Допомога Україньский Армії - Обговорення

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення pooh »

Сперечатись не будемо. Є моменти коли треба 5 машин які проїдуть 50км., а є момент коли треба одну машину яка проїде 250км. І нехай буде
УАЗ це херня
.
Тоді приїду в середу на іншій машині, цікаво яка буде користь..... Хоча в "херню" можна було б загрузити десь +/- рази в 3-4 більше.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Власне це не стільки моя думка, скільки її мені донесли, так як мав на меті теж шукати якісь УАзи і їх готувати, ціна +/- доступна. А потім наслухався що про це кажуть люди з передової. Певне ті УАЗи що в нас в набагато кращому стані, але тут важко щось сперечатися. Там передова, там зовсім по іншому оцінюється всі ці поломки. Ну і певно 469 і Патріот це все ж різні машини.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення pooh »

Тоді і я скажу, що я сьогодні чув.
Дзвонив мій Дімка, хто не знає - це мій працівник, разом працюємо.
Передислокація пройшла, сьогодні закинули на точку +/- 17км від Луганська.
Окопуються....., спека......, з водою напряг. В кілометрі від них є потічок, з них 500м. поля, яке може обстрілюватись снайпером.
В них техніки немає, це мінометна батарея.
Що робити хлопцям?
Їм та "херня" тільки за щастя буде, якщо там хоча б двері витримають кулю 7,62. А як ні то мішків накидать в салон і проїдуть 1км, навіть без одного поршня чи радіатора.
От і вирішуйте....
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Та тільки за. Головне що б не посеред маршруту встала. Поломки вони дуже різні бувають. І не з усіма можна їхати :-(
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Хто реально може в четвер поїхати?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення nick2121 »

Зображення
І припиняйте той холівар... автомобіль має бути справним, і відремонтованим не через одне місце.

Головне щоб допомога була корисною. Приклад (фото з https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D ... 9412773842):
Зображення
...я маю дуже великий сумнів на рахунок ПНВ-57Е.

P.S. В четвер готовий їхати.
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Viton »

В четвер - можу.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Завтра о 8:30 збір, рушаємо о 9:00, пр.Чорновола, 1.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Вчора відбулась перша поїздка. Любінь Великий - Рудки - Самбір - Старий Самбір - Дрогобич. Доволі цікаво було поспілкуватись з активістами з інших міст. Різні методик, різні погляди. Трохи подискутували, знайшли спільні точки, де можна згуртуватися, а що можна робити автономно. Дуже дякую всім хто відгукнувся: Вітону, Ніку, Мушкетеру, Алексу та моєму батькові завдяки якому в нас відбулася додаткова, незапланована зустріч. Окрема подяка Сергію Миколайовичу за люб'язно наданий черенок від граблів. Тепер чітко зрозуміло який має бути матеріал і діаметр, бо сосна ламається, навіть грубша. А труби підуть на флагштоки для БТР (будуть передані найближчим часом).

Фото будуть, відео буде.

Дуже потрібно всім хто має можливість возити продукти з маркетів на склад (р-н. Промислової). Скидайте мені в приват - П.І, тел, дні тижня і години коли потенційно маєте можливість. Це не значить що всіх будуить залучати, але часами є потреба (ламаються основні буси яки то возять), чим більше людей зареєструється тим менше навантаження для кожного. Вчора був на відправці. Фура продуктів і речей зібрана по банці і по пачці цілим місто все ж виглядає солідно. Але проблема і тому що зараз призов і кількість хлопців на сході збільшується, і відповідно вантажів треба більше. Прошу залучатися всіх не байдужих.

Також нагадую що продовжується збір коштів для цільової допомоги 1 взводу, 1 роти, 3 БТО. Черговий звіт незабаром.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення robosol »

Не зле було б на форумі писати коли потрібна допомога. Інколи важко спрогнозувати коли є достатньо вільного часу, всіх обзвонювати дієво, але може хтось і сам відгукнеться в потрібний.

Як варіант, можливо додатково зробити группу в скайпі, куди по можливості будуть долучатися люди і реагувати таким чином на потреби зважаючи на свої можливості.

Додатково по зіку передають: "Львівські волонтери просять допомогти їм пакувати допомогу для військових"
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:Не зле було б на форумі писати коли потрібна допомога.
Потреба в допомозі може виникнути в любий момент і вирішувати її потрібно оперативно. Тобто телефон, продзвонив пару контактів, знайшов хто допоміг і працюється далі.
robosol писав:Інколи важко спрогнозувати коли є достатньо вільного часу, всіх обзвонювати дієво, але може хтось і сам відгукнеться в потрібний.
Як такий потрібний час це вечір вихідних, я про це писав. Але у всіх різні плани і ситуації, тому домовляються кожен раз по новому і напряму.
robosol писав:Як варіант, можливо додатково зробити группу в скайпі, куди по можливості будуть долучатися люди і реагувати таким чином на потреби зважаючи на свої можливості.
В скайп ніхто з координаторів писати не буде. Повірте, там не до скайпу. Більше за все допомога потрібна на вихідних. Чи дієвий скайп в такому випадку? Особисто не думаю що всі там сидять. А координатори на то і координатори що б координувати і зв'язуватись з людьми, це таки люди котрі сидять на Наливайка, 5 і координують роботу інших волонтерів. Створюється файл, там дані яки я просив вказати, координатори "Допомога Армії України" в залежності від потреб самі будуть дзвонити людям з списку.
Я вже писав
Volodymyr писав:5. Волонтерська діяльність Дрібна логістика (доставка з супермаркетів на склад), робота по торговий об'єктам, допомога на складі (особливо формування вантажів до відправлення на Схід, спакувати 20 тон харчів і речей).[/list]
Зголошуйтесь.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення nick2121 »

Volodymyr писав:Вчора відбулась перша поїздка. Любінь Великий - Рудки - Самбір - Старий Самбір - Дрогобич.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення pooh »

І хоч деякі розказують що
УАЗ це херня
, але як бачимо по фотках, їх більшість. :)
МОЛОДЦІ УСІ.
Підтримаю Робосола, по можливості, більше інформації на форумі. Власне, де і коли, і яка потрібна допомога?
Хоча, з іншої сторони, мало віриться, що хтось просто сидить і нічого не робить в даному напрямку.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення myshketer »

Волонтерська діяльність Дрібна логістика (доставка з супермаркетів на склад), робота по торговий об'єктам, допомога на складі (особливо формування вантажів до відправлення на Схід, спакувати 20 тон харчів і речей).
Круглосуточно. Куда ехать помогать именно в тот момент, когда есть возможность, подскажут по телефону (098) 000 60 70
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допомога Україньский Армії - Обговорення

Повідомлення s.pal »

Коли наступний раз?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти