоксіметра і штуки 3 жгута на кнопку... ну і, якщо можна, троха кави та курева. Задача не складна. Руля був рядом, допоміг грошами, купили все, що просили, сьогодні відправив, надіюсь, в понеділок буде тамка.
Така допомога не менш важлива. Банальна кава з цигарками, можливо якісь шкарпетки, труси, якась чисто битова дрибнота - це теж вкладення в перемогу.
Знаю, що хтось з нас самотужки помогає своїм. Це добре, але, коли свім миром потроха, так легше і більший кількості людей можна допомогти.
Народ, пишить. Від 50-100 грн не облізу, а може і ще хтось долучиться. Давайте допомогати один одному. Зараз не час для розподілу думок. Зараз у нас біда одна на всіх.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення s.pal »

Серий ти правий на всі СТО!
Але скажу так прилад вже заказали, грощі сьогодні прийшло багато, об`їхав навть своїх конкурентів і людей які мають зі мною справу, людина яка має дружину росіянку і сам прожив в росії 25 років після того я к народився ту, на половину русський на половину українець, так само дав грошей, сказав як добре що ти позвонив, я каже вчьора дивися передачу що хлопцям везуть воду аж зі львова і ламав голову як передати гроші журналісту який вів передачу, а ле не знав як то зробити, передав мені, і ще його дружина аж хоче громадянство поміняти така шокована путлером, вони так само пересрались зі своїми, а під вечір приїхав наш побратим, імья просив не називати та підкинув касарь зелені, так шо пацани, РОТФРОНТ! Ніхто крім нас!
Руля в вівтороу везе таньга в Київ на закупку приладу!
Думаю решту дозбираємо до вівторка, там жінки стараються ще краще ніж ми , сестра Володі і мама сьгодні багато теж назбирали!
Але збирати не перестаєм, на всіляки речі теж треба.
Доречі говорив з донецкіми, казали як що будем посилать гонца проведуть правельними тропами.
Речі кажуть краще передавати знайомими, знайомими війсковими, вважвти нв НовуПошту, можуть переполовинити, були випадки.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Про допомогу УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

Повідомлення Volodymyr »

За п'ять днів активної роботи зібрано більше 30 000 грн. До понеділка вечора нам потрібно зібрати ще 18 858 грн. З особистого прикладу - питаюсь у всіх кого бачу.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

За тиждень ми зібрали 33 707 грн. Але потрібно ще 17 093 грн. Звертаємось до усіх не байдужих, навіть 50 гривень допоможуть врятував не одне життя. А воно безцінне.
Сьогодні був на Яворовщині, вздовж траси досі стоять свічки, свічки за тими хто боронив нашу країну і наш спокій. І наш обов'язок перед загиблими героями, допомогти тим кого ми ще можемо, врятувати їх життя.
Кожен допомагає в міру можливості, в міру свого розуміння і сумління. І будь-яка допомога зараз це врятоване життя завтра.
Потрібно ще 17 093 грн.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення автобат »

Вже троха менше, але ще багато .
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Вже троха менше, але ще багато .
Вже маэмо на залишку 13000грн.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення nick2121 »

До речі, гуртова ціна того пристрою за посиланням 50 000 грн (від 2 шт), як і ціна у деяких інших постачальників, а не 50 800.
То якщо продавець не малорос, має 800 грн. скинути. Я так вважаю.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення s.pal »

nick2121 писав:До речі, гуртова ціна того пристрою за посиланням 50 000 грн (від 2 шт), як і ціна у деяких інших постачальників, а не 50 800.
То якщо продавець не малорос, має 800 грн. скинути. Я так вважаю.
На перід скажу, що Володя шукає канали зараз привозу із за бугра, як що вдасться то буде дешевше.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Якщо вдасться то буде 2800Е, а може і дешевше. Але поки що орієнтуємось на 50 800, бо на середу обіцяли. А тут кожен день важливий.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення s.pal »

А ну хлопці піднатужтесь, хто ще не приймав участі, кожних 5грн. дуже важливі!
Не стидайтесь, на горіляку більше тратимо.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Толстяк »

Піднатужився.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Тепловізор замовлено, ціна буде десь коло 10% дешевше, але нам ще досі бракує коло 2500 грн.
Ще один подужаємо?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення автобат »

Ввечоры постараюсь пыдкинути ще пару рублыв.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти